Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Heat

233 posty

Ostatnia aktywność, 25-11-2019 14:31 przez karmadec
K
karmadec Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 25-11-2019 14:31 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Lexsus IS F zdecydowanie... Mam w garażu wersję 220d więc chętnie posłucham V8 Smile
Danio
Danio Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 25-11-2019 13:32 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Ja bym chciał Mitsubishi Eclipse GSX i Renault Megane RS Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 25-11-2019 13:20 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Chętnie bym przytulił Mazdę RX-8 Smile
Zivkovic818
Zivkovic818 Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 24-11-2019 02:41 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Cześć, jestem ciekaw jakie auta widzieli byście w DLC do Heata (Oprócz Toyoty). Jestem ciekaw jakie są wasze propozycje. Z mojej strony wygląda to tak:
-BMW M8
-Kia Stinger GT
-Dodge Challenger 70'
-Koeningsegg Agera
-Mitsubishi Eclipse
-Ferrari F50
-Chevy Chevelle
Beast69Pl
Beast69Pl Odpowiedział(a) w Bugi w NFS Heat 4 lata temu ( 23-11-2019 16:14 )
Re: Bugi w NFS Heat
Podczas uruchamiania gry online, ekran ładowania dochodzi do jakieś 1/4 po czym gra się wyłącza i wyrzuca mnie do pulpitu.
R
RudyKN46 Odpowiedział(a) w Bugi w NFS Heat 4 lata temu ( 22-11-2019 01:03 )
Re: Bugi w NFS Heat
W Polestarze są częściowo przyciemnione lampy tylne
https://photos.go...pLYUxudmxR

W Volvo Amazon P130 chyba namawiają żeby od razu swapa zrobić :v
https://photos.go...pLYUxudmxR

Jak ktoś z was wpadnie na pomysł zebrania "dziwnych bocianów" ( :v) kabrioletem ( normalnym można) to w jednym miejscy nie można zebrać
https://photos.go...pLYUxudmxR

W tunelu widać co się robi jak na zdjęciu poniżej
https://photos.go...pLYUxudmxR
Y
yeez-ark Odpowiedział(a) w Utracone postępy w grze 4 lata temu ( 20-11-2019 16:27 )
Re: Utracone postępy w grze
Postępy zostały utracone na pc. Gre wyłączałem w prawidłowy sposób tak że nie rozumiem co się mogło wydarzyć że do tego doszło.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Utracone postępy w grze 4 lata temu ( 19-11-2019 22:50 )
Re: Utracone postępy w grze
Wygląda na usunięcie save. Tylko pytanie jak do tego doszło. Konsola czy PC?
Y
yeez-ark Odpowiedział(a) w Utracone postępy w grze 4 lata temu ( 19-11-2019 20:55 )
Re: Utracone postępy w grze
Witam. Dzisiaj grałem w need for speed heat o godzinie 15:04. Po godzinie 19:00 loguje się do gry po czym widze 1 poziom a miałem 50 oraz prośbe o zaakceptowanie polityki prywatnosci oraz wybraniu poziomu trudnosci gry. Nie wykorzystywałem żadnych błędów gry które mogły by dostarczyć reputacje albo pieniądze w grze. Prosze o pomoc.
G
Gagandzia Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 18-11-2019 15:30 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Hej, nurtuje mnie fakt, że na niektóryś wyścigach wyświetla mi się żółty wykrzyknij i nie umiem go usunąć.
Już się zorientowałam, że pod nimi kryją się dwa wyścigi ale potem nie wiem czy już w obydwu brała udział czy nie.
Spróbowałam wygrać oba wyścigi to tylko w przybliżeniu na torze pojawia mi się korona. Na ogólnej mapie nic się nie zmieniło.
Rozgryzł już ktoś o co chodzi z tym?

Temat przez kogoś zgłoszony tutaj ale nie ma póki co odpowiedzi: https://answers.e...-p/8404612
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Bugi w NFS Heat 4 lata temu ( 17-11-2019 20:46 )
Re: Bugi w NFS Heat
Podczas misji drift w dokach uderzyłem "przypadkowo" ziomka w długich włosach i zwiesił się na zawsze na suwnicy kontenerów:
iv.pl/../../images/95408fb7cd0dc8f13039ad0cc10b0d73.th.jpg

iv.pl/../../images/783d680a7c61b5864b7da8a469e6436a.th.png

Jak odjechałem kawałek dalej, on nic nie reaguje. stoi w miejscu. Trzeba restartować misję.
iv.pl/../../images/00c5dcd9bae660e885a73d24da97d619.th.png
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Bugi w NFS Heat 4 lata temu ( 17-11-2019 15:30 )
Re: Bugi w NFS Heat
W zawodach dziennych Stalowy Smok przy zakręcie przed stacją benzynową, gdy chcemy sobie trochę skrócić drogę, auto mocno zwalnia przez niewidzialną przeszkodę.
Ogólnie często zdarza się, gdy chcemy sobie trochę ściąć zakręt, to auto jakby zatrzymało się w miejscu.
K
kasia000218 Odpowiedział(a) w Bugi w NFS Heat 4 lata temu ( 15-11-2019 13:41 )
Re: Bugi w NFS Heat
Brak podglądu dymów, klaksonów, neonów, koloru nitro.

