Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#301
tekstury...
Wykupienie na całą markę to hajsu hajsu dużo idzie
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#302
Na pewno nie ma czegoś takiego, jak licencja na całą markę. Każdy model jest uzgadniany indywidualnie.
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#303
Nie wiem w czym tkwi problem z tak "małą" ilością aut... Jeżeli kolejny NFS ma się pojawić za 2 lata i maja być darmowe paczki to chyba oczywiste, ze wstępnie tych aut będzie mało. :P
Przykład 1., The Crew. Na początku samochodów było około 40, ale gdy wpadło parę paczek, liczba szybko skoczyła do ok. 67 (+ te dla osób z Season Passem, które dostały 2 auta więcej), a teraz wraz z Wild Runem dojdzie ich kolejne ~8 i do tego motocykle.
Przykład 2., GTA. Od premiery gry na PS3 aż do dzisiaj lista ogólnie pojazdów (samochody, motocykle, samoloty, helikoptery, łodzie) wzrosła dwukrotnie, a kolejne DLC już w drodze (z czego najnowsze już we wtorek #hamskareklama). Czemu? Bo gdyby wypuścili wszystko od razu, to większość graczy olalaby grę po pół roku... W ten sposób gra cały czas żyje i nie cierpi na brak graczy :)
Myśle, że EA i Ghost wzorują się na tych dwóch tytułach i chcą utrzymać grę przy życiu tak długo jak się da. Pojawienie się tych wszystkich w/w japońców to tylko kwestia czasu i za jakieś 2-3 miesiące (przynajmniej na konsolach) będziemy mogli się nimi cieszyć :)
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#304
Na stronie Need For Speed zostały dodane ostatnie auta zamykające carlistę: Ferrari 458 Italia i pokazane wcześniej na trailerze BMW M2 coupe. Szkoda że dali tak bardzo zróżnicowaną listę samochodów, no ale nic nie poradzimy. Trzeba liczyć na aktualizacje z nową zawartością :P
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#305

Cytat

Truskawek napisał(a):
Nie wiem w czym tkwi problem z tak "małą" ilością aut... Jeżeli kolejny NFS ma się pojawić za 2 lata i maja być darmowe paczki to chyba oczywiste, ze wstępnie tych aut będzie mało. :P
Przykład 1., The Crew. Na początku samochodów było około 40, ale gdy wpadło parę paczek, liczba szybko skoczyła do ok. 67 (+ te dla osób z Season Passem, które dostały 2 auta więcej), a teraz wraz z Wild Runem dojdzie ich kolejne ~8 i do tego motocykle.
Przykład 2., GTA. Od premiery gry na PS3 aż do dzisiaj lista ogólnie pojazdów (samochody, motocykle, samoloty, helikoptery, łodzie) wzrosła dwukrotnie, a kolejne DLC już w drodze (z czego najnowsze już we wtorek #hamskareklama). Czemu? Bo gdyby wypuścili wszystko od razu, to większość graczy olalaby grę po pół roku... W ten sposób gra cały czas żyje i nie cierpi na brak graczy :)
Myśle, że EA i Ghost wzorują się na tych dwóch tytułach i chcą utrzymać grę przy życiu tak długo jak się da. Pojawienie się tych wszystkich w/w japońców to tylko kwestia czasu i za jakieś 2-3 miesiące (przynajmniej na konsolach) będziemy mogli się nimi cieszyć :)


