Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS : The Run !

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1
http://www.youtube.com/watch?v=vR693M...r_embedded

No to chyba mamy teaser z nowego nfs'a ; ] Dla mnie zapowiada się nawet Ciekawie, ale wiele nie widać. Czyżby powrót do starych czasów ?
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#2

Cytat

For3ver napisał(a):


Czyżby powrót do starych czasów ?


Oj chyba tak :D. Od razu mi się ten trailer skojarzył z Underground'em i trochę z Most Wanted. Oby to było to na co czekam od wielu lat.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#3
No fajnie by było, ale black box ponoć robi to ciekawe jak to wyjdzie.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
Mi się to bardziej skojarzyło z filmem akcji niż nfs'em. Ale to dobrze, zapowiada się ciekawie.
P.S. Bambus, fajna sygna :D
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#5
Need for Speed: The Run hmmm...już się jaram...pare faktów :

1.akcja będzie się działa w Nowym York'u i San Francisco

2....Żadne ograniczenia prędkości. Żadne zasady. Żadni sojusznicy. Wszystko co masz to twoje umiejętności jako kierowcy. Ponieważ walczysz ze 100 najlepszymi kierowcami na świecie na najtrudniejszych drogach. W NFS: THE RUN to splot dzięki gęstym miejskim ośrodkom, górami i wąski kanionami przy zawrotnych prędkościach, przez cały czas uchylanie się od niepohamowanej policji która jest skłonna użyć śmiertelnej siły by cie złapać !
zródło : NFS.com
tłumaczenie ja

3. okładka jest zarąbista...wysilili się i to widać :
host.nfszone.pl/images/28770316580703773952.png


4. Strona poświęcona tej grze : THE RUN

5. Będziemy się ścigać po autentycznych drogach

6. Będą '' krajobrazy " takie jak w HP

7. Będzie fabuła coś jak MW i C

8. Zapowiada się ZAJE**ŚCIE
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekacz
Siekacz 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#6
Jeśli będzie tak jak pisał wyżej Radek, to hit murowany :P Oby fundamenty dobre zrobili :D
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#7
JA PIER*OLĘ! KUR*A!!!! CHCĘ TĄ GRĘ!!! DAWAĆ JĄ!! ŚWIETNY TRAILER! A teraz kilka pytań: dadzą tuning? Chociaż, w tym Astonie, co się na chwilkę pokazał, był spoiler, więc to jest raczej pewne. Jak dla mnie to wszystko wygląda zaje*iście. Trailer jest niezwykle efektowny, powoduje, że o wiele bardziej chce się tą grę niż np. Shifta 2. Wygląda na to, że EA w końcu zrobi porządnego NFS'a z policją. Undercover 2 się potwierdził. To jednak wygląda 100 razy lepiej niż UC.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#8
Nie ma się co excytować... kolejne dzieło BlackBox. Ich lata świetności minęły co mieliśmy okazję się przekonać od "wspaniałego" Carbona do Worlda.
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#9
To trailerze widać, że gra będzie super. Tworzą ją potajemnie od czasów Shifta ? Czyli 2-3 lata (o ile dobrze mówię), lecz Shift'a 2 nie pobije, i to na 100%.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#10
Czyli ok. 2 lat. Shift wyszedł we wrześniu 2009. Wiecie o tym, że gra jest na silniku graficznym Frostbite 2? Zastosowany on został w Battlefield 3, w którym grafika jest oszałamiająca. Możemy się więc spodziewać wysokich wymagań na poziomie grafiki 1 GB i 3 GB RAM. Ponadto, "run" odbywał się będzie po całym USA, od San Francisco po Nowy York, a to oznacza, iż będzie nieźle. :)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#11
Obawiam się, że będzie to katastrofa. Filmik nie pokazuje w ogóle gry, co wskazuje na to, że gra jest jeszcze w takim stanie, że nie opłaca sie jej pokazywać. Po drugie, po tym co udało mi się dostrzec spodziewam się, że gra pełna będzie jakiś głupawych eksperymentów, jak np. wybuchy wulkanów. Po trzecie gra jest tworzona przez Black Box, a to mówi wszystko. ogólnie całość śmierdzi mi przeładowanym fabułą Undercoverem.
Z resztą jeszcze zobaczymy...
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#12
W Hot Pursuit 2 też wybuchał wulkan i nawet była jakaś część na asfalcie i jakoś nikomu to nie przeszkadzało ;)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#13
Radon, co ty pier*olisz ?

Skoro gre robią około dwóch lat, to na pewno mają już dużo zrobione. Każdy pierwszy trailer jest krótki, i dość mało pokazane. Zobaczymy niedługo jak to wyjdzie. Stay Tuned, jak to się w Hiszpanii mówi ;P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#14
matko..dopiero po targach E3 dowiemy się o grze dużo więcej..a na razie ta gra mnie troche przeraża i trudno to wszystko ogarnąć co jest na trailerze..ten kolo na filmie pobił 2 policjantów i uciekł...żeby z tego NFS nie zrobił się jakiś Driver czy coś w tym stylu..trzeba czekać..bo ten teaser na razie nam to wszytko tam uogólnił...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#15
host.nfszone.pl/images/82012815707299413857_thumb.jpg


Tapetka, zdjęcie wyciągnięte ze strony ea. Tuning będzie, zobaczcie na felgi auta.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#16
JEST! Premiera w tym roku! Wygląda, że będzie fabuła, pościgi, miasto, krajobrazy, i tuning... Czego chcieć więcej? Już nie mogę się doczekać :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#17

Cytat

3nd napisał(a):
Radon, co ty pier*olisz ?

