Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
Aktualności

Aktualizacja NFS Heat 1.5

Radzio 12. grudzień 2019 1 komentarz Drukuj
Aktualizacja NFS Heat 1.512. grudnia pojawi się nowa, oznaczona numerem 1.5 aktualizacja do NFS Heat! Naprawia wiele błędów oraz wprowadza kilka istotnych zmian, o które prosili gracze. Poznajcie szczegóły!

Świąteczne przedmioty
Święta zbliżają się wielkimi krokami! Aby pomóc Wam udekorować swoje samochody, dodaliśmy przedmioty, które możecie kupić w garażu. Możecie zamontować nowe dwa klaksony i dwa neony, każdy na jedną z okazji - Boże Narodzenie oraz Sylwester.

Szybkie wyznaczanie trasy
Wspominaliście, że chcecie spędzać mniej czasu na przeglądaniu mapy, dlatego poprawiliśmy wygląd aplikacji na telefon w grze. Dodaliśmy także opcje szybkiego oznaczenia kryjówki i stacji benzynowych, byście mogli skupić się na pościgach z glinami.

Speedwalls
Wszyscy zgadzamy się, że wyścigi to zabawa, ale ściganie się z przyjaciółmi jest jeszcze lepsze. Aby ułatwić sprawdzenie, kto osiągnął najszybszy czas, wprowadzamy do wyścigów Speedwalls. Sprawdź, kto znajduje się na szczycie tabeli wyników, i dostosuj swoją jazdę, by pokonać najlepszych.

Otoczenie - intro nocnych wyścigów
W poprzedniej aktualizacji usunęliśmy undergroundową otoczkę na początku wyścigów z powodu słabej optymalizacji. Obiecaliśmy, że wrócimy do tego tematu, gdy tylko ją ulepszymy. I oto mamy bardziej zoptymalizowane rozpoczęcia nocnych wyścigów.

Polestar Hero Edition
Prawdopodobnie jednym z najczęstszych pytań po wydaniu Need for Speed ​​Heat było pytanie o Polestar 1, który znajduje się na okładce gry. „Czy mogę znów nim pojechać?” Joe był ścigany przez Mercera i Shawa, samochód został zepchnięty z mostu i od tego czasu stał na dnie oceanu. Po tej aktualizacji możesz zdobyć Polestar Hero Edition, jeśli ukończysz wszystkie misje fabularne: Kampania główna oraz wszystkie historie kierowców. Tylko nie zjeżdżaj z mostu.

UI
- Po wyjściu lub wejściu do garażu monit wejścia do garażu nie będzie już tłumił innych elementów interfejsu. Co oznacza, że ​​jednocześnie zobaczysz mapę i prędkościomierz.
- Kiedy pracujesz nad zdobywaniem swojej reputacji i i eksplorujesz mapę, odblokowujesz działania i przedmioty kolekcjonerskie. Ulepszyliśmy interfejs, aby wyraźniej informował, że są one zablokowane, dopóki nie osiągniesz określonego poziomu reputacji.
- Podczas dostosowywania wydajności swojego samochodu, teraz otrzymasz wyraźną informację o posiadaniu danej części, ile ich masz i czy na pewno chcesz zakupić ją kolejny raz.

Inne
- Czasami wspominaliście, że zostaliście złapani przez Policję mimo poruszania się względnie szybko. Zmniejszyliśmy maksymalną prędkość, z jaką można zostać złapanym podczas pościgów.
- Wprowadziliśmy drobną modyfikację odradzania się gliniarzy w grze online. Spowoduje to pojawiania się mniejszej liczby policji na obszarach bez graczy.

Usprawnienia wizualne
- Dodano do gry naklejki, które były dostępne w aplikacji mobilnej NFS Heat Studio.
- W jednym z naklejek brakowało opcji zmiany koloru, teraz została dodana.
- Naprawiono niektóre napisy, które nie były zsynchronizowane z dźwiękiem gry.
- Zmniejszono pojawianie się zbyt wielu tekstur w kilku przypadkach.
- Helikopter lecący podczas wyścigu wprowadzającego nie powinien się już trząść.
- W dzielnicy Palm City Raceway znajdowało się drzewo, które nie uległo rozpadowi podczas przejechania przez nie. Przenieśliśmy je w inne miejsce.
- Ciemne pola z napisami pojawiają się teraz poprawnie.

