Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Call of Duty: Black Ops

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#1
Za prośbą Bambusa zakładam temat o Black Opsie. Piszemy tutaj opinie o tej grze, ale proszę, żeby każda opinia była uzasadniona

Co do komentarza Bambusa, o tym że ''Te wszystkie killstreaki, claymory, granatniki za dużo!'':
Owszem, granatniki i miny claymore czasami ostro wkurzają, ale przez to gracz nie leci radośnie do przodu jak dureń tylko rozgląda się za pułapkami.

Moim zdaniem, wbrew wielu opiniom, Black Ops to dogra gra.
Kampania, chociaż krótka, ma w sobie dużo akcji. Świetnie opowiedziana historia, przy okazji dodam iż na końcu możemy się bardzo zdziwić gdy dowiadujemy się że Reznow, który prowadził nas przez całą grę, nieżył od 2 misji na 15..

Multiplayer zawiera ciekawe mapy, rozbudowany system rozwoju wojaka i dużo giwer w arsenale i każdą z nich można udoskonalić. MOżna wybierać atuty wojaka, które nieco ułatwiają grę. Dzięki trybowi Prestiż gra staje się dużo bardziej wymagająca - razem trzeba przejs 800 levli każdy po 50000 pkt (przy okazji dodam iż za jedno zabicie dostajemy 50 punktów) więc grę mogą ukończyć tylko prawdziwi hardkorowcy z mocnymi nerwami.

Tylko tryb Zombie nudzi.

Moja ocena: 9/10

Czekam na Wasze opinie :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#2
Wiesz co? Mogłeś się chociaż trochę wysilić i napisać coś o grze, zamiast bezsensownie nabijać posty. Dał do działu o grach i to wystarczy.

Co do Black Opsa - wolałem MW2. Tak ogólnie, to nie za bardzo gram w strzelanki, ale tutaj się nawet pokusiłem o sprawdzenie. Proste - mogło być o wiele lepiej.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#3
PZero - masz MW2? To możesz mim przy okazji powiedzieć czy w tej grze jest PunkBuster tak jak w CoD4: MW?
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
PZero istnieje coś takiego jak usunięcie posta lub jego edycja nie?
Co do gry, Black Ops moim zdaniem to ADD-ON do MW2 jeśli chodzi o tryb multiplayer, niestety tutaj jest jeszcze gorzej, za dużo tego wszystkiego. Ogólnie można pograć ale szału nie ma no i ta nowa polityka Actishita jak ich genialny sposób zarabiania zielonych: 2 DLC w cenie samej gry.
Jedynym plusem jest singleplayer, który jest genialny i tryb zombie.
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#5
Jeśli chodzi o Zombie, to jeśli ci się to podoba to zgaduję iż niedawno kupiłeś tę grę. Przez kilka tygodni, max miesiąc będziesz się pewnie jarał trybem Zombi. Ale po tym około miesiącu to sobie w końcu pomyślisz: a co w tym w ogóle fajnego? Zombie to tylko tryb przetrwania, w którym przeżyjesz bez używania cheatów i bugów do max 10 levelu bo później tych Zombie jest w ciul dużo.
Single, owszem, zajeczaste choć mogło być trochę więcej misji.

Btw. W dalszym ciągu nie rozumiem cię. Czego jest dla ciebie za dużo w Black Ops?
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 13 lata temu
#6
Według mnie to jest największy shit w serii Call of Duty, jak dla mnie ta gra jest dla mnie za bardzo oskryptowana, wszystko jest sztuczne zwłaszcza ta krew. Po drugie zraziła mnie na samym początku słaba optymalizacja gry, zacinało się jak jasna cholera za przeproszeniem. Jeśli to miał być konkurent dla Bad Company 2 to niestety nie jest może konkurować jedynie z Medal of Honor bo są to gry na podobnym poziomie. A jeśli chodzi o Bambusa pewnie chodzi mi o to że za dużo jest napchane wszystkiego do tej gry 60 giwer a strzelać się da może z 10, wszystko przekoloryzowane. Jedynym plusem tej gry jest fajne (według mnie) spojrzenie na wojnę w Wietnamie, zimną wojnę itp itd.
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#7
DEEW zaskoczę cię i miałem tę grę parę dni po premierze, jednak przez świetną optymalizacje pograłem w to normalnie miesiąc później. A po za tym mam czas na lepsze zajęcia i gry też...

