Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Akcja / Przygodowe

Nie daj się zastraszyć, walcz, bij i strzelaj! Przeżywaj fantastyczne przygody!

527 posty

Ostatnia aktywność, 12-05-2011 15:12 przez Radon
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 12-05-2011 15:12 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Wiem, ale własnie w Medal of Honor zniszczeń nie ma, nawet w jednej recenzji sie dziwili.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 12-05-2011 15:06 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Radon, sprawdź dokładnie zniszczenia w multi Wink bo dzisiaj czytałem to pisało że multi robiło DICE na silniku Frostbite 1.5, a w BFBC2 był frostbite 1.0 i można było rozwalić praktycznie wszystko, więc otoczenie w multi na 100% jest zniszczalne Smile
diego0008
diego0008 Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 15:58 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Chce wam się to wszystko pisać Wink bo mi nie dl mnie gra jest świenta i tyle Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 15:52 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
1. Mówiąc szczerze nie widziałem co to za dodatki. teraz dopiero popatrzyłem - mozesz tam obejrzeć sobie filmiki z gry (są całkiem fajneWink) i zobaczeć napisy końcowe.
2. Nie wiem jak działa ta funkcja bo nie mam znajomych grających w Medal of Honor.
3. W tle menu masz filmiki, ta pikselizacja to efekt przechodzenia jednego fragmentu filmu w drugiWink
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 15:47 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Nawet nawet ale... wyjaśnij mi parę rzeczy.

1. Co to za ''dodatki''?
2. Ta opcja ''graj ze znajomymi''. Jak działa? Jak w nią kliknę to przenosi mnie do meczu znajomych czy jak?
3. Przerobiłeś coś w menu SP czy na prawdę w rogu jest taka paskudna pikselizacja?
4. O co chodzi w tym trybie 1 klasy?
5. Jak działa opcja ''Dopasuj graczy''?
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 15:42 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Moim zdaniem jest bardzo fajneWink Ale ogólnie grafika nie jest zaletą tej gry. tzn Jest dosyć nierówna, w niektórych misjach piękna, a w niektórych dość marna, ale kampania jest na tyle dynamiczna i wciągająca, że ja przestałem na to zwracać uwagęWink

Menu główne single playera:
img217.imageshack.us/img217/6456/moh2011051115375128.th.png


Menu główne multi playera:
img695.imageshack.us/img695/4906/mohmpgame20110511153928.th.png


Warto dodać, że w menu single playera jest genialna muzykaWink
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 15:33 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Czy możesz dać mi zdjęcie menu gry? Bo widziałem menu na kilku niewyraźnych momentach w filmikach na YT i wyglądało du*nie.
diego0008
diego0008 Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 15:11 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Jest super naprawdę warto Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 14:48 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
1. Bronie mozna wybierac, ale jeszcze nie odblokowałem tej funkcji, więc nie wiem jaki jest wybór. Bronie mozna modyfikować.
2. na multi nie, w Single w niektórych misjach.
3. Chyba tak.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 14:05 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Hm, czyli 2 misjie prologu, 6 isji dnia 1 i 2 misje dnia 2... razem 10 misji. Nawet nieźle, biorąc pod uwagę to że w Black Opsie jest 15 a i tak po 11-12 już trochę mi się przydługo wydawało. Wolę, żeby było niechby 5 misji, ale żeby były one długie, trudne i wymagające wysiłku ze strony gracza bo w Black Opsie grało mi się na poziomie ''Doświadczonym'' nieco zbyt łatwo, Weteran dopiero zaczynał sprawiać trudności - myślę że tu nie ma takiego problemu. Chociaż wg. mnie tak jest głupio - to właśnie chyba misje powinny być podzielone na dni a nie na odwrót, no bo jak w jeden dzień można wyruszyć na 6 misji, nierealne.
Co do tego, że mapy są małe - bardzo mi to odpowiada, oby były ciekawe...
Dodam jeszcze kilka pytań..
1. Czy w poszczególnych klasach, czyli, jak wymieniłeś, Strzelcu, Komandosie i Snajperze, jest duży wybór broni i czy można je ulepszać (jeśli tak to w jaki sposób?)
2. Czy otoczenie jest zniszczalne?
3. Czy gra jest obsługiwana przez ten shit zwany Steamem?
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 13:57 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Ja własnie dzisiaj przeszedłem kampanię, tez ostatnio sobie ta gierke kupiłem. Tez byłem uprzedzony po zobaczeniu paru opinii mimo tego gra jest bardzo przyjemnaWink
Misji nie pamiętam ile dokładnie ile jest ale o to nie musisz się martwić. Misje są podzielone na prolog (jak pamiętam 2 misje), dzień 1 (6 misji) i dzień 2 (2 misje). może wydawać się mało - według recenzentów rozgrywka to ok 4 godzin, mnie się to jednak przesadzone trochę wydaje - na najwyższym poziomie trudności kampania zajęła mi ok 6 godzin. Misje są jednak zróżnicowane i ogólnie bardzo fajne.