Zgadzam się - dodatkowa zawartość powoduje, że o grze jest cały czas głośno - zamiast ogrzewać kotlety i wrzucać cały czas to samo na media społecznościowe, cały czas coś się dzieje. Tak samo będzie u nas na NFSZone.pl - to po części wyeliminuje sezon ogórkowy. Druga kwestia to praca dla developerów - gdyby cała carlista była dostępna od razu, to proces produkcji byłby trochę dłuższy, a tak developerzy będą mieli co robić po premierze i pierwszych patchach. W tym roku dołączanie samochodów będzie szczególnie pracochłonne, ponieważ oprócz samochodów, trzeba także przygotować modyfikacje zewnętrze, wiec tworzenie każdego nowego pojazdu nie będzie kwestią kilkunastu godzin, a kilku dni.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#306
No jak tak mówicie, to w następnej paczce czekam m.in. na Hondę Si Coupe z UG1/2 :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#307
Przydałby się jeszcze jakiś egzotyk, bo właściwie każdy kto chciałby mieć supersamochód w swoim garażu skazany jest na Aventadora. Huayra, Ferrari f12 i McL 675lt moim zdaniem powinny uzupełnić listę. Poza tym jest ok ;D
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#308
A w becie nie było McLarena 570S?
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#309
A był, tylko my tu mówimy o egzotykach pokroju Aventadora. McLaren 570S, jak nazwa wskazuje, ma 570 KM, co z 700 KM Lambosa się tak niezbyt równa, Truskawku.
Dlatego Radon (i ja również) uważa, że NFS potrzebuje jeszcze jakiegoś egzotyka z tej najwyższej półki.
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#310
Moim zdaniem , to pod złym kątem patrzycie , nie liczba koni mechanicznych świadczy kto jest lepszy szybszy , podam Wam przykład z życia wzięty , miałem przyjemność sie przejechać jako pasażer Porshce 911 Carrera Turbo S fabrycznie 600 konii 2,2 sekundy do setki ! To już jest tak szybko że włosy s głowy wypadają , ten Porsiak na 1/4 mili kopsnąłby Aventadora bez problemu , kolejny przykład już nie z życia wzięty , nie wiem czy aż na tyle interesujecie się motoryzacją ale w moim obrębie jezdzi sobie drugi Nissan GT-R Nismo w Polsce , mianowicie w Gdynii .. miałem okazje porozmawiać z właścicielem który testował to auto na NUrburgring .. i co ? niewinne 600 koni może by powiedziec że na te czasy to mało patrząc właśnie na Aventadora czy Pagani .. ale też nie było mu równych , jedyny który stawił czoła Nissanowi to Porsche 918 Spyder.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#311
Oba sposoby porównywania samochodów są bez sensu, ja rywali dla Aventadora przydzieliłem nie na podstawie ilości koni (chociaż tak to wygląda), a raczej porównując ich wyrafinowanie inżynieryjne. I w ten sposób Huayra, 675LT i F12 są jego rywalami, nie GT-R Nismo czy 911 Turbo S. Owszem, oba te auta wydają się niewiarygodnie szybkie, w przyspieszeniu do pierwszej setki zrywają asfalt, Porsche okazuje się mieć porównywalny zryw do Aventadora, Nissan ponoć potrafi być nawet szybszy. Jednak 1/4 mili na 100 procent wygra Aventador z przewaga ok pół długości auta nad Nissanem i Porsche, które będą szły łeb w łeb, na całej mili powiększy dystans do pewnie ok 2 długości samochodu. Dzieje się tak, ponieważ Lambo, to kawał kosztownej, bezkompromisowej maszyny, która ma aerodynamiczną klinowatą sylwetkę i centralnie umieszczony wielki wolnossący motor, Nissan natomiast jest klockowaty, ciężki, a Turbo S oparte jest na łagodnym i poręcznym 911. I oba napędzane są relatywnie małymi silnikami, które całą swoja moc oddają właściwie na początku sprintu, później dostają zadyszki.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#312
No fakt, źle to ująłem, ale kojarzymy supersamochody jako grupę aut takich jak Aventador, Huayra, Agera czy F12. Ciekawe czy będą trzej królowie: Porsche 918, McLaren P1 i Ferrari LaFerrari :) choć ciężko byłoby dać im możliwości personalizacji nadwozia :/
N
Nylo1112 
Obserwator
Dodano 9 lata temu
#313
Tak szczerze to nie pogniewałbym się gdyby dodali jeszcze huayrę,ferrari f12 berlinettę, F430, gallardo, mercedesa slr/sls, audi r8 v10, forda gt, jakiegoś astona, corvette c7 stingray, mclarena 12c i carrerę gt :D
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#314
Radzio, nie wiem czemu usilnie bronisz każdego kroku EA odnośnie tej produkcji, masz z tego jakieś profity? Chłopaki mają rację dali d... z carlistą, poważnie zastanawiam się nad anulowaniem pre-ordera, zobaczę jak się rozwinie sytuacja z samochodami i wtedy kupię.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#315
Radzio mówi jakie jest jego zdanie na ten temat i ma do tego prawo. Nie wiem po co piszesz mu laurki, zwłaszcza, że jego ostatni post zniknął gdzieś na poprzedniej stronie i nikt pewnie już o nim nie pamięta. Ale jak carlista Ci się nie podoba, to pre-ordera możesz anulować, właściwie to na pierwszym miejscu trzeba było w ogóle pre-ordera nie zamawiać :P
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#316
Powiem tak, jak będzie super rozgrywka to i car lista nie ma znaczenia
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#317
Gregory - tych aut co wymieniłeś to nie będzie :P Duszki powiedzieli że więcej aut nie ma , będą jakieś dwa auta w DLC za 3-4 miesiące od premiery , mają to być egzotyki , miałem nadzieje że to Audi ale jednak nie .. bo marny w moim uznaniu koncern niemiecki zażyczył sobie aby w grze Audi nie wystąpiło :)
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#318
Gdzie to powiedzieli? Jeśli można wiedzieć ;)
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#319
Radon, nie wchodzę tu codziennie, a jak chcę na coś odpowiedzieć lub się ustosunkować to robię to, proste.

A co do sytuacji z BMW może być prawda, ale byłoby to głupie i nielogiczne. Spójrzcie chociażby na ilość hot-hatchy. Nie ma satysfakcjonującej liczby! Prócz antycznego Golfa i Civica, a z nowszych Focusa, a gdzie Megane RS, a gdzie Audi RS3, a gdzie Mercedes A45AMG, a gdzie nowy Civic Type-R? Gdzie sportowe coupe spod znaku Merca i Audi, gdzie Alfa, gdzie Maserati, gdzie Seat, gdzie Peugeot, gdzie nowy NSX? Mamy za to M2, które będą promować na gwiazdę serii, ech. Ta carlista jest naprawdę kiepska, GG zapewniali o czymś innym, a wyszło jak zwykle z EA. Z drugiej strony w innych grach występują normalnie auta tych marek obok siebie i BMW nic nie narzuca, więc pewności nie ma. Dużo osób anulowało pre-order jak zobaczyli, że to wszystkie auta już. Śmieszne właśnie jest to, że dali jedno auto z 3 innymi znaczkami (wiadomo o które chodzi), a nie ma chociażby 350z, który jest legendą serii. LIPA MAX.

Wg mnie możliwa jest teżopcja, że wykosztowali się na licencję producentów części, Speedhunters i aktorów co zaowocowało mega brakami w carliście.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#320
SpeedHunters są od EA, więc myślę, że skoro NFS i SH są w obrębie tego samego koncernu, Duchy mogły brać łowców prędkości za darmo. Takie są moje przypuszczenia
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.