Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Black List

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#161
Póki nikt go nie przebije w punktacji nie ma mowy, żeby wskoczyć wyżej - także będę musiał zdobyć ponad dychę.

// Dodane za TF 52 i 53.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#162
Wyzywam leeava na pojedynek, bo mam większą ilość pkt. chyba mogę, co? :p
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#163
Nie możesz, dostaje 2 pkt za AT.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#164
Blisko było, ahh.

// TF 57-59, wyzwanie Leeav, Niejadek, Siekierka, Chad_MC dodane.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 11 lata temu
#165
Wyzywam Bazyla na TF. Przebiłem go nieco w punktach więc zrobilibyśmy sobie TFa.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#166
Dogadajcie się na PW czy GG w takim razie.

// Dodane za TF dla Crisa.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#167
Chad awansuje na miejsce drugie! Ma już 35 punktów i wciąż widzimy jego nowe auta i pojedynki z jego udziałem, czy Siekierka może czuć się zagrożony? Emocje nie ustają, walka o siódme miejsce trwa, zdecydujcie czy Cris7 powinien wkroczyć na listę najlepszych tunerów czy Leeav powinien obronić miejsce i nadal wspinać się na liście!

Cris7 & Leeav - decydujący pojedynek
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#168
Gratuluję Chad. Należało się i to od dawna. Ja odpadam. Ciekaw jestem jak długo pobędę na liście. Myślę, że do wakacji zniknę z BL.
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 11 lata temu
#169
Dzięki Bazyl, ale nie poddawaj się i pilnuj swojego miejsca ;]
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#170
Tragizujesz Bazyl:D Co ja mam powiedzieć, jak w ciągu nie więcej jak 2 tygodni przegrałem 3 TFy pod rząd? :D
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#171
Taaak, ale ty jeszcze masz duuużo pomysłów. A ja nie mam ani pomysłów, ani zapału do pracy. :P Poddałem się już dawno.
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 11 lata temu
#172
No i stało się! Długo wyczekiwana przez Crisa walka o wejście na Czarną Listę zakończyła się jego wygraną. Analogicznie oznacza to że żegna się z nią inny bardzo dobry tuner jakim z pewnością jest Leeav. Sądząc po niewielkiej przewadze Crisa, myślę że możemy niedługo spodziewać się rewanżu między tymi "zawodnikami".
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#173
Zauważyłem, że wiele tunerów idzie po prostu na łatwiznę i widuję często pojedynki Cris vs. Dzony albo illusion vs. Dongu itp. Wasza decyzja, jeżeli chcecie w ten sposób zdobywać punkty to zdobywajcie, ale wezmę to pod uwagę przy awansach.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#174
Nie uniżaj tak Dzonego bo ostatnio zrobił nieco lepsze auta niż Crisu.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#175
rofl, odbyłem tylko jeden pojedynek z dongiem, a w planach mam tf z Radonem, więc wypraszam sobie.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#176
No własnie, zrobil lepsze auto ode mnie wiec jest na równi pod tunem ze mna, wiec o co ci chodzi? Ja TFy robie z kazdym. Slight, Chad, Radon? Mało?
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#177
Tych pojedynków jest znacznie za dużo, wszystkie w U2. Proszę Cie, to praca na 5 minut jak sam mówiłeś, nie zamierzam za taką lipę dodawać punktów.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#178
Pojedynek stoczony? Nie kazdy wygrywam wiec weź nie nie odzywaj, powiedz że boisz sie ze odskoczę Ci w punktach?:) Moze znowu nazmyślasz tak jak po TFa na Corollach co?:)

@Down

Zycie mi przed oczmi mija? :) Chłopczyku.. Ja na stronie jestem tylko ze wzgledu na tuning, a nie tak jak Ty szukam sobie tutaj przyjaciół. Czy tak zachowuje sie administrator? Wchodzi na konkurencyjny portal i wysmiewa sie z jego administratorów? Tak?:) To Ty sie chłopie zastanów nad sobą. Skoro jestes administratorem to powinieneś dawac wzór a nie. Zreszta Fox miał w tej sprawie skontaktowac się z Domim więc:)
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#179
Jestem administratorem i jednocześnie zarządcą Black List, jak mogę się nie odzywać? Jakbym chciał być na liście to po prostu bym Cię zbanował, bo powody bym miał. Rozmawiałem o tym z Piotrkiem i podzielał moje zdanie, dupy się ruszyć nie chce, a potem idziecie tylko na ilość i statystyki. Odpuść sobie chłopie, bo przejmujesz się tym tuningiem chyba trochę za bardzo, życie Ci przed oczami mija. Każdy następny post na ten temat będzie traktowany jako flejm, jeżeli coś ważnego - PW.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#180
Cicho być, bo nie zauważycie jakie show z illusion'em zrobimy i będzie Wam przykro ;D

Nie mogę się doczekać, powodzenia! ^Leeav
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.