Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 07-08-2016 20:09 przez User_1
U
User_1 Odpowiedział(a) w Pomoc techniczna 8 lata temu ( 07-08-2016 20:09 )
Re: Pomoc techniczna
No nie wiem , wiedzmin 3 na ultra smiga...a nfs ładuje się do połowy (jak odpalam karierę) i wywala do pulpitu. Może format by pomógł jak myslisz?
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Pomoc techniczna 8 lata temu ( 07-08-2016 10:25 )
Re: Pomoc techniczna
TNFS to jak coś gra z 1994, ale z tego co widać na komunikacie chodzi o NFS '15 Grin

Z tego, co widać po błędzie opcje są dwie: albo za stary sterownik albo karta graficzna jest za słaba. Ściągałeś sterowniki poprzez menedżer urządzeń czy ręcznie ze strony AMD? Bo jeśli to pierwsze to możesz spróbować stąd: link.

Myślę że chodzi o to, że karta ma za mało pamięci - NFS wymaga minimum 2 GB. Model jest ok, HD 6970 ma wydajność porównywalną z 7850 więc powinno pójść na niskich.
U
User_1 Odpowiedział(a) w Pomoc techniczna 8 lata temu ( 07-08-2016 01:37 )
Re: Pomoc techniczna
Witam wszytskich, mam pewnien problem z The Need for Speed. Wszystko się zainstalowało , zaktualizowało itd ale gdy próbuję odpalić karierę to po wstępnym załadowaniu paska do połowy długości wyskakuje mi takie coś :[img]http://imgur.com/a/3stb4[/img]co do sprzętu to moja karta graficzna amd radeon hd 6970 ma najnowsze sterowniki oraz 1024 mb pamięci. Nie wiem co zrobić a chciałbym w końcu sobie pograc Grin
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need For Speed PC - znikające tekstury 8 lata temu ( 05-08-2016 18:42 )
Re: Need For Speed PC - znikające tekstury
Poczytałem trochę o tym problemie i najczęściej, jeśli komputer spełnia wymagania systemowe z nawiązką i nie pomagają inne propozycje z tego tematu, to problemem może być zbyt wolny dysk twardy. Problem ponoć nie występuje na SDD i nowych dyskach twardych (kupionych w tym lub zeszłym roku).
Z
Zimny Odpowiedział(a) w Poszukuje ludzi do gry lub dołączę do ekipy NFS 2015 PC 8 lata temu ( 05-08-2016 16:59 )
Re: Poszukuje ludzi do gry lub dołączę do ekipy NFS 2015 PC
O chętnie bym się dołączył choć dopiero gram w to 2 dzień ale może ktoś coś podpowie lub pomoże zawsze w kilku raźniej ;D, moj nick origin; erithdor
R
radek1995 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016 8 lata temu ( 31-07-2016 17:48 )
Re: Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016
No dobra. W każdym razie dzięki.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016 8 lata temu ( 31-07-2016 17:42 )
Re: Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016
Wydaj mi się, że masz za słabego laptopa. Karty graficzne w laptopach są mocno okrojone w stosunku do swoich stacjonarnych odpowiedników. Nigdy nie jest jest tak, że 7650M = 7650. Zazwyczaj są one o kilkadziesiąt procent gorsze. Choć mam podobny procesor, to moja karta (GeForce GTX 670MX) jest ok. 3 razy mocniejsza od Twojej, a mimo to gram na dość niskich ustawieniach zachowując ledwo 30 FPS. Żeby zagrać choćby na 15 FPSach musiałbyś mieć kartę pokroju AMD Radeon HD 7670M lub 8570M - to są karty podobne do GeForce 540M, na których nasz użytkownik uzyskał 15 FPSów na minimalnych ustawieniach. Te karty mają zegary rdzenia na poziomie 600-650MHz, a Twoja zaledwie 450MHz. Możesz jeszcze próbować jakoś odciążyć system wyłączając na czas gry prawie wszystko z zasobnika systemowego łącznie z antywirusem i oczywiście inne programy jak przeglądarka itp.

Jeśli chodzi o gry na laptopy, to polecam najpierw ściągnąć wersje próbne z Origin i sprawdzić jak się zachowują gry, bo wymagania zawsze są podane na stacjonarne sprzęty, które są zdecydowanie mocniejsze od mobilnych.
R
radek1995 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016 8 lata temu ( 31-07-2016 14:14 )
Re: Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016
A więc tak:
Laptop Sony Vaio
Intel CORE I5
karta graficzna- AMD Radeon HD 7650M
karta dzwiękowa- AMD High Definition Audio albo Relatek High Definition Audi (nie jestem pewien)
Windows 64 bitowy
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016 8 lata temu ( 31-07-2016 11:02 )
Re: Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016
Napisz dokładnie jaki masz sprzęt i system operacyjny.
R
radek1995 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016 8 lata temu ( 31-07-2016 10:24 )
Re: Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016

Cytat

GregoryHause napisał(a):

Czy spełniasz minimalne wymagania sprzętowe?


Spełniam minimalne wymagania.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016 8 lata temu ( 31-07-2016 08:33 )
Re: Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016
Czy spełniasz minimalne wymagania sprzętowe?
R
radek1995 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016 8 lata temu ( 31-07-2016 02:11 )
Re: Problem z uruchomieniem gry Need For Speed 2016
Siemaneczko! Niedawno zakupiłem tę grę i jak chciałem ją odpalić pojawiał się czarny ekran i napis Program Need For Speed przestał działać. Co robić?????!!!!!!! Pomocy.
V
VIper_ThW Odpowiedział(a) w Kierownica 8 lata temu ( 30-07-2016 15:17 )
Re: Kierownica
A polecisz jakas do 350?
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Kierownica 8 lata temu ( 30-07-2016 15:07 )
Re: Kierownica
Ciężko powiedzieć, powinny działać, aczkolwiek z miejsca mówię, że żadna z tych kierownic to nie jest dobry wybór.
V
VIper_ThW Odpowiedział(a) w Kierownica 8 lata temu ( 30-07-2016 14:35 )
Re: Kierownica
Witam. Chciałbym się zapytać czy tylko te 7-8 modeli kierownic które są podane pasują do Need For Speed'a czy jest ich wiecej a nie sa wymienione. Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych dwóch modeli: Thrustmaster Ferrari 458 Italia lub Thrustmaster Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition ale nie wiem czy będą działać w need for speed.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 8 lata temu ( 23-07-2016 11:28 )
Re: Nasze fotografie

Cytat

nasti888 napisał(a):

Widać że średnio ogarniacie miejscówki i aparatSmile


Zgadzam się Grin Fotki są takie "zwyczajne".
nasti888
nasti888 Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 8 lata temu ( 23-07-2016 11:09 )
Re: Nasze fotografie
Widać że średnio ogarniacie miejscówki i aparatSmile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 8 lata temu ( 23-07-2016 10:54 )
Re: Nasze fotografie
Z sesji z Gregorym Smile
Dawid4YT
Dawid4YT Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 18-07-2016 19:28 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
ja mam inny problem włącze już gre a Tam jakiś ,,Atenttion" czy jakoś tak i coś z językiem też wersja próbna
K
KamHector Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 17-07-2016 22:15 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Ciekawe o co chodzi spełniamy wymagania powinno hulać :/
Ja zrobię update do Win10 może pomoże jak nie to nie wiem.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.