Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Tuning Panel
Aktualności
24. marca 2022 Inventer89

EA Play Live 2022 anulowane - gry EA bez wspólnego wydarzenia

EA Play Live 2022 anulowane - gry EA bez wspólnego wydarzeniaEA Play Live to coroczne wydarzenie, na którym amerykański wydawca prezentował nadchodzące gry. W tym roku EA nie zamierza organizować tego wydarzenia.

EA Play Live jest z nami od 2016 roku, gdy amerykańska firma postanowiła odłączyć się od targów gier E3 i stworzyć własne wydarzenie, na którym prezentowała nadchodzące gry. Pierwotnie przy udziale graczy i streamów, podczas pandemii wyłącznie online, wydarzenie przyciągało dziesiątki tysięcy graczy z całego świata. To właśnie na EA Play Live po raz pierwszy prezentowano materiały dotyczące m.in. nowych części Need for Speed.

NFS - Need for Speed - EA Play Live 2022 anulowane

W tym roku władze EA uznały, że nie będą organizowały jednego wspólnego wydarzenia, na którym przedstawią wszystkie nadchodzące gry, ale będą je prezentowały wówczas, gdy będą na to gotowe. Zatem o ile w poprzednich latach pewniakiem do zaprezentowania nowego Need for Speeda była czerwcowa impreza, tak dziś trzeba po prostu czekać na publikację informacji prasowych. Co więcej, z AppStore usunięto oficjalną aplikację, w której można było śledzić nowości zaprezentowane podczas imprezy. To tylko potwierdza, że nie jest to jednorazowy wyjątek, a trwała zmiana strategii prezentowania gier w przyszłości.

Obserwujemy i oficjalne i nieoficjalne źródła, zatem jeśli tylko pojawią się pierwsze informacje na temat tegorocznej części NFS, niezwłocznie Was poinformujemy. Polecamy także śledzić nasze media społecznościowe, na których wiele się dzieje.

Przeczytaj także:
?Pomoc Codemasters, data premiery i pierwsze szczegóły o NFS 2022
NFS Hot Pursuit debiutuje w EA Play i Xbox Game Pass
Nowy, lepszy Tuning Fight!

