Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1993 posty

Ostatnia aktywność, 03-10-2018 23:51 przez Inventer89
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wyzwania codzienne. 6 lata temu ( 03-10-2018 23:51 )
Re: Wyzwania codzienne.
Trochę już zapomniałem co się robi w danych zawodach, więc nie wiem czy to na 100% są te czynności. Spontaniczne zawody to chyba outruny, czyli wyścigi z kierowcami, którzy pojawiają się losowo na mapie. Zawody z ekipą... czy one nie są przypadkiem oznaczane specjalną metką na mapie? Są dwa znaczniki: jeden z rekomendacją, drugi (nie zawsze się pojawia) dotyczy bodajże dziennych wyzwań.
W
Wnuk_Bogdana Odpowiedział(a) w Wyzwania codzienne. 6 lata temu ( 03-10-2018 11:42 )
Re: Wyzwania codzienne.
Witam mógłby mi.ktos pomoc jak wykonywać te zadania codzienne? Nie mam.pojecoa jak wykonać " spontaniczne zawody " albo wygrać jakieś z 3x zawodu z ekipą. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć wszystkie zadania jakie tam są? Nie tylko te co wymieniłem. Byłbym bardzo wdzięczny.

POST PEWNIE PRZYDA SIE TEZ INNYM.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w NFS 2015 Pomocy 6 lata temu ( 11-04-2018 17:53 )
Re: NFS 2015 Pomocy
Nawet jak gdyby był pirat, to tutaj nikt Ci go nie da.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w NFS 2015 Pomocy 6 lata temu ( 11-04-2018 10:20 )
Re: NFS 2015 Pomocy
Nie da się spiracić NFS15, bo gra przez cały czas musi mieć dostęp do internetu.
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w NFS 2015 Pomocy 6 lata temu ( 11-04-2018 10:09 )
Re: NFS 2015 Pomocy
Nieda się spiracić NFS 15 z tego co wiem.
D
DobryJoincik Odpowiedział(a) w NFS 2015 Pomocy 6 lata temu ( 11-04-2018 07:34 )
Re: NFS 2015 Pomocy
Witam Naszła Mnie Ochota żeby zagrać na pc w NFS 2015 Grałem wcześniej na ps4 ale chcę zobaczyć jak to jest na kompie ale nie chce kupować bo mam już na ps4 to nie potrzebnie będę kupował na chwilę żeby pograć Ma ktoś jakiś link czy torrent sprawdzony do Pobrania tego NFS 2015? Bo Szukam i ciężko znaleźć


Jak ktoś ma Napiszcie na Priv Lub w Temacie
Z Góry Dzięki
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Jak ustawić sterowanie? (Pad xbox 360). 6 lata temu ( 06-04-2018 13:06 )
Re: Jak ustawić sterowanie? (Pad xbox 360).
Pady Xbox są na tyle dobrze wspierane przez MS, że chyba nikt się nie bawi w dodatkowe programy.
W
Welli27 Odpowiedział(a) w Jak ustawić sterowanie? (Pad xbox 360). 6 lata temu ( 04-04-2018 15:35 )
Re: Jak ustawić sterowanie? (Pad xbox 360).
Witam, ostatnio zakupiłem NFS 2015 na próbę i bardzo spodobał mi się model prowadzenia, oraz sama gra. Przegrałem 17 godzin na padzie Genesis P33. W szczególności grałem drifty, więc było pięknie. Stwierdziłem, że zainwestuje w odbiornik pc do pada xbox 360 (wireless). Po zakupie niestety czar prysł. Teraz praktycznie ta gra jest niegrywalna. Próbowałem różnych sposobów i programów, niestety nic nie działało. Pod dłuższej chwili zorientowałem się, że p33 gra wykrywała jako kierownice, a nie pada. Jednak pada z xboxa czyta normalnie i przez to sterowanie jest denerwujące (bardzo wolna reakcja na ruch kierownicy itp...). Na p33 od razu był pełny kąt skrętu, a na xboxie trochę to trwa zanim auto osiągnie pełny kąt skrętu. Wiem, że tak powinno być, ale wolałem wcześniejszy model jazdy, bo celuję w drifty.

Da się to jakoś zmienić? Jest jakiś program, zmieniający czułość pada xboxowego? Durazno mi nie działa. X360ce też nie działa (przynajmniej nie widzę różnicy). Jest jeszcze jakiś programik, który pomoże? Jakiś emulator kierownicy? Lub jest sposób zmiany sterowania w plikach? Tak, żeby pada z xboxa czytało jako kierownice?

