Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#321

Cytat

BRZ napisał(a):
Radzio, nie wiem czemu usilnie bronisz każdego kroku EA odnośnie tej produkcji, masz z tego jakieś profity? Chłopaki mają rację dali d... z carlistą, poważnie zastanawiam się nad anulowaniem pre-ordera, zobaczę jak się rozwinie sytuacja z samochodami i wtedy kupię.


Z całej mojej działalności odnośnie NFS nie mam żadnych profitów, pracuję za free ;)

Wiem, że czasem może to tak wyglądać, ale nie bronię każdego kroku EA. Po prostu zawsze próbuję spojrzeć na dany problem z ich perspektywy - wtedy łatwo znaleźć plusy ich decyzji :P Jestem tutaj, bo jestem wielkim fanem NFS i chciałbym jak największego sukcesu dla każdej części. Logiczne, że promuję NFSa w samych pozytywnych barwach ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#322
To z BMW jest prawdą twórcy sami pisali że są wielkimi fanami tej marki bla bla bla STOP. Wielkimi fanami tej marki ale od kiedy ? od 2015 kiedy jest zapowiedziany nowy NFS ? tacy z nich wielcy fani gdzie w poprzedniej części modeli BMW były aż dwa ?! BMW kupił NFS'a w tym roku , a EA jest głupie że się na to zgodziło , pewnie było tak że dostali licencje na te autka za free i już gwiazdki zamiast oczu bo tańsza produkcja.. Oczywiście szanuję fanów Bawarki ale brak Audi w grze przy takiej liczbie sportowych modeli które świetnie by sie nadawały do gry razi w oczy (RS6, RS5, RS3 ,RS7 ,R8 TT-S) można wymieniać bez końca , to po prostu boli że nie ma takich aut w grze.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#323
Na Twitterze Ghost wczoraj napisali, że nie ujawnili jeszcze jednego auta... Jak myślicie, o które chodzi? :D Ja obstawiam jeszcze jedną 911 z lat 70. Ale tak sobie myślę, że to może jeszcze być Mercedes CLK... Z tego zdjęcia potwierdziły się chociażby Italia i Fairlady, więc może teraz będzie podobnie ;)
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#324
Ja bym sobie życzył, aby do gry finalnej (lub One Day Patch) dodali jeszcze 2 auta, żeby nadrobić niedosyt i złość za bliźniaki w grze. Ale to już jest strefa marzeń :P
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#325
Czy ja wiem?... Może dadzą coś na premierę nowego :)
W sumie też sądzę, że to strefa marzeń :(
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#326
Musicie tak czepiać się tego, że jest (tylko) 51 pozycji? Weźcie pod uwagę lepiej to, że wrócił tuning... dla każdego auta dodatkowo projektować po X części, przy czym widebody oznacza tworzenie prawie całego nadwozia od nowa. Może i Carbon czy Undercover miały więcej - ale halo, było mniej szczegółów do tworzenia, a poza tym wszystkie body jechały na bardzo podobnym wzorcu. Tutaj części macie osobno dedykowane. To też robota - założę się, że mniej pracy zajmuje odwzorowanie 100 aut bez zamiennych części niż 50 z.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#327
Zgadzam się co do siekierki, miałem o tym pisać - przystosowanie tunigu i częsci do tylu aut to trudne!!!
100lejarz
100lejarz 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#328
Zauważyłem że nie ma tego autka w carliście. Co się z nim stało?

medias.mensquare.com/wp-content/uploads/2015/09/16111626/need-for-speed-comportement-routier-explications-680x383.jpg
JP2GMD
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#329
Ale to nie jest Porsche Magnusa? x)
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#330
Zarówno to na obrazku jak i Magnusa to Porsche 911 Carrera RSR 2.8 ;) Po prostu dostępne są różne bodykity i części ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#331
To autko jest w grze, to jest Porshe 911 RSR 2.8 i jest ono dostępne w grze, kolego :)

Edit: wysłałem wtedy kiedy Radzio wysłał, dlatego dałem odpowiedź :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#332
Co byście powiedzieli na Arrinerę w NFS? Chcielibyście, żeby pojawiła się w którejś z aktualizacji?
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#333
W sumie... tak, ale niech zoptymalizują grę pod mojego lapa :(
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#334
Jako jedyny klasowy konkurent dla Aventadora... Może być, ale wolałbym aby dali więcej klasyków tuningu (chociażby oczekiwane przez wszystkich 370z)
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#335
Bardziej wolałbym 350z niż 370-siątkę :p. Poza tym mogliby dodać Murcię i LFA... if you know what I mean :D
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#336
Nowa aktualizacja przynosi 2 nowe... pojazdy: Forda z 1932 roku dostępnego wraz z czterema zestawami tuningowymi: kabriolet, coupé, sedan i pickup. Drugim modelem będzie Beck Kustoms F132 Aarona Becka.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#337
Wolałbym low ridery ;/
nasti888
nasti888 
Amator
Dodano 8 lata temu
#338
Low ridery?? Ale tym nawet się ścigać nie da. :) lepiej Europejskie klasyki:) choć i tak jest cudownie,,, dźwięk Silvi na pelnych obrotach ahh piękne
TF 110# 2pkt
Challenge series23# 1pkt
AT 17-01#3pkt
TF #119 2pkt
AT15.02.2016 3pkt
AM luty 2016 5pkt
Challenge Series#27 1pkt
TF #146 2pkt
TF #154 2pkt
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#339
Popieram Nastiego :) i jeszcze czekam na 370z :)
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#340
Skoro dragi - hot rody choć dragstery lepsze, to hydraulika - low ridery?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.