Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1993 posty

Ostatnia aktywność, 12-10-2017 18:41 przez MadaFaster
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 18:41 )
Re: Koszty Tuningu
Robisz dane ścieżki i potem masz je dostępne u dilera za darmoszkę :p
F
fisiek1920 Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 18:36 )
Re: Koszty Tuningu
Okej wielkie dzięki jeszcze jedno pytanie , jak zdobęde unikalne samochody ? Doczytalem ze hoonicorn dostaje sie po ukończeniu Stylu. A reszta? widziałem takie starsze porsche oraz fioletowe lambo. Móglby ktoś wymienić mi je wszystkie i jak je odblkować ?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 18:30 )
Re: Koszty Tuningu

Cytat

MadaFaster napisał(a):

Słyszałem że dobre jest robienie codziennych wyzwań (3 zadanka/dzień) i z tego też profity pieniężne wpadają Smile

Dobrze słyszałeś - opisałem dwie metody pozyskania kasy (szybką i wydajną) tu link
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 17:22 )
Re: Koszty Tuningu
Słyszałem że dobre jest robienie codziennych wyzwań (3 zadanka/dzień) i z tego też profity pieniężne wpadają Smile
F
fisiek1920 Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 17:19 )
Re: Koszty Tuningu
Wielki dzięki za odpowiedź chociaż liczyłem na to że części będa może troche tańsze ;P a co z tą kasą znalazłem dobry sposób czy jest moze cos lepszego niż powtarzanie wyscigow Wink ? i co ogólnie jeszcze moglibyście doradzić ?
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 16:58 )
Re: Koszty Tuningu
Jest tak jak Greg napisał + cena za części mechaniczne się nie zmienia. Za dużo skryptów dla każdego auta z osobna by było z osobnymi cenami :/
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 15:45 )
Re: Koszty Tuningu
Wymagania reputacji są dla danej części w każdym aucie takie same, jeżeli np. przednia owiewka wymaga x poziomu na Subaru, na Golfie też będzie wymagana od x poziomu (o ile Golf w ogóle te owiewki ma). A ceny są chyba różne, ale nie jestem pewien, jak coś to mnie poprawcie.
F
fisiek1920 Odpowiedział(a) w Koszty Tuningu 7 lata temu ( 12-10-2017 11:55 )
Re: Koszty Tuningu
Witam mam pytanie odnośnie kosztów tuningu aut , dopiero zaczelem przygodę z NFS bo dosłownie 2 dni temu zakupiłem PS4 . Gra robi wrażenie , mam pytanie odnośnie tego czy koszty wszędzie są takie same za daną czesc zarówno mechaniczna jak i wizualna , czy w tych tańszych autach bo mam.zamiar zakupić golfa gti części te są tańsze? Oraz czy punkty rep są przy tańszych mniej wymagane np strzelam (światła tylnie poziom25 przy Subaru a przy golfie 10) czy wszędzie jest jednakowy poziom? Co czy np dobrym sposobem na zarobienie na auto i tuning jest powtarzanie jakiegoś wyścigu np drifty za wygraną jest 2k czy są jeszcze lepsze sposoby bo narazie sobie powttarzalem. Proszę o odpowiedzi oraz z góry przepraszam za niektórym może wydające się banalne pytana ale tak jak pisałem jestem w tym nowy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Wink fisiu1920
Ponury
Ponury Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 04-10-2017 15:57 )
Re: Czy mi będzie działać
CPU by sobie poradzil. Tutaj grafika jest problemem i nic z tym nie da się zrobić.
M
mDiablo123 Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 04-10-2017 14:54 )
Re: Czy mi będzie działać
Według tej stronki CPU i karta graficzna nie odpowiadają... no cóż.
Ponury
Ponury Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 04-10-2017 13:52 )
Re: Czy mi będzie działać
Stronki tego typu najzwyczajniej w swiecie uzywaja wymagan od developerow(ktore zazwyczaj sa zawyzane). Patrzy na twoj system i porownuje. Nie warto sie takimi wskazowkami kierowac.