Cytat

Cooler napisał(a):
Według mnie to jest największy shit w serii Call of Duty,

W pełni się zgadzam, już World at War był lepszy.
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#8
Cooler.
Po pierwsze, strzelałem absolutnie z każdej broni w tej grze i z każdej da się normalnie strzelać. Jeśli chcesz zaprzeczyć, podaj nazwę jakiejkolwiek giwery z tej gry z której nie da się strzelać a to sprawdzę :)

Po drugie, jeśli dobrze Cię zrozumiałem, dla Ciebie dobra strzelanka to gra, w której jest mniej niż 10 broni w arsenale, zero rozwoju wojaka i 10 leveli, tak?

Po trzecie, skąd, do ciężkiej cholery, wytrzasnąłeś w Black Opsie Wietnam?? Single jest oparte na Zimnej Wojnie, nie ma tam wzmianki chyba nawet o Wietnamie.

Po czwarte, czy grałeś w tę grę czy tylko piszesz komentarz na podstawie tego, co przeczytałeś w internecie?

Bambus.
Nie sklejam, o jaką optymalizację ci chodzi?
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#9

Cytat

DEEW napisał(a):


Po trzecie, skąd, do ciężkiej cholery, wytrzasnąłeś w Black Opsie Wietnam?? Single jest oparte na Zimnej Wojnie, nie ma tam wzmianki chyba nawet o Wietnamie.

Jakbyś nie wiedział Zimna Wojna to wojna również w Vietnamie, jest kilka misji w Vietnamie, bo jakby nie patrząc, Vietnam to w części pustkowia i łyse góry a nie cały czas dżungle.

Cytat


Bambus.
Nie sklejam, o jaką optymalizację ci chodzi?

Wiesz co to optymalizacja do jasnej cholery? Bo z ostatnich twoich postów można wywnioskować że w ogóle nie masz pojęcia o kompach. Otóż chodzi mi o to że twórcy tak super napisali tę grę iż nie dało się grać przez pierwszy miesiąc, musiałem sam trochę pokombinować by zwiększyć ilość FPS i żebyś się nie pytał co to jest, to znaczy frame per second (klatki na sekundę)

Cytat

Po pierwsze, strzelałem absolutnie z każdej broni w tej grze i z każdej da się normalnie strzelać. Jeśli chcesz zaprzeczyć, podaj nazwę jakiejkolwiek giwery z tej gry z której nie da się strzelać a to sprawdzę

Chodziło Coolerowi o to że celnych i bardzo zabójczych broni jest 10.
I DEEW nie bądź dzieckiem neo i nie broń słabego tytułu. Pograj sobie w COD4 czy COD2 bądź COD1 i wtedy zobaczysz dlaczego tak się jeździ po 2 nowych odsłonach.
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#10
1. Nie wiem jak ty, ale ja nie estem i nie chcę żeby mnie nazywano dzieckiem neo... bambusie.
2. Grałem w COD4 i COD 1. W CoD 4 jest lepszy singiel (w multi nie grałem) a w CoD1 nie ma prawie w ogóle fabuły o ile pamiętam.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#11
Chodzi mi o multi, singelplayer zostawiam w spokoju na całe szczęście.
EDIT: Czy mam do czynienia z kolejnym fanboyem itp.??? Jak tak to nie ma sensu z tobą o tym pisać.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#12
DEEW -
host.nfszone.pl/images/84464743914770004607.png


Co do gry to jeden wielki szajs, już MW2 było lepsze. Respawn - z tuby, respawn - Claymore, respawn - bania od campera, respawn - napalm.
Bambus i Cooler mają wiele racji.

Cytat

Po drugie, jeśli dobrze Cię zrozumiałem, dla Ciebie dobra strzelanka to gra, w której jest mniej niż 10 broni w arsenale, zero rozwoju wojaka i 10 leveli, tak?


Nie, dobra strzelanka to taka, w której trzeba myśleć, jest realistyczna. W Black Klopsie to tylko rushujesz na chama, skaczesz z karabinem maszynowym i całym wyposażeniem żołnierza jak koszykarz (lol), albo campisz, stawiasz gaymory, walisz z tuby. Ogólnie - Game 4 noobs.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#13
Bambus,
Po 1, nie maż doczynienia z fanboyem.
Po 2, zwracam honor :) Wczoraj pograłem sobie w multi CoD4: MW i zobaczyłem o co ci chodziło;)
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 13 lata temu
#14

Cytat

DEEW napisał(a):
Cooler.
Po pierwsze, strzelałem absolutnie z każdej broni w tej grze i z każdej da się normalnie strzelać. Jeśli chcesz zaprzeczyć, podaj nazwę jakiejkolwiek giwery z tej gry z której nie da się strzelać a to sprawdzę :)


Tutaj chodziło mi właśnie o to co napisał bambus naprawdę skutecznych broni jest z 10 może troszku więcej

Cytat

DEEW napisał(a):
Po drugie, jeśli dobrze Cię zrozumiałem, dla Ciebie dobra strzelanka to gra, w której jest mniej niż 10 broni w arsenale, zero rozwoju wojaka i 10 leveli, tak?


