Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Black List

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#141
To w takim razie dlacz tylko mi odjąłeś pkt, skoro Ty też dobrze wiesz że Slight robił to samo co ja? I nic nie mówiłeś o odejmowaniu pkt za usuwanie aut.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#142
Gdzie Ty się człowieku chowałeś, że wszystko musi być dla Ciebie zapisane? Są pewne zasady, które są logiczne i zrozumiałe i nie muszą być nigdzie zapisywane, bo funkcjonują od lat w społeczeństwie.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#143
Co za nygus mnie tu miesza w jakąś aferę? Spieprzaj dziadu...
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#144
*Jeśli usunąłeś Crisowi 3pkt, to dodaj mu 1pkt żeby miał odjęte 2pkt. To każdego nauczy na przyszłość.
Od dzisiaj dodam, punkcik w regulaminie Showroom'u. Usuwanie i Edycja zostanie, jednak dalsze niestosowanie się do tych opcji będzie nagradzane albo odejmowaniem punktów w BL, lub po prostu ostrzeżeniem. Fakt nie było nic wcześniej na temat usuwania. Co innego skasować projekt, bo coś nie wyszło na prawdę, i chcę wydać drugą wersję tego autka. Ale na dniach dodać nowy projekt zastępujący tamten, a takie wstawianie i usuwanie bo mi się tak podoba, bądź bo nie mam większej średniej niż uważałem jest bezsensowne i porównywalne do tworzenia multikont, tylko po to by na siebie zagłosować, dlatego musi być karane.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#145
Punkt dodany.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#146
Se3a ja rozumiem, nie zależy mi na punktach.. Tylko dlaczego SLIGHTOWI nikt pkt nie odjął za takie samo usuwanie aut jak ja?! Nie rozumiem tego!
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#147
Bo nikt nas o tym nie poinformował, widocznie albo ktoś nie zauważył, albo nie chciał widzieć. Ja nie wiem bo tego nie widziałem.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#148
Slight nie usuwał aut w taki sposób. Jest różnica między usuwaniem nieudanego projektu, następnie wstawieniem następnego nieudanego i tak w kółko. On usuwał jakieś auto ze słabą średnią raz na jakiś czas, mniej więcej raz na tydzień albo nawet i rzadziej. Slight usuwał wg. "ideologii" tej funkcji że tak powiem, tak samo jak kilku innych tunerów. No i nikt tutaj nie usuwał >3 aut dziennie... Skończ już ten płacz, ojej, jakie to niesprawiedliwe, zawsze wszystko moja wina, przecież to inni są źli, świat jest brutalny, chyba se w łeb strzelę =(((((((((((((((((((((((((
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#149
Pomiędzy usuniętymi 2 projektami, u mnie pojawiało się 3-5 zayebistych, albo i znacznie więcej więc chyba mam jakieś prawo, a po za tym ill WSZYSTKO NAPISAŁ. I jak masz problem to nie wpieprzaj niepotrzebnie innych osób w go jak nie wiesz jak jest.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#150
Cris - nie zachowuj się jak tępy smarkacz bo masz choć trochę oleju w głowie. Zachowujesz się strasznie infantylnie jak na swój wiek.

No ale cóż... dać palec, a chcą całą rękę. -,- Ja sobie też pousuwałem kilka projektów, bo szpeciły mi garaż. I co z tego? Ale nie robię takich podłych rzeczy jak wywalanie danego projektu i potem wstawianie go jeszcze raz - uważasz, że jesteśmy na tyle głupi, żeby tego nie zauważyć? Wybacz, ale to, co sobą teraz reprezentujesz to czysta pyskówka. I tak, jesteś wielce poszkodowany, "Ale oni też tak robili! Ja nic nie zrobiłem! Ja jestem niewinny! To oni byli, nie ja!" - nie kojarzy Ci się to z - że się tak pospolicie wyrażę - gimbazą?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#151
Ja myślę, że dzięki wypowiedziom powyżej trochę zrozumiesz Cris. Tematu nie ma dalej co wałkować, a tymczasem jak chcecie se punktów zdobyć to CS stoi otworem :)

// Dodane za wyzwanie.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#152
Punkty za Wyzwanie dodane, ale nadal możecie tworzyć wzory płomienne, ponieważ obecne wyzwanie nie zostało jeszcze zakończone.

// Za AT dla illusion'a dodane.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Adamo
Adamo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#153
Ciekawi mnie ilu użytkownikom na stronie liczysz punkty, oprócz tych w bl?
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#154
Z tego co mi wiadomo, to użytkownicy zaangażowani sami muszą się pilnować. Ale mogę się mylić. :P
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#155
Liczę głównie tych, którzy stale dodają prace, są lub byli na black list. Nie jestem maszyną, wszystkim nie policzę - ale to z czasem się zmieni, sami zobaczycie :)

// Za AT dodane.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#156
Slight dostaje -2 pkt za usuwanie projektów z Showroom.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#157
Dlaczego? Jest opcja to korzystam.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#158
No błagam, usunal jeden projekt i juz mu odejmujecie punkty?
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#159
Nie, nie za jeden projekt, nie za dwa, a za więcej. Koniec dyskusji, a jak wróci Dominik postaram się o to żeby ta opcja została usunięta. Tyle w temacie.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#160
To skoro Slight postanowił opuścić strone, to ja wchodzę na BL na ostatnie miejsce, czy jak? :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.