Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
Artykuły

Need for Speed Most Wanted (2012)

NFS - Need for Speed Most Wanted (2012) logo


Criterion Games Producent

Electronic Arts Inc. Wydawca

Electronic Arts Polska Dystrybutor PL


30 października 2012 Światowa data premiery

2 listopada 2012 Data wydania w Polsce


12+ Wymagania wiekowe

PC | Xbox 360 | PlayStation 3 | PlayStation Vita | Wii U | iOS | Android | Kindle Fire Platformy



INFORMACJE


Aby zostać Most Wanted, musisz uciec policji, prześcignąć znajomych i przechytrzyć rywali. Bezlitośni stróże prawa tylko czekają, by cię dopaść, musisz więc podejmować decyzje w ułamku sekundy. Wykorzystaj otwarty świat gry, odnajduj kryjówki, skacz i zdobywaj pojazdy.
Jak przystało na Criterion Games, położono nacisk na współzawodnictwo ze znajomymi. W świecie gry, pozbawionym menu oraz poczekalni, możesz natychmiast rzucić wyzwanie znajomym i zaprezentować swoje umiejętności w najróżniejszych wyścigach wieloosobowych. Twoi rywale zrobią wszystko, żeby przeszkodzić ci w dotarciu na szczyt. Na tym świecie jest miejsce tylko dla jednego Most Wanted.


WYMAGANIA


  • System operacyjny: Windows Vista (SP2) / 7 (SP1) lub nowszy
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz / Athlon X2 2,7 GHz lub szybszy
  • Pamięć RAM: minimum 2 GB
  • Karta graficzna: minimum 512 MB pamięci: ATI Radeon HD 3870 / nVidia GeForce 8800 GT lub lepsza
  • Dysk twardy: 10 GB
  • DVD-ROM: wymagany jedynie przy instalacji z płyty
  • Urządzenie sterujące: klawiatura / pad / kierownica