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ostatnie tematy
230 Aut
20-11-2025 20:57czablu012
Piosenka dnia
22-03-2025 08:44asembler
Jakie polecicie ciekawe aplikacje
18-03-2025 10:50bobi
Heyka
20-02-2025 15:47dRoooopED
ustawienia gry
17-02-2025 18:13Fl3r0w
Ostatnie komentarze
Kacper1 > The Need for Speed - instalacja przy pomocy...
Kilka dni temu pobrałem demo i jedyny problem jaki miałem na początku to brak dźwięku ale potem...
Siekierka > More Violence
More Veloce wygląda, jakby miał zaraz skoczyć i zeżreć wszystkie tuningi Gustawa na śniadanie....
Siekierka > Avalanche
Myślę, że to te czarne pasiaste wstawki symbolizują resztki zatwardziałego kału, który ewidentnie...
Morvic > More Violence
ㄒ尺卂ᗪㄚ匚ㄚフ几乇 フ卂卩ㄖ几丂Ҝ丨乇 卂ㄩㄒㄖ
Morvic > Avalanche
ale za to nie za bardzo czuć to zatwardzenie jak się patrzy na to auto
NFS FAN123 > Shift 2 Unleashed - DLC Pakiet Legend i Pakiet...
wrzucasz do folderu z plikami gry i tam otwierasz pobrany plik i zaczyna się instalować
Morvic > 12 - Nirvana (feat. Rothmans)
Super, bardzo fajna interpretacja artystyczna malowań Rothmansa. Myślę że podobnie jak kilka poprzednich...
Morvic > 11 - Bachelor of arts
Jest w ch... wulgarny, bardzo niepoukładany, dziki, mocno Need For Speedowy (gdyby przy malowaniach...
Morvic > 10 - Blasphemy
Bardzo taki mało spektakularny, mega nieurywający dupę, ale mimo wszystko schludny i poprawny. Resorak...
Morvic > 09 - Heaven only knows
Podobnie jak poprzedni castrolowy Nissan, chciałbym to jako racecar. Sam w sobie też jest przepiękny,...
Morvic > 08 - Notorious being (feat. Castrol)
Chciałbym remaster tego auta w racecarowym bodykicie i spoilerem, może innymi felgami (mimo że one...
Morvic > 07 - Lovin' him was red (interlude)
Radzio ma rację, felgi są super, ale za to mi nie pasuje spoiler :D Ale to mały mankament, cały projekt...
Morvic > 06 - Devotion (takin' me higher)
Myślałem, że nie dam niżej niż 9 w całej serii, ale tutaj dam niżej niż 9, projekt kompletnie...
Morvic > 05 - Emptiness machine
Fascynuje mnie jak bardzo dobrze czujesz kształty auta, to malowanie wręcz tak płynie przez całe...
Morvic > 04 - Misery loves company (feat. Audi Sport)
Na spokojnie mógłby być oficjalnym democarem Audi na carshowach, jest ultra sztosior jak Allure powiedział....
Morvic > 03 - Not a woman but a god
W sumie ja bardziej o dziwo czułem tutaj Vipera JV niż Bushido, ale faktycznie widzę podobieństwo....
Morvic > 02 - Not afraid anymore
Pomimo wyraźnych elementów które wyróżniają projekt na tle innych, jak np. wzory na obu drzwiach,...
Morvic > 01 - Marry the night
Jedyne, co mi w nim nie pasuje, to ten orzeł, o którego cię dosłownie przed chwilą zapytałem :D...
Allure > 12 - Nirvana (feat. Rothmans)
Piękne to jest. Po jakimś czasie spędzonym w studio naprawdę doceniam to co tutaj się dzieje. Jako,...
Allure > 11 - Bachelor of arts
Podoba mi się ta nieregularność, chyba zaczerpnę z tego nieco inspiracji do swojego amg, bo niełatwy...
Allure > 10 - Blasphemy
Mam podobne odczucia co koledzy wyżej.
Allure > 09 - Heaven only knows
Malowanie jest przepiękne, naprawdę, bardzo w klimacie tego, czego sam ostatnio słucham. No ale felgi...
Allure > 08 - Notorious being (feat. Castrol)
Bardzo mi się to podoba, idealne połączenie czegoś sportowego z life stylem.
Allure > 07 - Lovin' him was red (interlude)
Jest super, bardzo w klimacie rzeczy, których ostatnio sam próbuję.
Allure > 06 - Devotion (takin' me higher)
Nie jestem wielkim fanem ale te tribale są świetne, wyglądają oldschoolowo i świetnie leżą na...
Allure > 05 - Emptiness machine
Odblaskowa żółć dodaje popowego charakteru. Wygląda fenomenalnie, wybieram AM.
Allure > 04 - Misery loves company (feat. Audi Sport)
Dla mnie to jest ultra sztosior. Znaczki audi na całej karoserii robią robotę, widzisz przy wyprzedzaniu...
Allure > 03 - Not a woman but a god
Podoba mi się, chociaż przy dłuższych oględzinach zaczyna się zlewać ta żółta struktura z czarno-zielonymi...
Ostatnio dostępni
dev1ance
dev1ance
Danio
Danio
Siekierka
Siekierka
R
Ryhen speed
A
adk95
Lee Rover Fural
Lee Rover Fural
Inventer89
Inventer89
G
grzes000
michciu1907
michciu1907
D
donorpl
Tobiasz Malicki
Tobiasz Malicki
P
Piotrekzmc266
M
michal_007
S
Seba3096
czablu012
czablu012
E
EdgaroCygaro
S
sylwekdybki
Allure
Allure
M
michael2005
SZPEREKKUCHAR
SZPEREKKUCHAR
Chad_MC
Chad_MC
S
SlepY
M
Manewr
M
m4jxr3k
M
Margikoo
Ankiety
Jak oceniasz wsparcie NFS Unbound na 2024 rok?