Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Hardware & Software

O nowinkach technicznych

569 posty

Ostatnia aktywność, 15-01-2011 15:09 przez Ozi
Ozi
Ozi Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 15-01-2011 15:09 )
Re: Pochwal się komputerem.
Ja się nie mam zbytnio czym chwalić , ale macie:
Procesor: AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+
Karta Graficzna: nVIDIA nForce 6100-405
Płyta Główna: Gigabyte GA-M61SME-S2 v2
Ram: GoodRAM GR667D264L5/1G 1gb
Dysk: 250GB
System: Windows XP Professional Service Pack 2
ProtoType
ProtoType Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 15-01-2011 15:08 )
Re: Pochwal się komputerem.
Oto Mój komputer...

Płyta Gigabyte GA-P31-DS3L IP31 S775 BOX, Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4/1066/ BOX, Pamięć DDR-2 Kingston 2GB/667 KVR667D2N5/2G BOX, Pamięć DDR-2 Kingston 2GB/667 KVR667D2N5/2G BOX, HDD Samsung HD103UJ 1TB 32MB Sata 300, Grafika Palit Expertv. GF9600GT 512 PX DV BOX, Nagrywarka DVD Samsung SH-S202J+Soft Vista Czarna, Pamięć Flash-Czytnik 45W1 ET-133 Helios 3,5"OEM.
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 15-01-2011 15:04 )
Re: Pochwal się komputerem.
Procesor Intel Dual Core E6500 (2.93 GHz)
Płyta Głowna Gigabyte G31M-ES2L
Karta Graficzna Asus Ge-Force GTS250 (1024MB DDR3/256bit)
Pamięć Ram DDR2 4GB
Dysk 500GB Sata II
D
de_ace Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 15-01-2011 14:52 )
Re: Pochwal się komputerem.
Ja nie mam się czym chwalić, ale napiszę.

Procesor : AMD Athlon II X4 635 [4x2,9GHz]
RAM : 2GB
Grafika : GT240 1024MB GDDR5
Dysk : SeaGate SATAII 1TB
System : Microsoft Windows 7 Ultimate
Profesor
Profesor Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 15-01-2011 14:49 )
Re: Pochwal się komputerem.
Mój sprzęcik:


4GB RAM
Geforce 9600 GT 1024 MB
AMD Athlon X2 250
HDD 2 x 1TB Samsung UJ103
Obudowa Smilodon Raidmax Gaming Development
Zasilacz Chieftec GPS-500AB-A 500W
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 14-01-2011 17:16 )
Re: Ocena przeglądarki
Dziś, przeniosłem się na Operę Turbo v.11 Smile
Ma jeszcze parę niedociągnięć i nie ogarnia do końca języka polskiego bo gdy piszę ten post to wyrazy są na czerwono podkreślane jak w wordzie ale chodzi szybko i jest przyjemna. Czekam na kolejne aktualizacje i na razię pozostaję przy Operze Smile
Ozi
Ozi Odpowiedział(a) w Dobry komputer ? 13 lata temu ( 14-01-2011 15:34 )
Re: Dobry komputer ?

Cytat

VilD napisał(a):
BTW. moim zdaniem na procesorze x2 komputer lepiej i szybciej by chodził. 80% gier nie jest jeszcze na komputery wielordzeniowe. Ale to tylko moje skromne zdanie. Dysk 1TB przydaje się tylko dla ludzi, którzy downloadują gry, filmy etc. 500GB to dobry wybór. Zasilacz 600W by się dobrze nadał. Kartę grafiki jednak bym oferował 2GB. Poczekaj aż przybędzie kasy i wtedy kombinuj z kompem. Najlepiej jak będziesz miał odłożone 3k to wtedy możesz wybierać Wink Teraz komputer za 1500zł po 2, max 3 latach staje się przeżytkiem Wink