    Ocena redakcji: 8.7/10


  • Inventer89 06. styczeń 2017 36 komentarze 23 oceny Drukuj

    Komentarze

    Zaloguj się, aby napisać komentarz.
    • Se3a
      Se3a [Ocena: 10]
      Będzie podobnie jak w Hot Pursuit, zapewne ale i tak da się pograć, chociażby ze względu na te świetne pojazdy Smile
      - 11. wrzesień 2012 17:46
    • Radon
      Radon [Ocena: 8]
      Jestem optymistycznie nastawiony do tej produkcji, wystawiam więc 5 na kredyt Grin
      - 12. wrzesień 2012 16:02
    • Dzonson
      Dzonson [Ocena: 8]
      Zagramy to powiemy co i jak ale jak narazie tylko 4 więcej ocenię po premierze
      - 13. wrzesień 2012 12:56
    • Danio
      Danio [Ocena: 10]
      Liczę na to, że będzie to super i przyjemna gierka Smile Gdybym tak nie sądził, nie zaczynałbym dnia od sprawdzenia czy jest nowe auto w MW Pfft
      - 13. wrzesień 2012 17:33
    • dragmaster
      dragmaster [Ocena: 10]
      Po zagraniu uważam, że wyśmienite Wink
      - 15. wrzesień 2012 17:50
    • Danio
      Danio [Ocena: 10]
      A ja się wciągnąłem w HP2010 i wcale nie uważam, że nowe MW jest zerem Pfft
      - 15. wrzesień 2012 22:52
    • Radon
      Radon [Ocena: 8]
      Rozumiem, gdybyś w NFS Porsche zagrał i stwierdził, że w porównaniu do niego nowe MW jest zerem, ale Carbona? Bitch please.
      - 16. wrzesień 2012 09:31
    • S
      Siekierka [Ocena: 10]
      Radon - święta racja.
      - 16. wrzesień 2012 22:25
    • Radzio
      Radzio [Ocena: 10]
      Grałem...stwierdzam, że to kolejny fajny NFS...oceniam go na 4+
      - 18. wrzesień 2012 16:15
    • Bazyl
      Bazyl [Ocena: 10]
      Ja czekam tylko na pościgi. Grin
      - 26. wrzesień 2012 21:50
    • Dominik
      Dominik [Ocena: 6]
      3. Nie więcej. Wolę Runa. Pfft
      - 01. październik 2012 19:57
    • Voxerver
      Voxerver [Ocena: 10]
      Zapowiada się świetnie. -5
      - 07. październik 2012 00:24
    • Slight
      Slight
      Nie ma to jak wystawiać ocenę przed premierą, ma to sens... -_-
      - 31. październik 2012 22:33
    • M
      Marianek1999 [Ocena: 10]
      Jako ze mam gre, to dam 5+
      - 03. listopad 2012 01:00
    • Inventer89
      Inventer89 [Ocena: 10]
      W pełni zasłużone 5/5. Równie dobra, jak nie lepsza niż MW z 2005 roku Smile
      - 03. listopad 2012 12:16
    • Bazyl
      Bazyl [Ocena: 10]
      Gra godna. Naprawdę super się gra.
      - 11. listopad 2012 21:28
    • Se3a
      Se3a [Ocena: 10]
      Dobry projekt, nie można się przy nim nudzić.
      - 12. listopad 2012 03:08
    • Radzio
      Radzio [Ocena: 10]
      Gra jest świetna. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych odsłon NFS. Miasto, samochody, pościgi, wyścigi, soundtrack - po prostu bajka Smile Daje 5/5. Warto wydać trochę grosza, naprawdę opłaca się Smile
      - 18. listopad 2012 12:32
    • Zwoli
      Zwoli
      jak dla mnie też jest świetna, brakuje mi tylko reventona i sesto elemento ale i tak jest świetna!!!
      - 20. listopad 2012 23:39
    • P
      piotrch100 [Ocena: 10]
      szkoda że nie na xp bo mam \
      - 30. listopad 2012 13:02
    • S
      Siekierka [Ocena: 10]
      XP w cywilizowanych krajach używa już bardzo mało osób. Poza tym, trzeba przerzucać się już na Windows 8. :-))
      - 05. grudzień 2012 22:47
    • Slight
      Slight
      Też mam XP hłe hłe. Ja bym jednak czekał na system na kompletnie nowej architekturze, dobrze że Win 8 jest tym ostatnim na shitowym N.T ...
      - 06. grudzień 2012 18:08
    • Inventer89
      Inventer89 [Ocena: 10]
      Slight, Vista miała być ostatnim Windowsem 32-bitowym, a tymczasem nawet Win8 jest 32-bitowy.
      - 16. grudzień 2012 16:47
    • McRae
      McRae [Ocena: 6]
      Moim zdaniem gra zasługuje na 2+/5
      plusy:
      samochody
      mozliwosc jazdy po miescie i duze miasto
      fajna grafika
      minusy:
      dziwnie sie jezdzi
      brak tuningu takiego jak znamy z poprzedniego MW i optycznego i mechanicznego
      nie podoba mi sie odkrywanie samochodow
      - 22. grudzień 2012 21:54
    • Radon
      Radon [Ocena: 8]
      Ja swoje 5 wystawione na kredyt usuwam. Zagrałem w demo i w żadnym wypadku nie wskazuje na to, żeby ta gra na taką ocenę zasługiwała. Demo jest strasznie nudne, średnie graficznie i ma słaby model jazdy. Ocenę wystawię jak kiedyś zagram w pełną wersję.
      - 23. grudzień 2012 17:34
    • Danio
      Danio [Ocena: 10]
      Plusy:
      + carlista
      + EasyDrive
      + otwarty świat
      + znajdźki
      + Autolog
      + multiplayer
      + policja
      + model jazdy
      + grafika