Wiem, że powinien być taki model jazdy jak jest i mogę zostać wyśmiany, ale grałem tylko w stare NFS'y i dużo, dużo w worlda, więc jestem przyzwyczajony do dużej czułości i pełnego wychylenia kół od razu Grin

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


PS. Jakby ktoś chciał pograć, to zapraszać: wellingtonsPL27
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Potrzębuję Pomocy. Need For speed 2015 Deluxe na originie brak języka Polskiego. 6 lata temu ( 29-01-2018 23:12 )
Re: Potrzębuję Pomocy. Need For speed 2015 Deluxe na originie brak języka Polskiego.
Zmiana języka na Originie nic nie daje. Gry są sprzedawane z określonymi wersjami językowymi, by przykładowo dobrze zarabiający Niemiec zapłacił za grę te przykładowe 60€, a nie kupował gry w Rosji za równowartość 30€. Ceny są przystosowane do konkretnych nazwijmy to "grup" rynków. My jesteśmy trochę niżej niż kraje UE, dlatego płacimy mniej, ale też polska wersja nie ma zachodnich języków. Zapewne jeśli przyjmiemy w przyszłości €, to trafimy do grupy z resztą krajów UE i wtedy będziemy mogli sobie wybrać języki innych krajów mających wspólną walutę.

Tu nic się nie da zrobić. Żeby grać po polsku, musiałbyś kupić grę na polskim Originie, tzn. ceny gier musisz widzieć w złotówkach. Nie ma spolszczenia do nowszych NFSów.
A
Ajuklelegendary Odpowiedział(a) w Potrzębuję Pomocy. Need For speed 2015 Deluxe na originie brak języka Polskiego. 6 lata temu ( 29-01-2018 23:05 )
Re: Potrzębuję Pomocy. Need For speed 2015 Deluxe na originie brak języka Polskiego.
Witam,
Przy pobieraniu niestety niemiałem opcji pobierz Po Polsku. Miałem Angielski, Portugalski i inne.
Konto przestawiłem na region Polski (wcześniej było na Niemcy)

Proszę o przesłanie linku do strony z Społszczeniami.
Dzięki i Pozdrawiam!
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Wyścig driftu w Prestige 6 lata temu ( 26-01-2018 21:50 )
Re: Wyścig driftu w Prestige
Ziomus, hapaj tutaj caly prestige [movie=youtube]pbcer45cdoQ[/movie]
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Wyścig driftu w Prestige 6 lata temu ( 23-01-2018 22:42 )
Re: Wyścig driftu w Prestige
Huracan wszystko pod drift.
M
Markus9292 Odpowiedział(a) w Wyścig driftu w Prestige 6 lata temu ( 23-01-2018 22:05 )
Re: Wyścig driftu w Prestige
Witajcie

Mam pytanie co do wyścigu driftu w NFS Prestige.

W 2 wyścigu PRESTIGE trzeba zdobyć minimum 450 000 PKT driftu i nie mogę tego zrobić jakie auto jest najlepsze od driftu i jakie ustawiania?Sad
AdioszPL
AdioszPL Odpowiedział(a) w Szukam ludzi do gry 6 lata temu ( 17-01-2018 14:17 )
Re: Szukam ludzi do gry
ja chętny dodaj AdioszPL na origin
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Szukam ludzi do gry 6 lata temu ( 17-01-2018 01:06 )
Re: Szukam ludzi do gry

Cytat

Gregi napisał(a):

Nad panelem forum są trzy kółka z logami Origin, PlayStation i Xboxa. Jak klikniesz w to z platformą na jakiej grasz wyświetli ci się lista nicków forumowiczów grających na danej platformie.


Inaczej mówiąc - znajdziesz je w zakładce "Portal" w sekcji "Społeczność"
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Szukam ludzi do gry 6 lata temu ( 17-01-2018 00:40 )
Re: Szukam ludzi do gry

Cytat

michciu1907 napisał(a):

Skoro masz 40 poziom to chyba nie jest żaden problem XD
A tak na serio to na czacie na stronie głównej też ostatnio ktoś szukał kogoś do pogrania w NFSa 2015

Nom - link - i tak jak kolega wyżej napisał - Panel na stronie głównej kluczem do wspólnych zawodów.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Szukam ludzi do gry 6 lata temu ( 17-01-2018 00:03 )
Re: Szukam ludzi do gry
Nad panelem forum są trzy kółka z logami Origin, PlayStation i Xboxa. Jak klikniesz w to z platformą na jakiej grasz wyświetli ci się lista nicków forumowiczów grających na danej platformie.
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Szukam ludzi do gry 6 lata temu ( 16-01-2018 23:57 )
Re: Szukam ludzi do gry
Skoro masz 40 poziom to chyba nie jest żaden problem XD
A tak na serio to na czacie na stronie głównej też ostatnio ktoś szukał kogoś do pogrania w NFSa 2015
K
Koluniek Odpowiedział(a) w Szukam ludzi do gry 6 lata temu ( 16-01-2018 23:06 )
Re: Szukam ludzi do gry
Siema
Kupiłem NFSa
Ale jest jeden problem mam 40 poziom i polatałbym sobie z kims
Ktos chetny ?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Ekipa 6 lata temu ( 16-01-2018 13:45 )
Re: Ekipa
Dodaj jeszcze swój nick tutaj, żebyś był widoczny tutaj.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.