Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Hardware & Software

O nowinkach technicznych

569 posty

Ostatnia aktywność, 30-03-2011 15:26 przez Black Ice
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Oryginał vs. Pirat ? 13 lata temu ( 30-03-2011 15:26 )
Re: Oryginał vs. Pirat ?

Cytat

DEEW napisał(a):
A moim zdaniem nie powinno się ściągać gier ani płyt/filmów itp itd. To jest wg. mnie brak szacunku dla twórców, i tak jak Se3ie mi gorzej z tym jak coś pobiorę niż kupię.
illusion, gdybym cię spotkał w realu chyba odgryzłbym ci łeb. Grałeś w cod: bo? Jak nie to sie nie wypowiadaj, a jak grałeś to powiedz mi pod jakim względem ta gra jest beznadziejna? Ja wydłem na tego coda 119zł i uważam że on jest warty nawet więcej.


Grałem, uwierz mi. Jedyna moja reakcja na tą grę to: facepalm... Marna grafika, pełno syfu ci lata i fikcja na każdym kroku. Ta gra nie przypomina mi czasów Wietnamu ani trochę. Moim zdaniem to jedno wielkie G*WNO i nie odgryziesz mi za to łba, każdy ma swoje zdanie despoto.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Oryginał vs. Pirat ? 13 lata temu ( 30-03-2011 15:18 )
Re: Oryginał vs. Pirat ?
Jedynym odpowiednim rozwiązaniem jest zakup gry.
1. Większość gier służy do rozgrywki w sieci a w single playerze jedynie uczysz się podstaw gry.
2. Masz oryginalne pudełko, które możesz postawić na półce i podziwiać.
3. Masz pewność, że gra którą kupujesz jest faktycznie tą grą, którą chcesz. W internecie to nie jest takie pewne, możesz pobrać zupełnie inną grę, lub zawirusowany plik lub coś w tym stylu.
4. Jeśli gra okaże się słaba istnieją portale takie jak allegro.pl.
5. Oddajesz w ten sposób szacunek twórcom, wynagradzasz ich za to, że przez parę miesięcy siedzieli gapiąc się w monitor tworząc grę.
6. Jeżeli uważasz, że gra może nie być w porządku czekasz aż stanieje i kupujesz za dwie dychy. Jeśli i tak uznasz, że jest zła to jak wspomniałem istnieje portal allegro.pl, gdzie ktoś inny chętnie ją od ciebie kupi.
7. Nie popełniasz przestępstwa.

Cytat

PZero napisał(a):
Jak dla mnie lepszym wyjściem jest pobranie - nie będę wydawał 100-150zł na coś, co nie jest tego warte. Wolę przeznaczyć te pieniądze na ciuchy, czasem na imprezy. Gra online nie jest mi do niczego potrzebna. I tak zazwyczaj gram w grę dopóki, dopóty ją przejdę. Kilka wyjątków jest i dlatego mógłbym przeznaczyć na nie określoną sumę, ale (jeszcze raz): po co wydawać ponad 100zł na grę, która i tak nie jest tego warta, a odłożę ją po 2-3 tygodniach?! Pieniądze zmarnowane...

