Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS 2017 - nasze zachcianki

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#1
EA wydało oficjalny komunikat o tym, że kończy wspieranie Need for Speed i rozpoczyna prace nad następcą http://nfszone.pl/news.php?readmore=880. Jaki miałby być? Lekko zmodyfikowany względem Need for Speed czy całkowicie odmieniony? Niech to będzie ogólny temat co byście chętnie zobaczyli w kolejnym Need for Speedzie, który wstępnie ma mieć premierę w 2017 roku.
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#2
Szczerze mówiąc trudno powiedzieć.
Ja oczekiwałbym naprawdę dobrej fabuły po NFS 2017 - wojen narkotykowych, gangów, zwrotów akcji, z jakimś ostrym zakończeniem. Aut widziałbym więcej, na pewno bardzo dużą część aut z UG2, czyli klasyków no i oczywiście aut z NFS '15 - też nie wszystkich (bardziej mam na myśli GT i egzotyki). Chciałbym żeby SI stawiała wyzwanie, nie była nudząco łatwa, ani mega trudna. Tuning niech zostanie taki jaki jest - jest dobry, poza limitem warstw (wolałbym więcej niż 300 na całe auto). I mapy oczekiwałbym ogromnej, żeby mieć co zwiedzać i żeby nie można było zapamiętać jej na pamięć, nawet jeśli przegrałoby się w tę grę kilka lat.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#3

Cytat

Morvic napisał(a):
wojen narkotykowych, gangów


To nie GTA :D Ale faktem jest, że przydałaby się sensacyjna fabuła. I koniecznie obszar powinien być większy 4 czy 5 razy. Nie mówię, że powinien być wielki jak The Crew, ale wielkościowo powinien być minimum między GTA IV lub V. Carlistę chciałbym 50/50, czyli kilkadziesiąt słabszych i kilkadziesiąt mocnych samochodów. Słabsze, stuningowane z neonami na noc, a wyścigowe na dzień :)
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#4
Mile widziana byłaby poważniejsza fabula. Ogólnie ludziom przypadł do gustu tun i podziemne wyścigi to może tym razem powrócić całkowicie do korzeni i osadzić grę w latach 2001 - 2003? Wszyscy zachwalają tamten czas.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#5
Przede wszystkim chciałbym, żeby model jazdy wreszcie dawał złudzenia prowadzenia samochodu. I kamery z kokpitu. Resztę niech robią jak chcą, bo wiedzą jak.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#6
Chętnie zobaczyłbym:
-więcej części wizualnych
-fabułę o podobnym charakterze do obecnego, wzbogaconego o rywalizację i obecność jakiegoś czarnego charakteru bądź głównego rywala, który będzie psuł tą radosną otoczkę, jaką widać w NFS'15, element sensacyjny też może być, ale proszę, nie żadne kradzieże czy strzelaniny
-dłuższą fabułę
-zwiększenie limitu warstw w edytorze naklejek
-idąc śladem Forzy, chciałbym aby było coś takiego jak grupowanie naklejek, w Forzy zarąbista funkcja
-WIĘCEJ AUT
-większą mapę, ale tak mniej więcej dwukrotnie albo trzykrotnie
Amen :)
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#7

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

Morvic napisał(a):
wojen narkotykowych, gangów


To nie GTA :D Ale faktem jest, że przydałaby się sensacyjna fabuła.

