Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Artykuły

Need for Speed Payback

NFS - Need for Speed Payback logo


Ghost Games Producent

Electronic Arts Inc. Wydawca

Electronic Arts Polska Dystrybutor PL


10 listapada 2017 Światowa data premiery

10 listapada 2017 Data wydania w Polsce


12 Wymagania wiekowe

PC | Xbox ONE | PlayStation 4 Platformy



INFORMACJE


Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoją ekipę podzieliła zdrada, ale teraz łączycie siły, by w akcie zemsty położyć kres Familii, podstępnemu kartelowi rządzącemu kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. W tym raju dla hazardzistów Familia rozdaje karty, a stawki są zawsze wysokie.

Twórz wyjątkowe auta, których wygląd i osiągi możesz modyfikować bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdzaj granice ich możliwości podczas dynamicznych ucieczek przed policją. Daj się porwać pełnej adrenaliny akcji Need for Speed™ Payback i bierz udział szaleńczych misjach rabunkowych, trzymających w napięciu pojedynkach i widowiskowych pościgach.


WYMAGANIA



Rozdzielczość 720p w 30 FPS na niskich ustawieniach graficznych:
  • System operacyjny: Windows 7 SP1/ 8 / 8.1 / 10 (64-bitowe)
  • Procesor: Intel i3 6300, 3,8 GHz / AMD FX 8150, 3,6 GHz z 4 rdzeniami
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon HD 7850 lub inny procesor graficzny kompatybilny z DX11 i posiadający 2 GB pamięci
  • Dysk twardy: 30GB
  • DVD-ROM: wymagany jedynie przy instalacji z płyty
  • Urządzenie sterujące: klawiatura / pad / kierownica

    Rozdzielczość 1080p w 60 FPS przy wysokich ustawieniach graficznych:
  • System operacyjny: Windows 7 SP1/ 8 / 8.1 / 10 (64-bitowe)
  • Procesor: Intel i5 4690K, 3,5GHz / AMD FX 8350, 4,0GHz z 4 rdzeniami
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 480 4 GB lub inny procesor graficzny kompatybilny z DX11 i posiadający 4 GB pamięci
  • Dysk twardy: 30GB
  • DVD-ROM: wymagany jedynie przy instalacji z płyty
  • Urządzenie sterujące: klawiatura / pad / kierownica


    Ocena Redakcji: 8/10

  • Radzio 01. luty 2017 9599 czytania 21 komentarze 9 oceny Drukuj


    Komentarze

    Zaloguj się, aby napisać komentarz.
    • Gregi
      Gregi
      Jest świetny, znowu wysłuchali graczy.




      XD
      - 03. czerwiec 2016 20:56
    • MadaFaster
      MadaFaster
      Gregi - Dafuq? XD
      - 04. czerwiec 2016 02:10
    • Gregi
      Gregi
      Hehe Smile oczywiście to co napisałem to najczystszy troll, także ostrzegam tych którzy mogliby się nabrać albo co innego...

      Edit: nie najczystszy, jest to roztwór nienasycony sarkazmu z trollem.
      - 04. czerwiec 2016 08:18
    • Morvic
      Morvic
      Bardziej sarkazm aniżeli troll.
      - 04. czerwiec 2016 08:54
    • xKajzerGaming007
      xKajzerGaming007
      Wg mnie będzie ta gra jeszcze na PS neo i scorpio Pfft
      - 01. sierpień 2016 11:26
    • xKajzerGaming007
      xKajzerGaming007
      Mam do tej gry wątpliwości i dużo oczekiwań naraz...
      Z oceną się nie wstrzymam, zedytuje po E3.
      Ciekawe czy przebije Forzę Horizon 3
      - 26. sierpień 2016 20:02
    • Inventer89
      Inventer89 [Ocena: 7]
      Fakt, poprzeczkę ma postawioną wysoko.
      - 06. grudzień 2016 01:09
    • Freestyle
      Freestyle
      Jestem ciekaw co gra pokaże Smile
      - 05. lipiec 2017 22:14
    • Siekierka
      Siekierka
      Biorę w ciemno. Płacę Visą.
      - 06. lipiec 2017 00:45
    • Radzio
      Radzio [Ocena: 9]
      Ja również biorę w ciemno. W poprzednim NFS bawiłem się przednio, a patrząc na Payback będzie tylko lepiej Smile
      - 27. sierpień 2017 17:34
    • Radon
      Radon
      Wyłożyć 200 zł za kota w worze, nie pochwalam.
      - 27. sierpień 2017 17:42
    • Radzio
      Radzio [Ocena: 9]
      Miałem na myśli, że na 100% kupię i będę grał. Już teraz jestem pewien, że się nie zawiodę. Pre-orderów nie zamawiam, bo za drogo.
      - 27. sierpień 2017 17:53
    • Dzonson
      Dzonson
      Ciekawe jaka cena na PS4
      - 20. październik 2017 06:02
    • S
      SlavicBoy [Ocena: 7]
      7/10 póki co bo parę fajnych opcji z 2015 zabrali
      - 07. listopad 2017 19:18
    • Inventer89
      Inventer89 [Ocena: 7]
      7/10. Odjąłem jedną za multi i policję - wciąż po macoszemu. Dwie za spapranie tuningu przez karty i mikropłatności.
      - 11. listopad 2017 18:14
    • laster
      laster [Ocena: 7]
      7/10 to co inv.
      - 12. listopad 2017 15:32
    • Radzio
      Radzio [Ocena: 9]
      + Przyjemny tryb fabularny
      + Ogromny, ciekawy świat
      + Mnóstwo znajdziek i wyzwań podobcznych
      + Bardzo fajny model jazdy
      + Świetne wyścigi po bezdrożach
      + Ciekawe misje w klasie Ucieczka
      + Tuning Wizualny i dodatki indywidualne
      + Tuning mechaniczny - podział na firmy, poziomy i perki oraz losowanie
      + Wraki - przemyślane i dobrze zrobione
      + Poziom trudności
      + Agresywna policja i brak jej w jeździe dowolnej