Dobra strzelanka według mnie to taka w której oczywiście jest możliwość rozwoju wojaka ale znowu bez przesady.Dobra strzelanka to też taka w której dużo zależy od gracza a nie od wyposzarzenia które nosi, u mnie to że masz Voss'a nie oznacza że wybijesz wszystkich jednym magazynkiem. Co do broni w Battlefield 2142 każda z klas a jest ich 4 ma 3 główne bronie (jedna podstawowa + dwie do odblokowania) oraz kilka rzeczy wyposażenia (np: defibrylator, strzelba pod lufowa) w sumie jest ich chyba 6 ale maksymalnie można wyposażyć się w 2 z tych rzeczy na raz. I to w zupełności wystarcza.

Cytat

DEEW napisał(a):
Po trzecie, skąd, do ciężkiej cholery, wytrzasnąłeś w Black Opsie Wietnam?? Single jest oparte na Zimnej Wojnie, nie ma tam wzmianki chyba nawet o Wietnamie.


I tutaj widać że nie poznajesz gry do końca. Jest kilka misji w Wietnamie (jedna jeśli dobrze pamiętam gdzie trzeba opanować miasto druga gdzie walczy się w okopach o utrzymanie przyczółku).

Cytat


DEEW napisał(a):Po czwarte, czy grałeś w tę grę czy tylko piszesz komentarz na podstawie tego, co przeczytałeś w internecie?


Oj żebyś wiedział że grałem ok 50 godzin ale dałem sobie spokój z tą grą. Jak napisał illusion nawet dobrze z respa nie wyjdziesz i leżysz. Szkoda nerwów i klawiatury, myszki, monitora jeśli ktoś jest bardziej nerwowy :P

Tobie się ta gra podoba ok ja nic do tego nie mam ale inni też mają swoje zdanie.
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#15

Cytat

Tobie się ta gra podoba ok ja nic do tego nie mam ale inni też mają swoje zdanie.


Wiem, szanuję wasze zdanie i jak już pisałem, wczoraj i dzisiaj grałem w multi CoD4 i zrozumiałem o co wam chodzi :)
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#16

Cytat

Dzony napisał(a):
Jaskonczyłem z fps wiec nie bede sie wypowiadał

Więc po co nabijasz posta?
Wypowiem swoje ostatnie słowa o tej grze:
Największy shit w historii Call of Duty, Słaba optymalizacja, Multiplayer przesadzony, dla ludzi ze stalowymi nerwami.
Jedyny plus dla tej gry (tak, jest chociaż ten jeden) to tryb singleplayer, tylko tutaj mnie ta gra zachwyciła.
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#17
Bambus_Driver pograj sobie w mohaa przez rok to zwatpisz we wszystko same czity i haxy teraz graja głąby bo 13 lub 15 lat kgraj na byle czym stwh sh wh itp ale i tak wpadaja na uac 3
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#18
Wiesz są jeszcze takie gry jak np. Battlefield, mam wszystkie części oprócz Heroes, Bad Company 1 i Vietnam. Jeszcze w żadnej części nie spotkałem cheaterów.
I już nie offtopujmy, tylko jak już, załóżmy nowy temat.
andy2
andy2 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#19
ja dodam od siebie małą próbkę jak się kiedyś grało (aktualnie nie mamochoty) w COD-a BO
[movie=youtube]ST8cq_DS7NY[/movie]
[img]
img97.imageshack.us/img97/282/1953319.jpg

My Camera:
Canon 5D
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 28-105 mm f/3.5-4.5 II USM
Sigma 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Macro HF
Paragon 500mm f/8 Telephoto Lens with 2x Teleconverter 1000mm[/img]
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#20
Co do gry to grało się ligowo. ESL liga nie była mi obca. Odkąd tylko BLACK OPS wyszedł na półki mój klan zaczął się tam rozwijać i zdobywać kolejne zwycięstwa. Nie byliśmy jakąś bandą noobów tylko dobrych graczy. Niestety REVIVED|Klan upadł z powodu mojego postanowienia, że już więcej nie marnuje życia na gry i cieszę się z tego postanowienia. Życie, dziewczyna, kumple - to jest dużo lepsze ;>
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.