Ja bym chciał taką fabułę. Po przejściu BF:Hardline stwierdzam że ten typ fabuły kręci mnie najbardziej :D
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#8
BF BFem, a NFS NFSEM :P niech te dwie serie łączy tylko i wyłącznie silnik gry :D
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#9
Wiem, to tylko nawiązanie, nie mam zamiaru łączyć BF'a z NFS'em, chodzi mi o sam zamysł fabuły - jakieś akcje, gangi samochodowe itp. Żeby się coś działo, a nie takie flaki z olejem i love story bohaterów w ekipce.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Milex1977
Milex1977 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#10
Ja bym chciał zobaczyć:
-Więcej dziewczyn.
-Więcej aut pokroju Nissan'a 350z/370z, Mazdy RX-8, Eclipse etc. (Ale wole jednak aby aut było mniej, ale żeby był lepszy, większy tuning wizualny)
-O wiele większa mapa (Lotnisko, ogromny most), ale aby jednak "ułożenie" dróg było na dobrym poziomie.
-Lepiej dopracowany efekt prędkości.
-Licznik przejechanych kilometrów (Tak jak było w MW2012).
-Bardziej szczegółowy tuning (Aby było więcej takich malutkich szczegółów: lotki, lusterka itd).
-Może nie całkowity brak bugów, glitchy (Bo nie da się tego zrobić), lecz chce aby RENDEROWANIE mapy było na PERFEKCYJNYM poziomie.
-Bardziej "mroczny" klimat i aby muzyka była "dopasowana" do gry.
-Fabuła też klimatyczna (mroczny klimat)
-Policja, która NIE po 5 sekundach zacznie cię gubić (Aby poziom policji był średni, żeby dało się uciec, ale też nie może być za łatwo)
-Troszeczke większy ruch AI.
-Mniej egzotycznych aut (Nie całkowity brak, ale aby było mniej)
-Więcej utworów muzycznych.
-Lepsza optymalizacja.

I to tyle ile moge na chwilę obecną wymyśleć :) Ale na 100% znalazłbym więcej rzeczy.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#11
Co do fabuły - można coś sklecić pokroju Undercovera :) Naprawdę bardzo zaskakiwały mnie te zwroty akcji :D
Tuning - chcę możliwości autosculpt przy wielu częściach (ale bez okazjonalnej deformacji naklejek jak to było w PS)
Naklejki - wszystkie naklejki zebrane ze wszystkich NFSów do jednej części. Wnioskuję też o 1000 warstw na strefę.
Auta - sporo tunerów, amerykanów i europejskich aut dostępnych za "rozsądną" gotówkę jak na te modele :p
Muzyka - rapsy i metal jak za czasów undergroundów i MW :D oraz sporo drum'n'bassowych i hardcore'owych nutek z takich wytwórni jak Kinetic, YSR, PRSPCT Rec etc...
Policja - brakuje mi takich zawziętych skurczybyków jak to miało miejsce w MW 05 ;D
Kraksy - BRAK KRAKS JAK TO MIAŁO MIEJSCE W MW12!!!111ONEONEONE
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#12
Tryb offline i pauza. Okropne jest to, że takie rzeczy teraz są zachciankami xd
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#13
Zdecydowanie ulepszone sterowanie na klawiaturze, a nie przeskakiwanie ze strzałek na litery i PgUp/PgDown. I jakiś mądrzejszy sposób stopu rozgrywki niż wychodzenie z niej na backspace. Do tego brak ziarna w grafice... To opuszczone miasto nie jest takie złe, bo można sobie chociaż spokojnie pojeździć, porobić bączki, foty itd.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#14
Węgiel, dziewczyny, możliwości wsi jak w nfs u2, policja jak w mw05, ciekawa fabuła, 0 bugów...
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#15
Wszystko tylko nie wieś, błagam :D
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#16

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):

Węgiel, dziewczyny, możliwości wsi jak w nfs u2, policja jak w mw05, ciekawa fabuła, 0 bugów...


to samo
o2
o2 
Uczeń
Dodano 8 lata temu
#17
-Większa strefa zniszczenia auta podczas kolizji, tak by odpadały części
-Tunele pod miastem
-Różne ronda kilkupoziomowe
-Bardziej odczuwalna nawierzchnia po jakiej porusza się auto asfalt,pobocze,szuter,śliska nawierzchnia
-Skróty pokonywania trasy do odnalezienia
-Widok z kokpitu jak w P Cars
-Normalnego Zegara czasu 24 by zmieniała się pora dnia oraz Pogoda
-Pokazywania kolizji auta dachowania itd
-Wyścigów płatnych w bicoinach lub USD i rywalizacji z innymi Graczami o $$$
Wink
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#18
Rywalizacja o prawdziwą kasę? Dolce i bitcoiny? Toż to hazard będzie poważny wtedy :) ja nie widzę NFSa z takimi funkcjami :P
o2
o2 
Uczeń
Dodano 8 lata temu
#19
Może źle to ująłem chodzi mi o system podobny jaki jest w CS GO :) że można wygrywać skórki do broni tutaj w NFS wygrywało by sie skrzynkę z częściami do tuningu ;) które można zamontować lub odsprzedać na Rynku czy allegro :)
Wink
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#20
Oj wolałbym nie...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.