Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Tuning Panel
Aktualności
31. marca 2024 Radzio

Następny NFS to nie remake, ale prequel?! Niesamowite informacje!

Następny NFS to nie remake, ale prequel?! Niesamowite informacje!Mamy dla Was naprawdę gruby temat! Remake Most Wanted nie powstanie jak sugerowały plotki. Okazuje się, że Stellar Entertainment w tajemnicy tworzy niesamowity projekt! Prequel historii z Rockport?! Proszę bardzo! "Project Black" ma zadebiutować jeszcze w tym roku!

Czy z okazji 30lecia marki Need for Speed marzenia fanów zostaną spełnione? Mówi się, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. W zeszłym roku było naprawdę wiele informacji o remaku Most Wanted, jednak finalnie każda z nich okazywała się zmyślona. Dzisiaj na portalu X znany z licznych przewidywań i wycieków Tom Henderson podzielił się niesamowitym newsem! W sprawozdaniu finansowym EA widnieje gra wyścigowa pod kryptonimem "Project Black" tworzona przez Stellar Entertainment (remake HP) na silniku Unreal Engine! Finalny tytuł nie jest jeszcze znany.

Ale to nic! Na reddicie wyciekły informacje o projekcie oraz klatki ze zwiastuna prezentowanego wewnątrz EA! Project Black to nowy Need for Speed, którego akcja zabierze nas do znanego wszystkim Rockport! Wydarzenia zaprezentowane w grze będą działy się przed tymi z kultowego Most Wanted! Głównym bohaterem ma być Clarence Callahan czyli Razor, który od zera będzie budował swoją reputację. Na ujęciach doskonale widać Forda Mustanga, pościgi policyjne z Corvettami oraz znane fury bohaterów - Rog i Ronnie. No właśnie przecież tam jest Supra i Celica! Czy to oznacza powrót Toyoty do serii? A może to tylko wersje beta?

Tytuł ma być grą AA czyli nie za dużą jak na dzisiejsze standardy. Miasto będzie podobnej wielkości z jedną nową dzielnicą. Lista aut ma nie przekraczać 60 sztuk i będą to oczywiście samochody z tamtej epoki. Gra ma zadebiutować na obecnej generacji konsol i PC.

Co ciekawe ostatni Volume dla NFS Unbound udostępniony w październiku ma być właśnie w klimacie Most Wanted. Wtedy też mamy zobaczyć oficjalny zwiastun! Premiera gry planowana jest końcówkę tego roku - 2 miesiące na promocję to coś co EA pokazuje w ostatnich latach. Wszystko składa się jak puzzle w piękną całość!

NFS - Need for Speed Project Black

AKTUALIZACJA!
Electronic Arts nie potwierdza powyższych informacji, ale ja mogę Wam powiedzieć z pełnym przekonaniem, że wszystko tutaj przedstawione to kompletne bzdury! Mam nadzieję, że chociaż na chwilę uwierzyliście w ten piękny sen! Udanego Śmigusa-dyngusa i Prima aprilis!

Przeczytaj także:
Szczegóły najnowszej aktuliazacji Vol. 6 do NFS Unbound
Need for Speed Zeal? Kolejne informacje i zwiastun
Wyciekły plany na temat remake Need for Speed Most Wanted? Premiera w 2024? [plotka]

