Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#61
Miesiąc temu widziałeś screena z NFS Payback z Hondą Civic? XD Chyba dałeś się nabrać, bo takiego screena nie ma i nie było w sieci. I nawet tego nie podważaj, dam sobie rękę uciąć za to.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#62
Z pewnością będzie ich dużo, bo będzie nawet salon samochodowy im poświęcony :P
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#63
Był na pewno pamiętam dobrze, znam się na autach i wiem co widziałem był rzut z lotu ptaka jakby, screen zrobiony nocą. Ciekawe jak z SUVami bo dopiero pokazali jednego, a liczę na co najmniej jednego od każdego ważnego producenta
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#64
No jak z miesiąc temu to raczej nie Civic, nie ma opcji, chyba na fake'a natrafiłeś, nie ma żadnego oficjalnego screena z Civiciem, możesz przeczesać https://www.ea.co...-for-speed od początku do końca.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#65
Na dzisiejszym trailerze był Civic. Z Siekierą ogarnialiśmy auta z wideo i mogę z pewnością powiedzieć że był tam CTR :v
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#66
Szkoda, że wraków będzie tylko 5... Była to bardzo zapowiadana nowość, a ich liczba nie powala. Niestety, może to być związane z niedużą carlistą. Ale furki ujawnione w trailerze są supcio i pod względem różnorodności carlisty z pewnością Duchy nas nie zawiodą! Co w sumie jest najważniejsze :P
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#67
Ja liczę na minimum 100 aut inaczej tego nie kupię tym bardziej, że cena nie jest niska - ponad 300zł za deluxe
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#68
No to nie kupisz, Jezusie Nazareński, jak nie ty to kto inny Cię wyręczy w zakupie "twojego" egzemplarza :v

Co do aut i ich modów - ciekawi mnie jak będzie wyglądała rotacja części do zakupu? :p
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#69
Skoro konkurencja potrafi oferować po 200 i więcej aut to od NFS wymaga się tego samego, proste - bo co niby do niego ma przekonać skoro pod innymi względami nie bryluje również? haha
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#70
SlavicBoy - nie gadaj. To Civic Type-R z 2015
Sorry, potrafię rozpoznać auto po liniach nadwozia.

@Radzio - na fb wysyłam screeny.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#71
Siekierka jesteś pewny, że tamto żółte Porsche to GT3? A może Cayman GT4? :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#72
Radzio - odróżniałem to z tego co pamiętam po linii szyb - w 911 to schodzi płynniutkim łukiem, w Caymanie GT4 jest bardziej wywalone w górę i ma kant. Inna sprawa - tamten spoiler wyglądał żywcem jak oryginalny z GT3 RS :)

A, SlavicBoy - studiuję design ze specjalnością projektowania pojazdów także... auta po liniach jestem w stanie odróżnić...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#73
Co nie wyklucza obecnosci najnowszego Civica w grze !
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#74
Ten samochód przed Civicem to Skyline R32 :) Nie ma co - w Payback będą wszystkie auta z NFS 2015. Carlista przekroczy 100 jak nic.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#75
Minęły 2 miesiące, a dopiero teraz gracze odkryli to:

i.redd.it/p72jm7sh90ez.png


SUBARU IMPREZA WRX STI w Payback :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#76
Serio nikt z nas tego nie zauważył? XDDDDDD I w ogóle nie jestem przekonany do tego, że w Paybacku powróci carlista z NFS 2015. Do tej pory w NFS nigdy takie coś się nie zdarzyło (no chyba, że w Shiftach).
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#77
Czemu dalej wciskają tą starą, przebrzydłą lanosowata impreze, skoro od kilku lat jest już względny sedan nowej generacji? Ktoś to potrafi wyjaśnić?
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#78
Lanosowata Impreza była w NFS '15. Po prostu przenieśli gotowy model z częściami do Payback ;)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#79
Danio w poprzednich częściach to nie było możliwe ;) Teraz każdy kolejny NFS będzie na tym samym silniku więc nie ma przeszkód. Tym sposobem w każdej kolejnej odsłonie będzie więcej aut :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#80
Oby też tak było ;)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.