Poprawa wydajności:
- Naprawiono płynność w określonych wydarzeniach i sytuacjach, w których odkryto spadek FPS.
- Poprawiona wydajność podczas grania na komputerach, które ledwo spełniają minimalne wymagania.
- Naprawiono błąd, który mógł powodować awarię podczas wyścigu „Apollo 10”.
- Kilka poprawek przypadków awarii gry.
- Kilka poprawek przypadków, w których gra się zawieszała.
- Gra nie powinna się już zawieszać po usunięciu kontrolera PS4 za pośrednictwem menu PlayStation, gdy zostaniesz aresztowany.
- Gra nie powinna się już zacinać podczas powiadomień o podwyższeniu poziomu ekipy.
- Usprawniono proces ładowania niektórych prób czasowych, więc sekwencja wprowadzająca jest teraz wyświetlana przed rozpoczęciem wydarzenia.

Inne
- Powinieneś teraz spotkać więcej gliniarzy krążących nocą po Palm City Raceway.
- Kilka poprawek dla przypadków, w których synchronizacja elementów nie powiodła się.
- Podczas udostępniania malowania, a następnie utraty połączenia internetowego gra mogła utnąć na ekranie ładowania, t nie powinno się już zdarzać.
- Zgłaszając niestandardowe malowanie lub tablicę rejestracyjną innego gracza, nie powinieneś już otrzymywać komunikatu „Nieznany błąd”.
- W rzadkich przypadkach gra mogła utknąć, gdy awansuje się członka załogi na rekrutera.
- Była rzadka szansa, że ​​gra zawiesiła się po przyjęciu zaproszenia na imprezę podczas dostosowywania samochodu z dużą liczbą naklejek. To nie powinno się już zdarzyć.
- Samochód zaparkowany w określonym miejscu odradzał się pod mapą i przelatywał kilka metrów w powietrzu, zanim ponownie spadał na ziemię. Przenieśliśmy to w bezpieczniejsze miejsce.
- Na moście w Cape Castille było niewidzialne miejsce, w które można wpaść. Usunęliśmy to. Zabawnie było zaparkować obok mostu i zobaczyć, zachowanie samochodów AI.

Ponadto naprawiono kilkadziesiąt błędów związanych z misjami, wydarzeniami, interfejsie użytkownika, samochodami i garażem.

Aktualizacja będzie dostępna:
o 10:00 na PC (2,45 GB )
o 11:00 na PlayStation 4 (5 GB )
o 12:00 na Xbox One (4,5 GB )

Przeczytaj także:
NFS Heat w klimatach starszych części
Czy starsze części NFS doczekają się remasterów?
Nowy, lepszy Tuning Fight!

