Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Assassin's Creed III !

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#1
Yeah. Kolejna wersja gry już 30 października 2012 r. pojawi się na sklepowych półkach. Dlaczego już o tym piszę? Ano już mówię. Wielu mamy pewnie tu zapaleńców tej serii. Przyznacie racje, gra jest kozacka. Ja mam na jej punkcie bzika, aż zbieram pieniążki na zakup ukrytego ostrza :D. Dobra, powróćmy do tematu.

Jak potwierdza CD-A, gra będzie za czasów wojny o niepodległość USA. Asasynem w nowej części gry będzie prawdopodobnie Indianin (świadczy o tym toporek, pióra i broń palna). Nowe informacje pojawią się już w ten poniedziałek (5 marca).
Stay tuned !

Działamy w mroku by pomóc światłości. - Ezio Auditore da Firenze.

Galeria:

s.cdaction.pl/obrazki/assassins-creed-iii-okladka_4b9r.jpg

s.cdaction.pl/obrazki/assassin-creed-iii-plakat_4b9r.jpg


Edit2: Mam nadzieję, że będzie ukryte ostrze. Jeśli nie dadzą, to spie***lą grę. Hidden blade to nieodłączna rzecz w tej serii. :D
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#2
Czy aby nie przesadzają z tym wypuszczaniem tak często nowych części ? Nieraz z porządnej serii można zrobić oklepanego gniota, wypuszczając tak często gry.
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#3
E no, ja chcę rewolucję w Rosji :D. Szkoda tylko, że nie dają na koniec serii Desmonda ;/.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
@de_ace:

Oni te części robią już kilka lat, nie że jedną przez rok. Oni mają wszystko zaplanowane. ;]

@Rumun :
Desmond już skończył swoją serię, prawdopodobnie będzie musiał powrócić, na końcu Revelations ukazana była daleka przyszłość.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#5
nie wiem czy was dobrze zrozumiałem..no ale w AC III Desmond będzie..

-AC
-AC II
-BH
-R
-AC III

wszystkie mają wspólny wątek..czyli Desmond.a Ezio historia się skończyła..miał już strasznie dużo lat..musieli coś wymyślić i dać nową postać...i ona ma rozwikłać wszystko - gdzie są jabłka itd i będzie koniec serii Assasin's creed
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#6
Koniec Assasina nie będzie tak szybko. Wraz z upływem czasu Assasin będzie w coraz nowszych czasach.
i.imgur.com/dtN53qt.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#7
Viperr..nie wiem czy wiesz, że Rewolucja Amerykańska była w XVIII(18) wieku !! Chcesz chodzić assassinem w 19-20 wieku ? to już bardziej CoD itp..

Wiadomość z ostatniej chwili ( nie ma jeszcze na CD-A )

link

link

link
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#8
Radzio ale tak prawdopodobnie będzie... A jak nie będzie, to z Assasynem się jednak pożegnamy.
i.imgur.com/dtN53qt.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#9
Nie mogą skończyć wątku. Rzecznik prasowy Ubisoftu powiedział że mają więcej pomysłów nt. gry, i nie skończą jej szybko.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#10
A ja jestem przekonany, że to jest ostatnia część..może potem wyjdą inne gry na podobnym silniku..ale to jest ostatnia część z Desmond'em itd.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#11
A ja nie. Nie mogą zakończyć serii. Bynajmniej mogliby pełnometrażowy film zrobić. Bo chętnie bym pooglądał jak taki facet skacze z dachu na dach ;]
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#12
kurde..przecież Ci kolesie z Ubi. mówili, że plan był już o dawna..zakończyć serię przed 21 grudnia 2012..czyli '' końcem świata ''..bo o to w tej grze chodzi..chcą znaleźć jabłka w teraźniejszych czasach aby powstrzymać koniec świata..I może wyjdą kolejne części..ale na tym samym silniku itd..na pewno nie z Desmondem i całą paczką..chyba, że coś z swoim planie zmienili a ja o tym nie wiem.
Czekajmy do poniedziałku...jestem ciekaw co ujawnią..może jakiś teaser lub coś ?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#13
Może chcą wydawać dalej gry z serii Assasin's Creed ale akcja toczyłaby się przed Altairem lub Ezio. :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#14
Nowe screeny !! moim zdaniem zapowiada się bosko !

