Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lista samochodów

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#41
Aston Martin DB11 i VW Beetle potwierdzone :) Chyba więcej nowych nie było?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#42
Nie było. Mi marzy się Dodge Dart '68, mój brat ma go w Hot Wheelsach i spodobał mi się jak go zobaczyłem :D ogólnie chciałbym sporo starych muscle.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#43
[movie=youtube]5huzFz3V3q8[/movie]

Odpalajcie od 55 sekundy - jakie samochody są w tle i jaki to dokładnie model Audi? :D

Tam najdalej to Plymouth Hemi Cuda? Albo Pontiac GTO Judge? Jest też chyba GNX.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#44
to mi nie wygląda na hemi cude
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#45
Radzio - S5 z 2017 :p

A dalej był Mercury Cougar z 60/70, Buick GNX i Charger
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#46
Mi to ostatnie auto wygląda na jakiegoś pontiaca/challengera
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#47
Nie wiem jak ty możesz widzieć w tym pontiaca czy challengera? Grill ma cały chromowany i jest lekko wybrzuszony, a z tego jak dobrze pamiętam, to taki miał mercury cougar :p
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#48
Audi S5 Sportback nowe i Buick GNX są. Inna sprawa - tamto w tle to na bank nie jest Hemi Cuda. Może po prostu drugi Charger w tle?
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#49
obrazek

Moje badanie nt. auta w tle (oznaczone pomarańczową ramką):
Wy strzelaliście że to Hemi Cuda czy Pontiac GTO Judge. Ja myślę że to Mercury Cougar z '68
Mercury i GTO mają charakterystyczne "nosy" na środku przedniego pasa, ale nie zgadzała mi się linia okien przy 1. i 2. screenie. Dopiero przy 3. zaczęło się bardziej przechylać w stronę Cougara mimo że przód jest ciut bardziej uwypuklony (stawiam że to jakieś aftermarkety troszkę zmieniły wygląd :p ) Plymouth Hemi Cuda natomiast ma tylko klin pośrodku dzielący grill na dwie części, i nie wystaje jakkolwiek poza linię :p

Więc po raz drugi możemy zawitać markę Mercury w NFS :D (pierwszy raz był w NFS Motor City)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#50
Gucio wygrał :) ale narazie nie do potwierdzenia w 100%.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#51
Nowe auta na carliście w związku z trailerem!
Jaguar F-Type i BMW M2 - widać jak byk gołym okiem
Mercedes A45 AMG - granatowy w garażu za Nissanem 350Z jak jest pokazany tuning (tamto żółte to GT3 RS)
Mercedes AMG GT - jest za Jaguarem F-Type, biały, gdzieś po 1 minucie
911 Carrera S (991) - biała z niebieskim i czerwonym, zamiata tyłem na głównym planie
Potwierdza się Vette C7 - jest dwa razy. Raz w oddali razem z 911 Carrerą S, raz widać tyłek na urywku z prawej
I uwaga - tajemniczy hatchback jak jest ujęcie off-road. Dwa auta w oddali, nicki Dom i Lizzie. Nad Dom jest chyba Civic Type-R poprzedniej generacji :)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#52
Na pewno będzie Civic Type-R OWEJ generacji bo widziałem na jednej stronie nfs screena
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#53
Samochody-wraki są podane w newsie o wrakach na oficjalnej stronie. Nie chce mi się przepisywać :P tylko wam podaję gdzie można znaleźć.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#54
Malo tych wrakow tylko 5 :/ ile w sumie będzie aut i jak duza mapa to ukrywają tzn ze nie będzie ciekawie!
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#55
Zawsze liczba aut jest tajemnicą xd 5 wraków po 4 części to 20 znajdziek więc całkiem spoko. Muszą coś zostawić na "darmowe aktualizacje" :)

Chevrolet bel air 1955
Ford mustang z 1965
Nissan fairlady ZG 1971
Chevrolet C10 stepside pickup 1965
Volkswagen beetle 1963
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#56
SlavicBoy to dawaj screena. Nowy Civic to liftback, tam ewidentnie widać hatchbacka. Zresztą OWA generacja Type-R jeszcze w salonach nie wylądowała...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#57
No to czyli dadzą Concepta, proste. Mało było tego typu zabiegów jak chociażby w Carbonie (Challenger, Camaro), w ProStreet (to samo + GT-R)?
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#58
Ale tamta linia boczna, linia szyb, wysoka płaska linia przodu mówiły że to generacja z 2015/16. Czyli w sumie owa, bo dalej jest w sprzedaży.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#59
Siekierka, najnowszy Civic Type-R był już testowany np w Auto Świecie, więc spokojnie może wylądować w grze :)
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#60
Nie znajdę tego teraz już to było z miesiąc temu , ale widziałem screen z nowym Type-R w szarym macie i gdzie ty niby liftbacka widzisz w Civicu skoro to hatch?! Jest jeszcze sedan, ale to inna bajka... No i nowy Civic już jest w wersji seryjnej od kilku miesięcy więc to nie problem skoro w NFSach debiutowały często zupełnie nowe auta. Liczę, że będzie dużo hot hatchy w tym nowy Renault Megane RS byłoby super
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.