      +- Średni multiplayer, brakuje świeżości i innowacyjności
      +- Obecność mikrotransakcji jest zła, ale nie mają one dużego wpływu na rozgrywkę


      - Drętwe dialogi i mocno średnia polska wersja
      - Tuning mechaniczny - zbyt wysokie ceny i powolna progresja
      - Doczytywanie się tekstur
      - Skrzynki przynęty powinny dać możliwość swobodnej ucieczki


      Ogólnie rzecz biorąc Payback jest udanym Need for Speedem i najlepszym od lat. Jest kilka drobnych zgrzytów, ale nie wpływają one jakoś znacząco na rozgrywkę. Jestem przekonany, że podobnie jak to miało miejsce 2 lata temu tak i teraz Ghost poprawi większość błędów i wad swojej produkcji. Już poprawiają multiplayer i biorą się za sklepy z częściami - czekam na oficjalny update! Teraz oceniam Payback na solidne 8.5/10, ale nie wykluczam, że po aktualizacjach podniosę ocenę nawet do 9.5/10.
      - 13. listopad 2017 21:48
    • K
      Kuchsee [Ocena: 10]
      żałuję, że tak jeździłem po tej grze przed premierą, okazał się być najlepszym nfsem w jakiego grałem, dzięki tej grze zrozumiałem, że stare nfsy kocham głównie z sentymentu a prawdziwie najlepszą częścią jest właśnie payback, daje solidne 9.5 lub nawet 10/10, nie mam się o co przyczepić
      - 13. listopad 2017 22:36
    • K
      KubSoonTM
      Dla mnie gra 9/10. Będzie 10/10 gdy doczekam sie aktualizacji z dystansami do samochodu Wink
      - 11. grudzień 2017 20:39
    • Kakarotto18
      Kakarotto18 [Ocena: 6]
      Skopany tuning i policja. Downgrade grafiki, Znienawidzone checkpointy na wyścigach oraz wyścigi terenowe. Model jazdy tylko nieco lepszy od poprzedniczki jednak wciąż słaby. Słaba mapa zbyt sterylna(jednak jest 1 miejsce które jest ładne(chodzi tu o punkt widokowy)) i aktywności poboczne których robienie na 3 gwiazdki jest jak masochizm. Słaba fabuła. Szczerze za dużo FH3, której nie znoszę, The Crew którego niezbyt lubię, a za mało NFS'a w NFS'ie. końcowa ocena 6(za to że jest lepiej od poprzedniczki gdyby nie to to 5). Nigdy nie wrócę do tej odsłony chyba że dadzą nowe osiągnięcia to zrobię je i znów odłożę na półkę.
      - 12. grudzień 2017 15:24
    • kam945
      kam945
      7/10

      + DUZY SWIAT
      + BOGATY TUNING
      + KULTOWE POJAZDY
      + SWIETNA GRAFIKA
      + ROZNORODNOSC ZAWODOW
      + ZWIEZLA FABULA
      + TRYB DNIA I NOCY


      - 90% SWIATA W GRZE TO SAME PUSTYNNE TERENY
      - NIEDOPRACOWANY MULTIPLAYER
      - NUDNA FABULA
      - MASA BLEDOW
      - HUD W MULTIPLAYER JEST IRYTUJACY
      - CZASAMI BIEGI NA MANUALNEJ ZMIENIAJA SIE O 2 POZYCJE, A NIE JEDNA
      - ZBYT MALO MIEJSC SZYBKIEJ PODROZY
      - BLOKOWANIE SIE KOL W TRAKCIE JAZDY
      - ZBYT MALO SAMOCHODOW HYPER, JEDNA REGERA JEST ZBEDA W POROWNANIU DO RESZTY
      - IRYTUJACE POZYCJE NIEKTORYCH ZETONOW DO ZEBRANIA
      - DLC SA NIEINTERESUJACE
      - BRAK TROFEOW/ACHIEVEMENTOW ZA POZIOM TRUDNOSCI
      - W TRYBIE MULTIPLAYER BRAKUJE OPCJI ZMIENIENIA POJAZDOW POMIEDZY WYSCIGAMI
      - W TRYBIE MULTIPLAYER BRAKUJE OPCJI GHOST MODE
      - W TRYBIE MULTIPLAYER BRAKUJE OPCJI WYLACZENIE RUCHU ULICZNEGO