Twórcy mówią, że ta część będzie najdłuższa i najlepsza z dotychczasowych.
Chodzenie po lesie, po górach i po mieście ( widać wysokie budynki -będzie po czym skakać) swobodnie ? coś wspaniałego..widać zwierzęta..pies i renifer

s.cdaction.pl/obrazki/assassins-creed-iii-obrazki-01_4b9s.jpg


s.cdaction.pl/obrazki/assassins-creed-iii-obrazki-02_4b9s.jpg


s.cdaction.pl/obrazki/assassins-creed-iii-obrazki-03_4b9s.jpg


s.cdaction.pl/obrazki/assassins-creed-iii-obrazki-04_4b9s.jpg


Wygląda cudownie !


[small]AC III[/small] - officjalna strona..Zegar odlicza czas..w poniedziałek będzie TRAILER ?!
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#15
Chyba wiem o co chodzi, indianie vs. brytyjczycy. :D
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#16
W Assassin's Creed 2 są te zakodowane wiadomości. W Villa Auditore w Montegrioni (czy jak to tam) jest ukazane kto ma Rajskie Jabłko, m.in Jerzy Waszyngton.

Edit: Odwołując się do końca świata. Na koniec Revela po znalezieniu piątego klucza przy szkielecie Altaira był właśnie wątek o końcu świata, ukazana była przyszłość, a na niej głównie jakąś dziewczynę z dzieckiem. Może to będzie ostatnim motywem serii. Może również być tak, iż koniec Revela będzie początkiem III. To tylko takie moje przypuszczenia, choć są bardzo prawdopodobne. Ubi nie zakończy tak szybko wątku, ponieważ rewolucja amerykańska to XVIII wiek (dobrze mówię? :D). Do XXI mamy jeszcze 300 lat, a na pewno będzie coś oddalonego o kilkadziesiąt/kilkaset lat w przód od naszych czasów. Z resztą, read this:


Alexandre Amancio, jeden z projektantów pracujących nad serią Assassin’s Creed, w wywiadzie dla serwisu Eurogamer wyjawił, że kolejna część bardzo popularnej serii ukaże się przed końcem 2012 roku.

Takie wyznanie z pewnością nie powinno być wielkim zaskoczeniem dla fanów cyklu. Fabuła serii operuje na założeniu, że koniec świata nastąpi w grudniu 2012 roku. W związku z tym, autorzy chcą do tego czasu zamknąć wątek poświęcony Desmondowi (historie Altaira i Ezio zostaną zakończone w nadchodzącym Assassin’s Creed: Revelations), czyli współczesnemu asasynowi.

„Mieliśmy bardzo złożoną historię do opowiedzenia. Staraliśmy się przekazać ją jak najlepiej w dotychczasowych grach z serii Assassin’s Creed. Tworzenie produkcji opartej na rzeczywistości, a następnie przedstawienie zakończenia po grudniu 2012 roku byłoby niezbyt mądrym posunięciem” – mówi Amancio.

Dodał również: „Po zwieńczeniu wątku Desmonda, seria z pewnością nie zostanie zakończona, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jej popularność. Assassin’s Creed sprowadza się do cykli. Mamy cykl Ezio, Altaira oraz Desmonda. Dwa z nich zostaną zwieńczone w Revelations, a kolejny w przyszłym roku. W uniwersum Assassin’s Creed jest jednak wiele takich cykli. W końcu historia ludzkości oferuje wiele możliwości”.

Podobno następne odsłony serii o Bractwie Asasynów nie będą wydawane w tak szybkim tempie jak dotychczas. Amancio powiedział, że zespół deweloperski zmienił nieco podejście do tworzenia kolejnych tytułów, więc ich struktura i częstotliwość pojawiania się ulegną zmianie.


W skrócie:
Na razie mieliśmy do możliwości trzy cykle: cykl Altaira, Ezio, i Desmonda. Dwa z nich zostały już zakończone (w AC: Revelations), cykl Desmonda skończy się w AC: III. Później zaś będą nowe cykle. Według mnie to nie będzie już to samo, ale zobaczymy co będzie.
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#17
link Tutaj jest trochę o Fragmentach Edenu i ich posiadaczach. Wygląda na to, jeśli kierować się tamtejsza legendą, iż będziemy z Jerzym Waszyngtonem współpracować.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#18
reev - ja o tym samym pisałem cały czas :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#19
To sorki, bo ja jakoś inaczej to zrozumiałem.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#20
Nowe screeny !

< LINK >

Widać na nich wątki fabularne i świat na którym będzie działa się akcja. Jak widać będzie można wchodzić na drzewa i nie tylko.
Widać walkę i jazdę konno.
Wydaje mi się, że ukrytego ostrza nie będzie :) - ale mam nadzieje, że się myle

POTWIERDZONO !!
5 Marca o 18:00 - TRAILER ! :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.