Ubranie ponosisz i też trzeba będzie wywalić bo po jakimś czasie będzie wyglądać jak szmata, lub po prostu będzie za małe. Impreza po paru godzinach się skończy i nawet nie będziesz pamiętał na co pieniądze wydałeś. Nie wiem więc skąd to porównanie. A tak poza tym to ja nie lubię wybierać co sobie kupię - po prostu wszystko kupujęGrin
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Oryginał vs. Pirat ? 13 lata temu ( 30-03-2011 14:54 )
Re: Oryginał vs. Pirat ?
DEEW - każdemu podoba się co innego. Ja np. w ogóle nie gram w strzelaninki i uważam je za gniot. Proste? Rzeczywiście... Kupisz, a potem "K***A! PO CH*J WYJ*BAŁEM TE 100ZŁ NA TO G***O?!"...
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Oryginał vs. Pirat ? 13 lata temu ( 30-03-2011 14:04 )
Re: Oryginał vs. Pirat ?
A moim zdaniem nie powinno się ściągać gier ani płyt/filmów itp itd. To jest wg. mnie brak szacunku dla twórców, i tak jak Se3ie mi gorzej z tym jak coś pobiorę niż kupię.
illusion, gdybym cię spotkał w realu chyba odgryzłbym ci łeb. Grałeś w cod: bo? Jak nie to sie nie wypowiadaj, a jak grałeś to powiedz mi pod jakim względem ta gra jest beznadziejna? Ja wydłem na tego coda 119zł i uważam że on jest warty nawet więcej.
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Oryginał vs. Pirat ? 13 lata temu ( 30-03-2011 10:40 )
Re: Oryginał vs. Pirat ?
PZero ma sporo racji. Teraz jest wiele drogich gier, które są beznadziejne (np. CoD: BO), a kosztują drogo jak cholera. Pobranie gry umożliwia nam darmowe przetestowanie gry i jak Ci się spodoba to możesz to kupić, by grac na siec. Proste i logiczne.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Oryginał vs. Pirat ? 13 lata temu ( 30-03-2011 07:15 )
Re: Oryginał vs. Pirat ?
Jak dla mnie lepszym wyjściem jest pobranie - nie będę wydawał 100-150zł na coś, co nie jest tego warte. Wolę przeznaczyć te pieniądze na ciuchy, czasem na imprezy. Gra online nie jest mi do niczego potrzebna. I tak zazwyczaj gram w grę dopóki, dopóty ją przejdę. Kilka wyjątków jest i dlatego mógłbym przeznaczyć na nie określoną sumę, ale (jeszcze raz): po co wydawać ponad 100zł na grę, która i tak nie jest tego warta, a odłożę ją po 2-3 tygodniach?! Pieniądze zmarnowane...
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w Oryginał vs. Pirat ? 13 lata temu ( 29-03-2011 22:23 )
Re: Oryginał vs. Pirat ?
Temat założony na prośbę jednego z użytkowników tej strony...

*Co waszym zdaniem się opłaca ?
Czy wydanie ciężko zarobionych pieniędzy na nową grę/płytę/film a może tak przeznaczyć te pieniądze na najacze i piffko a grę po prostu pobrać z sieci ?

Nie będę się wypowiadał na ten temat, zdarzyło się pobrać nie jeden plik z sieci ale z doświadczenia wiem że potem mi gorzej z tym i zazwyczaj to co pobrałem to kupiłem. Obecnie kupuję bardziej płyty CD z muzyką a gier mam bardzo mało.

Czekamy na waszą wypowiedź co w dobie szerokopasmowego internetu jest lepszym rozwiązaniem ? zamówienie czy pobranie...
B
benek Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 05-03-2011 10:11 )
Re: Pochwal się komputerem.
Sorry że teraz pisze tak nie mówiąc nim o moim kompie ale chce powiedzieć co mnie zdziwiło. Mój komputer niedługo będzie miał też 3 rok a bateria ledwo na godzinę starcza. Ostatnio była taka sytuacja że mam podpięty komputer do zasilania i chce sprawdzić ile jest procent baterii. Patrzę tu 54% sprawdzam za godzinę. Dalej to samo. Myślę ohoo coś się zrypało a tu na drugi dzień giciorek Grin nie wiem o co chodziło ale nie wchodźmy w szczegóły. Potem dodam parametry mojego "laptopa" Grin
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 04-03-2011 23:58 )
Re: Pochwal się komputerem.
To teraz mój maluszek Grin
Toshiba X200-252

ce.computers.toshiba-europe.com/CMS/PL/ProductPicture/SATELLITE_X200B_TDB.jpg


Procesor: Core2Duo 2x2,4GHz
Pamięć RAM: 3GB DDR2 667MHz
Karta graficzna: Geforce 8700M GT 512MB pamięci własnej
Dysk twardy: 250GB
Napęd: DVD-RW
Ekran: 17,1" (WSXGA 1680x1050)
Głośniki: harman/kardon 4.1 (to nie żart - mam mały subufer na spodzie Smile )
Ponadto: WIFI b/g/n, BlueTooth
System: Windows 7 Professional 32bit, czasami SLAX i distro Mac OS X Snow Leopard
Waga: 3,70kg + 0,5 kg zasilacz (wielkości typowej cegiełki) Grin
W lipcu będzie miał 3 lata, a mimo to nadal hula na baterii 2h

