Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Oryginał vs. Pirat ?

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#21
Miałem tu nic nie pisać z wiadomych przyczyn, ale zobaczyłem posta/y o tym, że gry powinno się kupować oryginalne oddając szacunek twórcom, a muzyka powinna być ogólnie dostępna. Mylisz się, nawet nie wiesz ile trudu i pracy trzeba włożyć w muzykę, którą wykonują wokalista + dj, lub w innych konfiguracjach, ja podaje na przykładzie Rapu. Nad grami pracuje wuchta osób, każdy robi co innego, więc nie zgadzam się tym co napisałeś. Skazo, muzycy mają dużo fanów i na pewno ktoś kupi płytę ? Nich każdy ''fan'' pomyśli jak Ty, to zapewne tak będzie.
Tyle ode mnie, bez odbioru - Peace!
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#22
Było o grach, było o muzyce, to teraz o filmach. Ogólnie jestem przeciwny kupowaniu filmów na DVD, czy innych nośnikach. Film taki kosztuje tyle co wyjście do kina 4 czy 5 osób, fakt, są dodatki, ale sorry, kto z was lubi oglądać ciągle to samo? Mam kilka filmów nawet na kasetach VHS i te filmy oglądałem tylko raz, zaraz po kupieniu, potem się do nich nie wracało. Oczywiście są perełki jak Indiana Jones, które ogląda się z chęcią co jakiś czas, ale ile można. Na filmy powinno się chodzić do kina - choćby nie wiem co nie odtworzy się takich warunków w domu - kino należy do gałęzi kultury, podobnie jak koncerty lub oglądać przez VOD - za cenę filmu na DVD mamy oglądania na cały dzień. Ostatecznie zostaje nam poczekać, aż prawa do odtworzenia filmu wykupi któraś z telewizji.

Podsumowując: W branży dóbr elektronicznych pozostało jeszcze trochę do dopracowania (chodzi mi głównie o gry i programy), muzyka i filmy w miarę sobie radzą dzięki iTunes i VOD, gdzie możemy dostać konkretnie to co chcemy za niewielkie pieniądze.
Lenarek
Lenarek 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#23

Cytat

illusion napisał(a):

Cytat

Owszem, łamiesz. Może nie jest to jasno i wyraźnie powiedziane ale ściągając cokolwiek z internetu kradniesz, a jak wszyscy wiemy kradzież jest przestępstwem.


Proszę Cię... Wyrażaj się precyzyjnie. Według Twojej wypowiedzi nic nie można ściągać z internetu, czyli że download między innymi naszej strony jest zakazany i nie możemy nic stąd pobierać? Ciekawe.


Dobra, wyraziłem się nie precyzyjnie. Miałem na myśli generalnie muzykę, filmy, gry oraz programy. :)
img263.imageshack.us/img263/6685/civic2z.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#24
Jeśli chodzi o gry no to tak fajnie jest kupić sobie powiedzmy TDU 2 lub Shift 2 Unleashed lecz gry są za drogie by co chwile kupować nową np. Hot Pursuit moim zdaniem fajna gierka którą przeszedłem dopiero coś koło lutego nie zdążyłem przestać w niego grać a już była premiera Shifta 2 o chodzi mi o to że kupujesz HP a jeśli masz w domu tylko oryginałki bo uważasz że pobieranie to złodziejstwo a ktoś już robi następną grę NFS no to sorry ale to trzeba by mieć naprawdę gruby portfel. Kupiłem grę Dragon Age Początek i nie pobierałem demo z neta bo wiedziałem że to będzie gra moich oczekiwań. Moje zdanie jest takie że lepiej mieć pirata na próbę a jeśli gra będzie dobra to wtedy kupić oryginał, ponieważ gry są w tej chwili dla kogoś z gruuuuubym portfelem
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#25
Jak uważasz że są za drogie czekasz aż stanieją... Nie wiem więc w czym problem.
McRae
McRae 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#26
Poczytajcie sobie...
link
Z NFSzone od września 27 2010 14:45:24
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.