Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#141
Skoro w grze będą mikrotransakcje, to jest niemal pewne że brakujące wozy będą w DLC. Nie przepuściliby takiej okazji do zarobku. A auta są zapewne droższe, bo będziemy albo więcej zarabiać w porównaniu do NFS 2015 albo możliwości zdobycia kasy będzie więcej.
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#142
No za e46 czy inne auta do 10-15 lat wzrost cen 2x< to rozumiem, ale rumple pokroju golfa I czy Mazdy NA? To się w pale nie mieści...
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#143
Beka trochę z tymi cenami xd może tłumaczyć to średnią posiadanych pieniędzy mieszkańców Silver Rock :'D
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#144
Według mnie bardzo dobrze, że są wysokie :) Zauważcie, że będziemy wygrywać części i kasy na tuning będzie szło dużo mniej.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#145
rezygnuje z zakupu tej gry lista aut wcale nie zaskakuje przez 2 lata zrobili raptem 30 aut to jest jakies kuriozum totalne
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#146

Cytat

michciu1907 napisał(a):

Skoro w grze będą mikrotransakcje, to jest niemal pewne że brakujące wozy będą w DLC. Nie przepuściliby takiej okazji do zarobku. A auta są zapewne droższe, bo będziemy albo więcej zarabiać w porównaniu do NFS 2015 albo możliwości zdobycia kasy będzie więcej.

Niekoniecznie - mikrotransakcje to wymiana prawdziwych pieniędzy na gotówkę w grze potrzebną do nabycia samochodów (już obecnych w grze) lub dodatkowych paczek z częściami (które są ogólnodostępne, ale np. trudniejsze do zdobycia). Wszystko odbywa się w grze. Natomiast DLC to dodatkowa zawartość, którą kupuje się w zewnętrznym sklepie (tu Origin).

Połączony z 25-10-2017 20:42:

Cytat

SlavicBoy napisał(a):

rezygnuje z zakupu tej gry lista aut wcale nie zaskakuje przez 2 lata zrobili raptem 30 aut to jest jakies kuriozum totalne

Ze 40, bo część z NFS'15 wypadła, ale faktycznie - szału nie ma. Pisałem to już w tym wątku, że 80 to jest takie minimum-minimum. Bez tego nie powinni wypuszczać gry. 300 czy 400 nie jest potrzebne, ale robią grę 2 lata i przydałoby się, by w końcu pękła setka.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#147
Utwierdzili mnie tym, że nie warto brać na premierę i lepiej zaczekać do Świąt.
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#148

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

michciu1907 napisał(a):

Skoro w grze będą mikrotransakcje, to jest niemal pewne że brakujące wozy będą w DLC. Nie przepuściliby takiej okazji do zarobku. A auta są zapewne droższe, bo będziemy albo więcej zarabiać w porównaniu do NFS 2015 albo możliwości zdobycia kasy będzie więcej.

Niekoniecznie - mikrotransakcje to wymiana prawdziwych pieniędzy na gotówkę w grze potrzebną do nabycia samochodów (już obecnych w grze) lub dodatkowych paczek z częściami (które są ogólnodostępne, ale np. trudniejsze do zdobycia). Wszystko odbywa się w grze. Natomiast DLC to dodatkowa zawartość, którą kupuje się w zewnętrznym sklepie (tu Origin).


Chodziło mi bardziej o to, że skoro zaimplementowali mikrotransakcje by trzepać dodatkową kasę, to i jest prawdopodobne że w przyszłości zobaczymy DLC bo to też będzie dodatkowa rzecz, na której będą mogli zarobić :)
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#149
Trochę odkurzę wątek - o ile pojawienie się Infiniti w DLC nie rzuciło mnie na kolana, o tyle pojawienie się Mini uważam za strzał w dziesiątkę! Czekałem na tę markę i cieszę się, że padło na Countrymana. Jeszcze Porsche Macan by się przydał i może Lamborghini Urus?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#150
Still waiting for Nissan 370z :( a już w ogóle chcialbym Lexusa RC F, no ale to marzenie niespełnialne. Dla mnie Mini to ostatnia marka która powinna być dodana do NFSa.
Yosimoro
Yosimoro 
Amator
Dodano 6 lata temu
#151
Mi też brakuje 370z. Dodałbym też Porsche Singer.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 6 lata temu
#152
Chociaż wiem jaka jest sytuacja to i tak mocno bym chciał Toyotę AE 86 Trueno.
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#153
-Supra
-RX-8
-Impreza II generacji
-Skyline R33
-Mercedes w124 Evo II
- Lancer Evo 10
-Ferrari 488
- Mercedes SLR/SLS
-Mercedes SL 65
-Mercedes CL 63 black series
-Ferrari F12 Berlinetta
-Lexus LFA
-Mitsubishi Eclipse II generacji
-Dodge Challenger (stary)
-Lamborghini Gallardo
-BMW X5
-Ford GT 05'
-Volkswagen Scirocco (ten nowy i ten z lat 80')
- VW Corrado VR6
Ta wiem ze duzo aut i wgl.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.