Póki co NFS HP 2010 chodzi, więc nie planuję zmiany Smile
Muk@
Muk@ Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 03-03-2011 22:22 )
Re: Pochwal się komputerem.
Win 7 Professional
AMD Phenom(tm) 2 x6 1090T Processor3.20Ghz
2x 4 giga ram
Dysk 1 Tb
Gigabyte HD 6850
Zasilacz500w
Obudowa:Logic
lambatti
lambatti Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 02-03-2011 22:17 )
Re: Pochwal się komputerem.
Windows 7 Ultimate
Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.00 GHz
Kingston 2x2GB
Dysk 640GB
NVidia GeForce GTX 260
Klawiatura i myszka: zestaw iBOX
Pad: Thrustaster Ferrari F10 limited edition
Kierownica: Thrustmaster Ferrari universal challenge wheel.
Pawiq98
Pawiq98 Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 02-03-2011 15:51 )
Re: Pochwal się komputerem.
Procek: Intel(R) Core(TM)2 CPU 4400 @ 2.00GHz 2.01 GHz
Pamięć: 2 x 1GB Kingston
Grafika: GIGABYTE ATI Radeon HD4850 512MB
HDD: 250 Samsung
System: Windows XP Professional

Smile
// EDIT:

Cytat

Siekacz napisał(a):
Procesor : AMD Athlon II X4 635 4x2,9GHz
RAM : 4GB DDR3
Grafika : GeForce 9800GT 1GB
Dysk : Samsung 1TB
System : Microsoft Windows 7 Utilities

Sprawuje się dobrzePfft


Jak inaczej!!!

Spoko komp!!!


Edytuj posty ; > *F3
DKCxBAMA
DKCxBAMA Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 01-03-2011 00:57 )
Re: Pochwal się komputerem.
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
Pamięć: 2 x 2 GB Kingston 1330 MHz
Grafika: HIS Ati Radeon 5750 IceQ+ 1 Giga DDR5
HDD: Seagete 500GB
Płyta główna: Cos Gigabyte nie pamiętam już Pfft
Zasilacz: Chieftec 600 Vat
Obudowa CoolerMaster Centurion 590
System: WIN 7 Pro 32 bit
B
barteq Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 26-02-2011 14:56 )
Re: Pochwal się komputerem.
heh..., to ja też się pochwalę Grin
Procesor: Intel Celeron D 2.80GHz
Ram: 51MB
Grafika: zintegrowana nVidia GeForce 6600 128mb
Dysk: Samsung HD080HJ (80GCool
System: Windows XP Professional SP 2
M3
M3 Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 22-02-2011 14:17 )
Re: Pochwal się komputerem.
Procesor : Intel Core 2 Quad
RAM : 4 GB DDR3
Grafika : GeForce 250 GTS 1024 mb
Dysk: 500 GB
System : Windows 7 Ultimate 64-bit
K
kirys Odpowiedział(a) w Pochwal się komputerem. 13 lata temu ( 22-02-2011 12:25 )
Re: Pochwal się komputerem.
Mam laptopa SAMSUNG R590-JS03PL i7-620M , HD 640GB ,RAM 4GB,Procesor Intel Core i7 2,66 GHz ,Karta graficzna (model) GeForce GT 330M
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Komp się zawiesza ; // 13 lata temu ( 07-02-2011 17:05 )
Re: Komp się zawiesza ; //
Dobra, na razie temat zamykam i dzięki za porady ; )
McRae
McRae Odpowiedział(a) w Komp się zawiesza ; // 13 lata temu ( 07-02-2011 16:54 )
Re: Komp się zawiesza ; //

Cytat

Co do rejestru Forever ma racje, to może pomóc
chyba ja;p

Jak poprawisz to skasuj też mojego posta.
Skazo
Skazo Odpowiedział(a) w Komp się zawiesza ; // 13 lata temu ( 07-02-2011 16:39 )
Re: Komp się zawiesza ; //
To problem rozwiązany. Sciągnij sobie Avire, jest całkowicie darmowa, a to jeden z najlepszych antywirusów.

Co do rejestru Forever ma racje, to może pomóc, pobierz sobie ccleaner. Ale nadal utrzymuję, że defragmentacja by tutaj nic nie dała. W tym przypadku na 99,9% wirus, skoro bez antywira jechał.
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Komp się zawiesza ; // 13 lata temu ( 07-02-2011 14:56 )
Re: Komp się zawiesza ; //
Plików dużo nie pobieram i tak ogólnie to mi ładnie, szybko komp chodzi. Miałem antywira, ale mi się już kilka miesięcy temu skończył. Chyba jeszcze mój brata ma antywirusa na płycie to spróbuje.. Dzięki ; )
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.