Skoro gre robią około dwóch lat, to na pewno mają już dużo zrobione. Każdy pierwszy trailer jest krótki, i dość mało pokazane. Zobaczymy niedługo jak to wyjdzie. Stay Tuned, jak to się w Hiszpanii mówi ;P

Najzwyczajniej w świecie podważam prawdziwość zdania, że gra powstaje od ok. 2 lat:P Myslę, że albo jest to nieprawdziwa informacja rozpowzechniona przez jakąś inną stronkę, albo EA próbuje zrobić nas w ch... Gdyby faktycznie gra tyle powstawała to na pewno by się wcześniej pochwalili, a Black Box przez ten czas nie zostałoby "zamknięte".

Cytat

Radek11 napisał(a):
matko..dopiero po targach E3 dowiemy się o grze dużo więcej..a na razie ta gra mnie troche przeraża i trudno to wszystko ogarnąć co jest na trailerze..ten kolo na filmie pobił 2 policjantów i uciekł...żeby z tego NFS nie zrobił się jakiś Driver czy coś w tym stylu..trzeba czekać..bo ten teaser na razie nam to wszytko tam uogólnił...

Z traileru już teraz możemy sporo wywnioskować co do ogólnego zarysu gry. Trailer ma dość podobną koncepcję jak ten z Undercovera (pokazuje raczej wątki fabularne niż samą grę). Oznacza to, że będziemy grać w przeładowany fabułą szajs w którym będziemy przechodzić dwa wyścigi żeby zobaczyć filmik. Ewentualnie, EA może pokusić się o zrobienie czegoś w rodzaju "interaktywnego" filmu, że tak to nazwę - na to wskazywała by domniemana fabuła, czyli jakiś wyścig/ucieczka z NY do SF (czy tam na odwrót) - pomysł ciekawy, ale wtedy rozgrywka może być dość krótka.

Oczywiście mogę się mylić, ale teraz, znając Black Box, wolę podejść z dystansem do tej części;)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#18
no ale...co wy chcecie od BLACK BOX ? że zwaliła 1 część po całości to nie znaczy że robią już teraz tylko gów*o...U2,MW - mówicie świetne..a to przecież też produkcja BLACK BOX..a co do fabuły - lepiej żeby była niż żeby jej nie było...
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#19
Black Box zwaliło więcej części. Przecież Carbon, World, Undercover nie są udane z resztą ProStreet też nie do końca.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#20

Cytat

Radon napisał(a):

Cytat

3nd napisał(a):
Radon, co ty pier*olisz ?

Skoro gre robią około dwóch lat, to na pewno mają już dużo zrobione. Każdy pierwszy trailer jest krótki, i dość mało pokazane. Zobaczymy niedługo jak to wyjdzie. Stay Tuned, jak to się w Hiszpanii mówi ;P

Najzwyczajniej w świecie podważam prawdziwość zdania, że gra powstaje od ok. 2 lat:P Myslę, że albo jest to nieprawdziwa informacja rozpowzechniona przez jakąś inną stronkę, albo EA próbuje zrobić nas w ch... Gdyby faktycznie gra tyle powstawała to na pewno by się wcześniej pochwalili, a Black Box przez ten czas nie zostałoby "zamknięte".

Cytat

Radek11 napisał(a):
matko..dopiero po targach E3 dowiemy się o grze dużo więcej..a na razie ta gra mnie troche przeraża i trudno to wszystko ogarnąć co jest na trailerze..ten kolo na filmie pobił 2 policjantów i uciekł...żeby z tego NFS nie zrobił się jakiś Driver czy coś w tym stylu..trzeba czekać..bo ten teaser na razie nam to wszytko tam uogólnił...

Z traileru już teraz możemy sporo wywnioskować co do ogólnego zarysu gry. Trailer ma dość podobną koncepcję jak ten z Undercovera (pokazuje raczej wątki fabularne niż samą grę). Oznacza to, że będziemy grać w przeładowany fabułą szajs w którym będziemy przechodzić dwa wyścigi żeby zobaczyć filmik. Ewentualnie, EA może pokusić się o zrobienie czegoś w rodzaju "interaktywnego" filmu, że tak to nazwę - na to wskazywała by domniemana fabuła, czyli jakiś wyścig/ucieczka z NY do SF (czy tam na odwrót) - pomysł ciekawy, ale wtedy rozgrywka może być dość krótka.

Oczywiście mogę się mylić, ale teraz, znając Black Box, wolę podejść z dystansem do tej części;)
Słuchaj Radon nie wiem co chcesz od czarnego pudelka i NFS The Run jak na moje gra zapowiada się świetna a to jak już Radek11 powiedział ze zwalili UC po całości to nic. Każdemu zdarzy się jakaś wpadka. To tak jak z tuningiem raz uda Ci się zrobić piękny wóz, ale czasami zrobisz brzydactwo na które nie idzie patrzeć (oczywiście to tylko przykład). Tak samo jest z grami. Ale dobra dość szukania dziury w całym. Radek11 w MW jak złapała Cię policja też główny bohater próbował się naparzać z policją więc to na pewno nie będzie styl Drivera. Co do samej gry czyli samochodów miast itp. mam nadzieję, że pojawi się tuning, bo wydaje mi się że The Run to HP2 tylko inne miasta no i fabuła. Od miast chciałbym dostać dość dopracowane szczegóły takie jak np. dym wydobywający się z otworu wentylacyjnego albo malunki na ścianach. Fajnie by było gdyby po mieście jezdziły samochody jak w HP czyli Mercedes, Audi lub Ford czy jakieś inne marki samochodów. Myślę, że gra będzie ok.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.