Będąc w tej samej grupie, znajomy mnie nie widział w grze, mimo że ja go widziałam normalnie w rozgrywce online.

Pełno bugów z level of details. Mobki i auta w garażu streamują się gdy gracz to widzi.

W jednym intro wyścigu widziałam nogi gracza wystające pod podwoziem.

Odbicia w kałużach są bardzo zbugowane.

Brak wsparcia dla SLI.

Blokujący się input dla "A" (pad) podczas wyszukiwania gracza i próby dołączenia do jego gry.

Gra sama nie otwiera się od razu w trybie pełnoekranowym, tylko trzeba kliknąć na okno.

Podczas kliknięcia w pole "Szukaj" przy wyszukiwaniu gracza, startowo w polu jest wpisane "szukaj" i trzeba je usunąć by wpisać nazwę gracza.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 15-11-2019 12:06 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
To ja akurat na długo przed premierą wiedziałem, że do driftu wezmę RX7, bo już ją wtedy stunowałem w Heat Studio. W NFS 2015 wziąłem sobie Silvię na drift, trochę też na przekór, bo każdy męczył tego Huracana. Ale jak wróciłem do gry po paru latach, przesiadłem się do Huracana i osiągnąłem nim 3 razy lepsze wyniki.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 15-11-2019 12:04 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Wybrałem Mustanga ze względu na dźwięk Grin
Zivkovic818
Zivkovic818 Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 15-11-2019 11:08 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Ja na drift wybrałem 370Z bo prawie każdy u kogo oglądałem Heata katuje tą Mazde
Danio
Danio Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 15-11-2019 00:47 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Na startowy wóz wybrałem 180SX. Do driftu kupiłem sobie świetną Mazdę RX-7
Zivkovic818
Zivkovic818 Odpowiedział(a) w NFS Heat - temat ogólny 4 lata temu ( 15-11-2019 00:37 )
Re: NFS Heat - temat ogólny
Troche godzin już spędziłem z gierka i moge z czystym sumieniem polecić Polestara. To co ten samochód wyczynia to jest niesamowite, Infiniti ktorym jezdzilem poprzednio nie dalo mi takiej frajdy jak Polestar. Planuje kupić teraz jakieś Porsche, prawdopodobnie 911 Targa bo Targą i Cabrio jeszcze nie jeździłem.
A na pierwszy wózek wybrałem E30, a wy? Jakie były wasze wybory, Mustang, BMW czy Nissan?
A
artbu24 Odpowiedział(a) w Heat problem z grafiką 4 lata temu ( 13-11-2019 17:41 )
Re: Heat problem z grafiką
Witam , zainstalowałem nfs heat i po odpaleniu gry na srednie lub ultra , mam problem z teksturami drogi. Budnynki i niebo jest ok, natomiast na całej drodze wyrastają mi krzewy trawa i krzaki. jeśli wlacze gre na low detal jest ok , po ponownym ustawieniu na ultra problem znika. testowałem już 4 wersje sterownikow od najnowszych w wstecz. moja karta graficzna to sapphire pulse radeon rx580, pozostale komponenty 16 gb ramu i amd 2700x
rteydn6
rteydn6 Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC 4 lata temu ( 11-11-2019 22:12 )
Re: Konfiguracje PC
CPU: Intel I5 6500
GPU: GTX 1660Ti
RAM: 16GB 2133MHz [2x8]
MOBO: Gigabyte H110M-S2H
PSU: 500W 80+ Bronze
DISPLAY: 1920x1080 + 1680x1050
Gra na SSD 256GB goodram Iridium PRO gen 1 zapełnionym w 60%

CPU: średnio 95% max 100%
GPU: Max 80%
RAM: 6GB zużyte z 16 system win10 Pro

Ustawienia Wysokie, tekstury ultra.

Klatki stabilne 60FPS ale zdarzały się spadki spowodowane najprawdopodobniej DENUVO, CPU w menu 50 - 60% zużycia z samą grą [na ustawieniach minimalnych i ultra tak samo zero różnicy w zużyciu CPU]. I w tedy na kilkanaście ms przycięcie i spadek do 40FPS. Zdarzało się to tylko podczas deszczu i dużej akcji wyścig + policja.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.