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Danio
    Danio
    Szybkie wyznaczanie trasy to strzał w dziesiątkę! Już nie trzeba będzie co chwilę wchodzić do mapy Wink No i fajnie, że będzie interfejs po wyjściu z garażu. Jak miałem ustaloną trasę, to nie widziałem w którą stronę jechać XD
    - 13. grudzień 2019 19:19
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
Allure
Allure6 godziny temu
Z takich drobnostek to może jakiś ciekawszy soundtrack by mnie zadowolił, osobiście od czasów Carbona (!) żaden soundtrack mnie nie przyciągnął nawet na sekundę.
Allure
Allure6 godziny temu
Split screen to było coś. Się grało z bratem w różności na podzielonym ekranie. Ale czy tego brakuje w NFS? Czy ja wiem.
Inventer89
Inventer897 godziny temu
A czy nadal brakuje Wam np. podziału monitora, żeby mogły zagrać 2 osoby?
S
Samolocik127 godziny temu
No, jest trochę więcej aut ale to chyba wszystko
S
Samolocik127 godziny temu
Poza intensywnymi poscigami, trochę innym bardziej rozbudowanym tuningiem i inną mapą heat nie różni się od 2015
Radzio
Radzio12 godziny temu
na tym samym. Dlatego w 2021 roku na nową generację Ghost musi zrobić coś świeżego, bo 4 raz to samo, ale trochę poprawione, po prostu nie przejdzie.
Radzio
Radzio12 godziny temu
NFS 2015 robił takie wrażenie, bo to pierwsza odsłona od Undercovera z otwartym światem, tuningiem i fabułą. Heat jest lepszy prawie pod każdym względem, ale to 3 kolejna część bazującą mniej więcej..
michciu1907
michciu190720 godziny temu
kolejne aktualizacje, które na pewno będą lepsze https://www.reddi...e/ffcgwx7/
michciu1907
michciu190720 godziny temu
Dzisiaj akurat z nostalgii oglądałem pierwszy gameplay z E3 2015 oraz trailery NFSa 2015 Smile Ta gra jest zdecydowanie niedoceniona. A co do UTH - fakt, szału nie ma, ale należy pamiętać, że będą
Allure
Allure20 godziny temu
Jakoś po prostu mi się w niego przyjemniej grało, dłużej się siedziało przy malowaniu, miał nieziemski klimat, taki Underground 3. Podobało mi się też DLC z wyzwaniami Eddiego.
Inventer89
Inventer8920 godziny temu
A co Cię trzymało w NFS'15, a czego nie ma w Heat?
Allure
Allure20 godziny temu
No, może pościgi są fajne. Tym bardziej gra wypada blado przy tym jubileuszu 25 lecia.
Allure
Allure20 godziny temu
Z perspektywy czasu NFS 15 chyba był najlepszym NFSem dekady. W Heat pograłem chwilę i po prostu odłożyłem, przeraźliwie krótka i nudna gra, niczym do siebie nie zachęcająca.
Pirr
Pirr21 godziny temu
Bo w dzisiejszych czasach nie wystarczy wydać gry, szczególnie z tak żałośnie krótką fabułą, po której nie ma co robić. Tu się kryje siła Forzy - we wsparciu popremierowym, które w NFSach nie istnieje
Danio
Danio21 godziny temu
Bo w analogicznym czasie 2015 i Payback miały już takie dodatki i miały o wiele dłuższą fabułę.
Siekierka
Siekierka22 godziny temu
Bo wszystkim Heat zdążył się już znudzić.
Inventer89
Inventer8922 godziny temu
A dlaczego tak bardzo jej wyczekiwaliście? Ciekawi mnie, skąd to przekonanie u wielu graczy.
Albercikowski
Albercikowski23 godziny temu
Nie chce mi się wierzyć w to, że tak wyczekiwana aktualizacja będzie głównie wsparciem dla kierownic, czatem i bugfixami Frown
Danio
Danio1 dzień temu
Ludzie są wkurzeni i się nie dziwię. Zaraz będą 3 miesiące od premiery, a zamiast rozszerzenia do rekordowo krótkiej kampanii dostajemy tak naprawdę mało ważne rzeczy. Poprzednia łatka więcej wnosiła
Inventer89
Inventer891 dzień temu
Czy EA dusi Ghost? Czy może jest zadowolone ze sprzedaży? Poniekąd znam odpowiedź, ale nie za bardzo mogę zdradzić
Siekierka
Siekierka1 dzień temu
Albo rozbijają dodatkowy kontent by było, że jest "wsparcie".
Reev
Reev1 dzień temu
Albo EA dusi Ghost, albo Ghost nie ma w ogóle pomysłu na aktualizacje, a szkoda, bo pierwsza aktualizacja z dodatkowym contentem jest wręcz wymagana, by przyciągnąć graczy
Z
Zivkovic8181 dzień temu
Czyli raczej narazie nie bedzie trybu PVP ;/
Inventer89
Inventer891 dzień temu
Wszedł news Smile
Danio
Danio1 dzień temu
Ma być aktualizacja z nowymi autami, ale to w lutym (o ile nie później).
Ostatnio poruszane tematy
Ostatnie komentarze
Ostatnio dostępni
Inventer89
Inventer89
Wyślij wiadomość
P
patreaxk
Wyślij wiadomość
M
Mouy97
Wyślij wiadomość
M
maciekr53
Wyślij wiadomość
Z
Zivkovic818
Wyślij wiadomość
czablu012
czablu012
Wyślij wiadomość
S
Samolocik12
Wyślij wiadomość
Radzio
Radzio
Wyślij wiadomość
S
Szymongie
Wyślij wiadomość
S
SlendeR9081
Wyślij wiadomość
H
hesoren
Wyślij wiadomość
Danio
Danio
Wyślij wiadomość
M
MocJestZeMno
Wyślij wiadomość
R
roman3333
Wyślij wiadomość
Allure
Allure
Wyślij wiadomość
michciu1907
michciu1907
Wyślij wiadomość
6
6januszek9
Wyślij wiadomość
Siekierka
Siekierka
Wyślij wiadomość
N
NeMek
Wyślij wiadomość
R
R4JDO
Wyślij wiadomość
MadaFaster
MadaFaster
Wyślij wiadomość
S
szynon
Wyślij wiadomość
Pirr
Pirr
Wyślij wiadomość
W
Wiatraczeg
Wyślij wiadomość
Kakarotto18
Kakarotto18
Wyślij wiadomość