O i tu się zdziwisz , bo owe GTA IV potrzebuje minimum cztery rdzenie , aby móc osiągnąć ładną fizykę,otoczenie,miasto itp. A karta 2 GB nie zdziw się jak będzie 512 od niej wydajniejsza , lub 1 gb.Karty graficzne nie zależą od ilości GB , lecz od wydajności ( MHZ ) które pracują wtedy nad wyglądem naszej gry.A pro po zasilacza to 530W też wystarczy , taki z dobry ale nie super zasilaczy polecam BE Quiet Purepower L7 530 W to tyle w temacie.
Viktor
Viktor Odpowiedział(a) w Dobry komputer ? 13 lata temu ( 13-01-2011 21:20 )
Re: Dobry komputer ?
BTW. moim zdaniem na procesorze x2 komputer lepiej i szybciej by chodził. 80% gier nie jest jeszcze na komputery wielordzeniowe. Ale to tylko moje skromne zdanie. Dysk 1TB przydaje się tylko dla ludzi, którzy downloadują gry, filmy etc. 500GB to dobry wybór. Zasilacz 600W by się dobrze nadał. Kartę grafiki jednak bym oferował 2GB. Poczekaj aż przybędzie kasy i wtedy kombinuj z kompem. Najlepiej jak będziesz miał odłożone 3k to wtedy możesz wybierać Wink Teraz komputer za 1500zł po 2, max 3 latach staje się przeżytkiem Wink
McRae
McRae Odpowiedział(a) w Dobry komputer ? 13 lata temu ( 13-01-2011 21:06 )
Re: Dobry komputer ?
wiem że trochę późno ale dopiero teraz przeczytałem i myślę że to dalej aktualne
Firma ATX
Moc 550w
Model nie jest dokładnie podany ale ta firma jest ponoć dobra
oprócz tego liczne zabezpieczenia
OVP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem)
OLP (zabezpieczenie przeciążeniowe)
SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe)
Siekacz
Siekacz Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 09-01-2011 13:58 )
Re: Ocena przeglądarki
Używam aktualnie na każdym komputerze Chrome. Jest jedna możliwość, która czasami się przydaje ale czasami jest najgorszą opcją w przeglądarce. Mianowicie - gdy otworzymy listę ustawień i klikniemy "Opcje", to w zakładce "Prywatne rzeczy" można zobaczyć gdzie mamy zapisane hasła. Niby nic, ale gdy klikniemy jakąkolwiek... hmm... rzecz? to dostaniemy opcję "pokaż hasło". Jest to opcja wołająca o pomstę do nieba! Gdy ktoś wie o tej możliwości i jest u innej osoby, która posiada Chrome, to może sobie wykraść hasła. Powinni albo zrobić dodatkowo do tego hasło (do zobaczenia hasełPfft) albo wykasować... Dlatego muszę wpisywać za każdym razem, na każdej stronie hasło...
Przeglądarka natomiast nadrabia szybkością, możliwością wyłączenia dodatkowych okien (np. reklam lub powiadomień (również wykorzystywanych jako reklamy)) i miejscem wygospodarowanym na pasek przeglądarki (ten u góry). W IE lub innych przeglądarkach zajmuje dość sporo miejsca, a tu strona zajmuje o wiele więcej miejsca.
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 09-01-2011 11:36 )
Re: Ocena przeglądarki
Radon, Święte słowa !
Mozilla była od początku bardziej nastawiona na systemy Uniksowe. a Chrome czy IE na Windowsy.
Opera to taki pośrednik między Windows a Linux.
serek
serek Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 09-01-2011 11:28 )
Re: Ocena przeglądarki

Cytat

For3ver napisał(a):
Explorer ? Ja jak byłem u siostry na explorerze to nie mogłem wytrzymać, musiałem ff'a pobrać. Panel usera tutaj mi się całkiem zmienił i wylogować się nie mogłem. Obrazki też się długo wczytują no i panel z autem tygodnia itp mi nie pokazywał zawartości, tylko sam czerwony panel. Mi się bardzo źle przeglądało na explorerze ;/


Ha miałem to samo.
FF jest tutaj godny polecenia
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 09-01-2011 11:28 )
Re: Ocena przeglądarki
Explorer ? Ja jak byłem u siostry na explorerze to nie mogłem wytrzymać, musiałem ff'a pobrać. Panel usera tutaj mi się całkiem zmienił i wylogować się nie mogłem. Obrazki też się długo wczytują no i panel z autem tygodnia itp mi nie pokazywał zawartości, tylko sam czerwony panel. Mi się bardzo źle przeglądało na explorerze ;/
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 09-01-2011 11:24 )
Re: Ocena przeglądarki
Na Windowsie najlepiej sie sprawdza Internet Explorer i Google Chrome. Firefox tylko na Linuxie dobrze się sprawdza.
M3
M3 Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 09-01-2011 10:52 )
Re: Ocena przeglądarki
Ja tam wole opere xdd przezuciłem się z ff na nią ;]
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 08-01-2011 23:52 )
Re: Ocena przeglądarki
Ja korzystam ff, jest the best. Chrome moze jest szybki, ale pobiera twoje dane. (W gazecie komputerowej bylo) Grin
serek
serek Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 08-01-2011 23:47 )
Re: Ocena przeglądarki

Cytat

Se3a napisał(a):
Ja, na każdym komputerze, czy to Stacja czy Laptop używam tylko i wyłącznie Google Chrome.
Jasne że nie ma tylu funkcji co FF czy Opera ale po co to ? dzięki temu działa bardzo szybko i przechodzę storna po stronie w czasie 1-3 sekund.


To z jaką prędkością przechodzisz ze strony na stronę jest raczej zależna od łącza jakie posiadasz.
Gdybym nie miał radiówki to z pewnością przechodziłbym o wiele szybciejGrin
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 08-01-2011 23:36 )
Re: Ocena przeglądarki
Ja, na każdym komputerze, czy to Stacja czy Laptop używam tylko i wyłącznie Google Chrome.
Jasne że nie ma tylu funkcji co FF czy Opera ale po co to ? dzięki temu działa bardzo szybko i przechodzę storna po stronie w czasie 1-3 sekund.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 08-01-2011 23:32 )
Re: Ocena przeglądarki
Ja odkąd zacząłem korzystać z internetu używam Firefoxa, rok temu na trochę się przesiadłem na Operę ale ostatecznie wróciłem do FF. Myślę że to najlepsza przeglądarka Smile
serek
serek Odpowiedział(a) w Ocena przeglądarki 13 lata temu ( 08-01-2011 23:27 )
Re: Ocena przeglądarki
Jestem posiadaczem Firefox od 3 lat i jestem zadowolony.Gdy niedawno u kolegi wszedłem na stronkę w innej przeglądarce to pamiętam że nie mogłem powiększyć aut dodanych do SR
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.