Realne minimalne wymagania do tego nfs'a: i3 1 gen, ssd, 4gb ram, GTX serii 400. Zaręczam, że w 720p jest ~40 fps(miasto)
M
Mehciu Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 04-10-2017 13:29 )
Re: Czy mi będzie działać
Prosze, mam tutaj stronke gdzie sprawdzam przed kupnem czy gra pójdzie... link odrazu dalem na need for speeda zebys nie musial szukac
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 03-10-2017 19:58 )
Re: Czy mi będzie działać
Bez szans choćby przez wielkość pamięci karty (512 MCool, zbyt wolne taktowanie (600 MHz rdzeń i 800 MHz pamięć) i szerokość szyby pamięci (64 bit). Nawet dwukrotnie lepsza karta nie da rady uciągnąć tego NFSa.
L
laster Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 03-10-2017 18:33 )
Re: Czy mi będzie działać
Nie ma szans z tą kartą.
M
mDiablo123 Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 03-10-2017 18:28 )
Re: Czy mi będzie działać
Przypomnę jeszcze wymagania:

Minimalna konfiguracja sprzętowa do gry Need for Speed

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
Procesor: Intel Core i3-4130 3,4 GHz lub odpowiednik z obsługą czterech wątków
Pamięć operacyjna: 6 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon HD 7850 z 2 GB pamięci i kompatybilna z DirectX 11
Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca

Rekomendowana konfiguracja sprzętowa do gry Need for Speed

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
Procesor: Intel Core i5-4690 3,5 GHz lub odpowiednik z obsługą czterech wątków
Pamięć operacyjna: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 4 GB lub AMD Radeon R9 290 z 4 GB pamięci i kompatybilna z DirectX 11
Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca
Ponury
Ponury Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 03-10-2017 15:17 )
Re: Czy mi będzie działać
Trudno stwierdzić. Prawdopodobnie nie, a jeżeli już tak to pytanie czy masz SSD? Na 100% z dyskiem, który jest w tym laptopie będziesz miał problem z nie ładującymi się teksturami.
Prawdopodobnie będziesz miał z >30 fps na niskich (o ile odpali).
Laptop ten nie jest przeznaczony do gier.
M
mDiablo123 Odpowiedział(a) w Czy mi będzie działać 7 lata temu ( 03-10-2017 15:08 )
Re: Czy mi będzie działać
Witam!
Czy pójdzie mi na laptopie (Dell Latiutude E6510) Need for Speed (2016)?

Win 7 (64 bitowy)
Karta Nvidia NVS 3100m (tu się nie znam, więc się obawiam)
Procesor Intel Core i7
Pamięć ram 8gb
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Brak wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów. 7 lata temu ( 29-09-2017 22:56 )
Re: Brak wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów.
Jak widać lucek miał dostępną misję bezprawia i w następnym odcinku pojawiła mu się nowa Wink Nie wiem w czym problem serio xd Wykonuj misje, które masz dostępne z każdej ścieżki.
M
Mehciu Odpowiedział(a) w Brak wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów. 7 lata temu ( 29-09-2017 22:41 )
Re: Brak wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów.
Tak, przejścia gry sa te % jeszcze wbije i poeksperymentuję i dam znac

Połączony z wrzesień 29 2017 22:48:32:

Cytat

Mehciu napisał(a):

Tak, przejścia gry sa te % jeszcze wbije i poeksperymentuję i dam znac
to sa ogólne procenty przejścia gry (statystyk)
Ponury
Ponury Odpowiedział(a) w Brak wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów. 7 lata temu ( 29-09-2017 20:46 )
Re: Brak wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów.
57%, ale ogolnego przejscia? A sciezki?Zobacz w profilu na ile % zostaly one skonczone. Te czarne ikonku o których mowisz to chyba juz prestige jest.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.