Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1993 posty

Ostatnia aktywność, 11-10-2022 13:53 przez WarriorRmi
WarriorRmi
WarriorRmi Odpowiedział(a) w Uruchomienie używanej gry 2 lata temu ( 11-10-2022 13:53 )
Re: Uruchomienie używanej gry
kup sobie NOWY ! klucz do nfs 2015 na origin i tak gra nie jest droga , innego wyjścia nie ma
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Uruchomienie używanej gry 2 lata temu ( 27-09-2022 21:41 )
Re: Uruchomienie używanej gry
Jak rozumiem kupiłeś używaną grę na PC, tak?
W takiej sytuacji klucz jest jednorazowy, i jeżeli wraz z pudełkiem nie kupiłeś passów do konta origin, to nie zagrasz niestety.
G
Glifiarz Odpowiedział(a) w Uruchomienie używanej gry 2 lata temu ( 27-09-2022 17:58 )
Re: Uruchomienie używanej gry
Witam, to mój pierwszy post, więc witam wszystkich użytkowników.
Jak w temacie, kupiłem NFS 2015, okazało się, że gra potrzebuje internetu do gry. Internet jest i próbie uruchomienia wyskakuje komunikat, że dawno mnie nie było i wystarczy zresetować hasło, ale końcówka maila jest nie moja, prawdopodobnie kogoś, kto pierwszy uruchomił grę, jest możliwość ogarnięcia tego? . Pytanie brzmi, czy jest możliwość zmiany użytkownika, lub uruchomienia gry w jakiś sposób.
Mam zdjęcie ekranu z komunikatem, ale nie mogę dodać.
S
szamanlolo Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry 3 lata temu ( 03-09-2021 03:47 )
Re: Problem z uruchomieniem gry
Zakupiłem już 2 NFS’a na Steam,po zainstalowaniu plików i próbie uruchomienia gry wyskakuje mi okienko ze musze zalogować się do Origin,po wpisaniu danych do logowania wyskakuje błąd „nie można udzielić licencji,i coś ze stanem konta” ktoś ma jakiś pomysł,bo już 2 dzień szukam rozwiązania na ten problem
M
MichixPL Odpowiedział(a) w Gra nie reaguje na klawisze 3 lata temu ( 09-03-2021 20:33 )
Re: Gra nie reaguje na klawisze
Mam problem otóż kiedy odpalam nfsa mija cały wstęp (coś tam od nvidii i EA) wyskakuje mi ekran gdzie mogę wyjść z gry wciskając klawisz L lub kontynuować jakimś klawiszem (chyba spacja) i gdy wciskam spację nic się nie dzieje (kiedy wcisne L to samo) mial ktoś taki problem? Wie ktoś jak to naprawić?
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Propozycja rozbudowy mapy 3 lata temu ( 01-11-2020 12:53 )
Re: Propozycja rozbudowy mapy
Z tego, co wiem - nie istnieją żadne narzędzi do edycji mapy NFS nowszych, jak World. Tak więc wizja pozostanie wizją. Ale tak, masz rację - Ghost mogło lepiej zagospodarować mapę. Zawsze mi w tej grze brakowało typowego 'downtown'.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Propozycja rozbudowy mapy 3 lata temu ( 30-10-2020 17:15 )
Re: Propozycja rozbudowy mapy
najbardziej krzywdzące było niezagospodarowanie dzielnicy wysokościowców, niezrozumiała decyzja.
Mapka wygląda ok, ale to jest jeden aspekt, drugim istotniejszym moim zdaniem jest to jak zostało by to wymodelowane w świecie gry.
N
Nemezix Odpowiedział(a) w Propozycja rozbudowy mapy 3 lata temu ( 30-10-2020 16:04 )
Re: Propozycja rozbudowy mapy
Siemka, jak pewnie zauważyliście na mapie NFS 2015 jest mnóstwo wolnego miejsca, które mogłoby zostać wykorzystane jako rozbudowa świata poprzez np. DLC (jak wiadomo EA nic z tym nie zrobiło Shock dlatego przedstawiam wam moją wizję takiej rozbudowanej mapki -> https://ibb.co/kS...
Co sądzicie? Zrobiłem to dosyć dawno bo w 2018 roku Wink
D
Demon00777 Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 3 lata temu ( 21-10-2020 22:54 )
Re: Polskie pliki językowe
Dziekuje za pliki
C
CHARLIE_RNG Odpowiedział(a) w Ekipa 4 lata temu ( 27-05-2020 21:27 )
Re: Ekipa
Też szukam ekipy, poziom 41 poziom. Gram od 2 tygodni. Nick origin: CHARLIE_RNG
S
sinedaking Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 4 lata temu ( 05-03-2020 14:37 )
Re: Polskie pliki językowe
Czy da się w końcu włączyć polskie napisy??? Smile
F
fallout5450 Odpowiedział(a) w Nie można zmienić sterowania 5 lata temu ( 22-06-2019 12:06 )
Re: Nie można zmienić sterowania
Niestety, to nie pomogło :/