Z tego co na razie zauważyłem postać w multi przechodzi na poziomy w obrębie trzech typów żołnierzy - strzelec, komandos i snajper (w każdym osobno). Aby przejść na kolejny poziom należy uzbierać odpowiednio dużo punktów, które dostaje się za zabójstwa (na różne sposoby), opanowanie punktów itp. Ile poziomów jest, jeszcze nie wiem.


Nie wiem dokładnie ile jest map, na razie tylko na kilku z nich grałem. Mnie osobiście bardzo się podobają, sa małe a rozgrywka na nich dynamiczna.

Sorry, że tak ogólnie o multiplayerze się wypowiedziałem, ale na razie stosunkowo niedługo grałem.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Medal of Honor - kilka pytań 13 lata temu ( 11-05-2011 13:07 )
Re: Medal of Honor - kilka pytań
Siema, zamierzam kupić nowego MoH'a ale mam do tej gry dość duże uprzedzenia..
Chciałbym zadać kilka pytań osobom które mają tą grę lub grały w nią.

1. Ile na prawdę jest misji w Kampanii Single? Bo trochę trudno mi uwierzyć żeby na serio panowie z DICE i EA dali się tak ośmieszyć żeby dać tylko Prolog, Dzień 1, 2 i 3.
2. Ile jest leveli w Multi?
3. Jak przebiega (z grubsza) rozwój wojaka?
4. Ile ich jest i na jakim poziomie są mapy?

Za odpowiedzi z góry dzięki Smile
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 07-05-2011 22:58 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Wiesz są jeszcze takie gry jak np. Battlefield, mam wszystkie części oprócz Heroes, Bad Company 1 i Vietnam. Jeszcze w żadnej części nie spotkałem cheaterów.
I już nie offtopujmy, tylko jak już, załóżmy nowy temat.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 07-05-2011 22:48 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Bambus_Driver pograj sobie w mohaa przez rok to zwatpisz we wszystko same czity i haxy teraz graja głąby bo 13 lub 15 lat kgraj na byle czym stwh sh wh itp ale i tak wpadaja na uac 3
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 07-05-2011 22:45 )
Re: Call of Duty: Black Ops

Cytat

Dzony napisał(a):
Jaskonczyłem z fps wiec nie bede sie wypowiadał

Więc po co nabijasz posta?
Wypowiem swoje ostatnie słowa o tej grze:
Największy shit w historii Call of Duty, Słaba optymalizacja, Multiplayer przesadzony, dla ludzi ze stalowymi nerwami.
Jedyny plus dla tej gry (tak, jest chociaż ten jeden) to tryb singleplayer, tylko tutaj mnie ta gra zachwyciła.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 07-05-2011 21:01 )
Re: Call of Duty: Black Ops

Cytat

Tobie się ta gra podoba ok ja nic do tego nie mam ale inni też mają swoje zdanie.