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • KLIPEK
    KLIPEK  ·  9 miesiące temu
    Prawie się nabrałem xD
    Ostatnie tematy
    problem z słuchawkami
    15-12-2024 00:07Gibon74747474
    Problem z misją
    28-11-2024 13:05EMDOER
    Przywitajka
    18-11-2024 14:54dev1ance
    Strefa driftu
    03-11-2024 17:12Radzio
    Ekipa 50 lvl
    01-11-2024 11:14Windymanpol
    Polski jezyk
    13-09-2024 17:09dexterekk
    Ostatnie komentarze
    Siekierka > Auto stworzone z gry z 2003
    "Podpiszę się" tylko pod tą pracą, bo to tyczy wszystkich trzech - ciężko to ocenić, mając na...
    Siekierka > Lamborghini
    Ciężko to ocenić, bo poza paroma gotowcami nic nie widać. Co bym mógł poradzić - vinylwork zwykle...
    Siekierka > Ford Mustang (Chelsea Denofa)
    Te fejkowe logo Forda rażą - lepiej było dać granatową elipsę i do tego jakąś gotową naklejkę...
    Siekierka > Lamborghini Aventador ( SEVEN.LAB )
    Przyjemne, ale dołożyłbym sponsoringu.
    Siekierka > Nissan GTR (SE7EN.LAB)
    Pójdzie dwa razy ten sam komentarz - przyjemne, ale dołożyłbym sponsoringu.
    Siekierka > Chevrolet Camaro (cookdesignco)
    Pomijając ten cały cockdesign, przyjemny clean look.
    Siekierka > Mazda RX-8 (DOZE)
    Te same uwagi co do M2 - za mało, brakuje zagęszczenia.
    Siekierka > Chevrolet Corvette (Matt Field)
    Zamiast bawić się w Matt Field, przy tak popularnym malowaniu Falkena wręcz prosi się, byś zrobił...
    Siekierka > BMW M2 (DOZE)
    Widzę, o co Ci chodziło, natomiast... to malowanie mogłoby być równie dobrze oklejeniem busa firmy...
    Siekierka > Ford Mustang (Chelsea Denofa)
    Od przodu wygląda to całkiem przyjemnie, natomiast od tyłu - razi niedopracowanie. Pasy przy tyle...
    Siekierka > NIssan Silvia S15 (Budda)
    Patrzy się na to przyjemnie - przypomina mi się trochę 180 SX Radona z Heat. Natomiast dwie rzeczy...
    Siekierka > ,,Toyota GT86" (Kuba Przygoński)
    Fajnie, że wykleiłeś byka, natomiast jak już byk, to look nie powinien być aż tak clean - ten BRZ...
    Siekierka > Mazda RX-8 (Niki4Design)
    Dość przyjemne, uzupełniłbym malowanie gotowym motywem/sponsoringiem.
    Siekierka > BMW M2 (Betclic)
    Wywaliłbym betclic, dał gotową, fajną wlepę sponsora i zrobił z tym coś, by było to czablu012clic.
    Siekierka > Nissan GTR (Liberty Walk)
    Całkiem przyjemne - może warto dać coś na maskę, zagęścić motyw i odejść od gotowych fontów...
    Siekierka > Volkswagen Golf GTI (OFF-WHITE)
    Całkiem przyjemne, natomiast warto wywalić na ten motyw chociaż 2x więcej naklejek. Fajnie, że myślisz...
    Siekierka > NIssan Silvia S15 (Piotr Więcek)
    Tutaj użycie gotowych fontów nie razi aż tak, jak w poprzednich projektach. Natomiast zwróć uwagę,...
    Siekierka > Mercedes-AMG GT R (Illegal Night)
    Poza wlepami z gotowych fontów - przyjemne. Zamiast tego przydałoby się trochę drobnego sponsoringu...
    Siekierka > Nissan Z Proto (Chris Forsberg)
    Fajnie, że sam wykroiłeś naklejkę NOS, natomiast cała reszta... Wiem, o co Ci chodziło, ale te...
    Siekierka > Nissan 180SX NUKE 2.0 (Budda)
    Nie zerkając na oryginał - fajne, trochę naklejek sponsorów na zieleni i byłoby super. Drobna pierdółka...
    Siekierka > Nissan Silvia Spec-R Aero (Paweł Borkowski)
    Nie obchodzi mnie za bardzo oryginał, natomiast brakuje tu zagęszczenia motywu i sponsoringu. Trochę...
    Siekierka > BMW M4 (Ilya Levchenko)
    Szacun za samodzielne wykrojenie naklejek na boku - w grze z tyloma fajnymi graficznymi gotowcami dość...
    Siekierka > Nissan 180SX NUKE (Budda)
    Dość przyjemne dla oka. Powieliłbym jednak motyw na tylną szybę i zagęścił go choćby naklejkami...
    Siekierka > BMW M3 (Monopoly)
    Całkiem przyjemne - natomiast byłoby super rozciągnąć motyw na maskę, dach i dodać pośród latających...
    Siekierka > BMW M3 E30 (Kamil Lorenc)
    Nie interesuje mnie oryginał - zwykle nisko ocenialiśmy tu repliki - natomiast fajnie, że kompozycyjnie...
    Siekierka > Nissan GTR (FAMExBudda)
    W porównaniu z oryginałem jest za płasko - płaskie oświetlenie w Unbound działa mocno na niekorzyść,...
    Siekierka > Dodge Charger (zelimkhan shm)
    Podoba mi się pomysł na duotone - a co do reszty... Maska i przedni zderzak się kompozycyjnie zgrywają,...
    Siekierka > Nissan 352JZ (Budda)
    Widząc ten projekt, myślę jedno - szkoda, że zmieniając 350Z na 370Z Nismo nie odszedłeś trochę...
    FRiDAY > Need for Speed Underground 2 - Widescreen...
    Nie mogę zapisać pliku konfiguracyjnego, pisze że nie mam uprawnień. Windows 11
    Radon > Volume 9 Lockdown w szczegółach!
    grafika to tylko jeden z aspektów w których motorfest ma przewagę nad unbound
    Ostatnio dostępni
    SlendeR9081
    SlendeR9081
    K
    KARO2107
    R
    reczvs
    S
    slyde777
    O
    Odcina
    M
    maraas1991
    czablu012
    czablu012
    G
    gamer35
    R
    Romek1024
    S
    sylwekdybki
    A
    adisk3333
    Siekierka
    Siekierka
    S
    sz1mi
    M
    Majki221
    A
    amozeja
    W
    WyksoN
    M
    Maciejka007
    J
    jukosiarzmario
    V
    Votiag123
    N
    niszczyciel728
    P
    porannydrongal
    S
    ScudMcFox
    T
    Tobi
    C
    crysis22
    Z
    zik4044
    Ankiety
    Jak oceniasz wsparcie NFS Unbound na 2024 rok?