Merged on 23. czerwiec 2019 18:17:
Up
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nie można zmienić sterowania 5 lata temu ( 22-06-2019 10:48 )
Re: Nie można zmienić sterowania
Spróbuj skasować plik z ustawieniami - w Dokumenty>Need for Speed>settings
F
fallout5450 Odpowiedział(a) w Nie można zmienić sterowania 5 lata temu ( 22-06-2019 06:50 )
Re: Nie można zmienić sterowania
Przy wejściu w ustawienia mam obrazek pada z Xboxa, a w samych ustawieniach nie można zmienić np. lewej strzałki na "a" :/
Zmiana pada na klawiaturę poprzez PgUp lub PgDn też nie działa.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nie można zmienić sterowania 5 lata temu ( 21-06-2019 22:08 )
Re: Nie można zmienić sterowania
Ale przecież jedno drugiemu nie wadzi. Gra obsługuje jednocześnie pad i klawiaturę. Skąd wiesz, że masz ustawiony pad? Po ekranie wczytywania?
F
fallout5450 Odpowiedział(a) w Nie można zmienić sterowania 5 lata temu ( 21-06-2019 20:35 )
Re: Nie można zmienić sterowania
Witam.
Mam problem z NFSem :/
Nie mogę zmienić sterowania z pada (nawet go nie mam) na klawiaturę :/
Gram na laptopie :/
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Opłaca się jeszcze kupić Need For Speed 2015? 6 lata temu ( 20-10-2018 13:22 )
Re: Opłaca się jeszcze kupić Need For Speed 2015?
Wyłączenia serwerów raczej nie należy się obawiać. Gdzieś ostatnio czytałem że w NFS Hot Pursuit 2010 serwery są wciąż aktywne, więc pod tym względem EA ma duży plus. Myślę że ludzi do wspólnej gry też da się znaleźć, odpaliłem sobie NFS 2015 ostatnio w lutym i nie było problemu ze znalezieniem lobby Smile
G
G2Shockaz Odpowiedział(a) w Opłaca się jeszcze kupić Need For Speed 2015? 6 lata temu ( 18-10-2018 16:01 )
Re: Opłaca się jeszcze kupić Need For Speed 2015?
Zależy na jaką platformę ale tu kupisz tanio Smile


Połączony z 18-10-2018 16:03:
O kurde teraz zobaczyłem z kiedy post Smile
D
DANIN Odpowiedział(a) w Podwójne działanie Gamepad 6 lata temu ( 18-10-2018 14:45 )
Re: Podwójne działanie Gamepad
Witam

Mam problem ze sterowaniem w grze Need For Speed 2015, a konkretnie chodzi o podwójne sterowanie przyciskami. Posiadam pada typu ps3, więc musiałem emulować go programem x360ce na potrzeby gry. Problem polega na tym że pad działa tak jak w opcjach sterowania, ale nie tylko np. X (A) działa jak podstawowy ręczny lub przycisk akceptowania, ale również jako otwieranie telefonu. Będąc w garażu, wybierając auto do tuningu, otwieram również zakładkę z telefonem, jednocześnie mogąc sterować telefonem oraz wybierając rodzaj tuningu. Po próbie wyjścia z opcji telefonu przyciskiem O (Cool przenosi mnie do menu (pauzy), jak i również zamyka telefon. To samo w przypadku opcji wyłączenia silnika, silnik gaśnie, ale również otwiera mi się menu. Lewy analog po ruszeniu do przodu odpowiada za gaz i hamulec jednoczesnie itp. Nie jestem pewien ale pad oprócz sterowania po emulacji, stara się obsługiwać grę, to znaczy przed emulacja te przyciski odpowiadały właśnie temu błędnemu sterowaniu. Pad nie przeprogramował przycisków, tylko dodał kolejną ścieżkę sterowania.

Z góry dzięki za pomoc.
Wild_Rider
Wild_Rider Odpowiedział(a) w Opłaca się jeszcze kupić Need For Speed 2015? 6 lata temu ( 16-10-2018 14:51 )
Re: Opłaca się jeszcze kupić Need For Speed 2015?
Witam!
Tak jak w temacie - Czy w 2018 roku warto jeszcze kupić nfs 2015?
Konieczność stałego połączenia z siecią to powód przez który tak długo się decyduje. Nie chcę żeby po jakimś czasie gra służyła jako podstawka pod kubek.
Więc dodatkowe pytania: Dużo jeszcze ludzi w tą grę gra? Czy należy się obawiać wyłączenia serwerów?
Dzięki i miłego dnia!
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.