Wiem, szanuję wasze zdanie i jak już pisałem, wczoraj i dzisiaj grałem w multi CoD4 i zrozumiałem o co wam chodzi Smile
Cooler
Cooler Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 07-05-2011 20:44 )
Re: Call of Duty: Black Ops

Cytat

DEEW napisał(a):
Cooler.
Po pierwsze, strzelałem absolutnie z każdej broni w tej grze i z każdej da się normalnie strzelać. Jeśli chcesz zaprzeczyć, podaj nazwę jakiejkolwiek giwery z tej gry z której nie da się strzelać a to sprawdzę Smile


Tutaj chodziło mi właśnie o to co napisał bambus naprawdę skutecznych broni jest z 10 może troszku więcej

Cytat

DEEW napisał(a):
Po drugie, jeśli dobrze Cię zrozumiałem, dla Ciebie dobra strzelanka to gra, w której jest mniej niż 10 broni w arsenale, zero rozwoju wojaka i 10 leveli, tak?


Dobra strzelanka według mnie to taka w której oczywiście jest możliwość rozwoju wojaka ale znowu bez przesady.Dobra strzelanka to też taka w której dużo zależy od gracza a nie od wyposzarzenia które nosi, u mnie to że masz Voss'a nie oznacza że wybijesz wszystkich jednym magazynkiem. Co do broni w Battlefield 2142 każda z klas a jest ich 4 ma 3 główne bronie (jedna podstawowa + dwie do odblokowania) oraz kilka rzeczy wyposażenia (np: defibrylator, strzelba pod lufowa) w sumie jest ich chyba 6 ale maksymalnie można wyposażyć się w 2 z tych rzeczy na raz. I to w zupełności wystarcza.

Cytat

DEEW napisał(a):
Po trzecie, skąd, do ciężkiej cholery, wytrzasnąłeś w Black Opsie Wietnam?? Single jest oparte na Zimnej Wojnie, nie ma tam wzmianki chyba nawet o Wietnamie.


I tutaj widać że nie poznajesz gry do końca. Jest kilka misji w Wietnamie (jedna jeśli dobrze pamiętam gdzie trzeba opanować miasto druga gdzie walczy się w okopach o utrzymanie przyczółku).

Cytat


DEEW napisał(a):Po czwarte, czy grałeś w tę grę czy tylko piszesz komentarz na podstawie tego, co przeczytałeś w internecie?


Oj żebyś wiedział że grałem ok 50 godzin ale dałem sobie spokój z tą grą. Jak napisał illusion nawet dobrze z respa nie wyjdziesz i leżysz. Szkoda nerwów i klawiatury, myszki, monitora jeśli ktoś jest bardziej nerwowy Pfft

Tobie się ta gra podoba ok ja nic do tego nie mam ale inni też mają swoje zdanie.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 07-05-2011 09:00 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Bambus,
Po 1, nie maż doczynienia z fanboyem.
Po 2, zwracam honor Smile Wczoraj pograłem sobie w multi CoD4: MW i zobaczyłem o co ci chodziłoWink
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 07-05-2011 08:10 )
Re: Call of Duty: Black Ops
DEEW -
host.nfszone.pl/../../images/84464743914770004607.png


Co do gry to jeden wielki szajs, już MW2 było lepsze. Respawn - z tuby, respawn - Claymore, respawn - bania od campera, respawn - napalm.
Bambus i Cooler mają wiele racji.

Cytat

Po drugie, jeśli dobrze Cię zrozumiałem, dla Ciebie dobra strzelanka to gra, w której jest mniej niż 10 broni w arsenale, zero rozwoju wojaka i 10 leveli, tak?


Nie, dobra strzelanka to taka, w której trzeba myśleć, jest realistyczna. W Black Klopsie to tylko rushujesz na chama, skaczesz z karabinem maszynowym i całym wyposażeniem żołnierza jak koszykarz (lol), albo campisz, stawiasz gaymory, walisz z tuby. Ogólnie - Game 4 noobs.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Call of Duty: Black Ops 13 lata temu ( 06-05-2011 21:42 )
Re: Call of Duty: Black Ops
Chodzi mi o multi, singelplayer zostawiam w spokoju na całe szczęście.
EDIT: Czy mam do czynienia z kolejnym fanboyem itp.??? Jak tak to nie ma sensu z tobą o tym pisać.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.