      Minusy:
      - irytujące kraksy
      - oszustwa przeciwników (np. ich opony nie reagują na kolczatki)
      - 24. grudzień 2012 14:21
    • Radzio
      Radzio [Ocena: 10]
      Co do modelu jazdy - w każdej części jest inny. Mi na początku trochę się nie podobał, ale po 1H gry jeździłem autem z łatwością Smile
      - 05. styczeń 2013 00:01
    • Radon
      Radon [Ocena: 8]
      Mam już swoją kopię NFS MW, kupioną na Originie za 20 złGrin Mogę powiedzieć, że tyle ta gra jest warta. Na duży plus grafika, na PC naprawdę powala, wygląda zdecydowanie lepiej niż na konsolach (kosztem tragicznej optymalizacji...), bardzo spodobał mi się też świetnie zaaranżowany sandbox - wszystkie znajdźki, piękny, otwarty i robiący wrażenie żywego świat bawią (przez chwilę). Model jazdy jak to w grach od CG nie jest najlepszy, ale na pewno dużo bardziej precyzyjny i angażujący od tego z HP. Nie byłem w stanie niestety za dużo pograć bo popsuł mi się pad, ale wydaje mi się, że reszta w miarę trzyma poziom, jakieś straszne błędy nie rzuciły mi się w oczy.
      - 22. maj 2013 15:29
    • H
      hatryk1 [Ocena: 10]
      bardzo fajna gra.spodobała mi się po pierwszym wyścigu Smileteraz zbieram na komplet DLC
      - 30. czerwiec 2013 14:06
    • Bazyl
      Bazyl [Ocena: 10]
      Najlepsza ścigałka od czasów starego MW. Multiplayer jest bardzo zajmujący i ciekawszy. Przeróżne wyzwania skoki i drifty dodają tej grze smaczku. Smile
      - 18. grudzień 2014 19:48
    • MisiekPL2015
      MisiekPL2015
      Tą część kupuje się raczej na pewno pod tryb multiplayer który jest bardzo fajnie zrobiony. Gra pozwala skakać, ścigać się itp. Postawiono duży nacisk na zabawę. Polecam Smile
      - 22. czerwiec 2015 18:36
    • xKajzerGaming007
      xKajzerGaming007 [Ocena: 10]
      Nie podoba mi się, że to jest NFS: Burnout.
      Nie ma cutscenek i tuningu\
      Ech, ale fajna Smile
      - 30. lipiec 2015 12:10
    • Bartson
      Bartson [Ocena: 9]
      Gra zajebista, zarówno single jak i multi. Nie mam uwag Grin
      - 04. sierpień 2015 16:52
    • Morvic
      Morvic [Ocena: 10]
      Gdy pierwszy raz włączyłem tą grę, pograłem, stwierdziłem że jest do niczego. Po roku jednak znów postanowiłem odpalić ją i się jednak do niej przekonałem, zagłębiając się w rozgrywkę. Myślę że największym plusem jest rozbudowany multiplayer, który jest jednym z najlepszych w grach tego typu.
      Otwarty świat, duża mapa też punktuje. Auta, co do tego może bym się wstrzymał. Owszem, jest ich dużo, ale czegoś tu brakuje. Grafika jest dobra, ale widziałem ładniejszą. Model jazdy nie jest realny, ale to chyba nie ma znaczenia w grach typu arcade. Soundtrack, co do niego nie mam pytań, jest po prostu świetny.
      Jedynym minusem tej gry jest poziom trudności - miejscami gra jest bardzo prosta. Brakuje jakiegoś wyzwania (Wymaxowanym Camaro ZL1 pokonałem Koenigsegga).
      Myślę że z czystym sumieniem mogę jej wystawić 5.
      - 19. styczeń 2016 14:39
    • MadaFaster
      MadaFaster [Ocena: 6]
      Gra fajna tylko wk***wia ciągłe rozwalanie auta... lekko muśniesz ścianę i poszła! No i dostępne auta na ulicy, podjeżdżasz a tu co? Musisz zakupić dodatek Angry 3
      - 03. luty 2016 16:50
    • Milirthar
      Milirthar [Ocena: 1]
      Kiedy uważałem Undercovera za najgorszego NFSa, nie znałem jeszcze Most Wanted 2012. Chcieli zrobić następcę jednego z najlepszych NFSów, zrobili największy szajs z metką NFS w jaki grałem. Model prowadzenia, sposób zmiany samochodów, co im przeszkadzał garaż i car lot? Ot, znajdujesz na ulicy stojące gdzieś Lambo i se do niego wsiadasz, jak do swojego i jedziesz. Do tego pościgi, które nie dają tej frajdy co w MW2005. Nawet sterowanie musieli pomieszać (co im przeszkadzało sterowanie kursorami?). Nie ratuje tej gry lista bryk (nawet nie ma jak sprawdzić, a wiele z nich trzeba odblokować dodatkowo, ale nie wygrywając wyścigi, tylko $$$). Istna tragedia.
      - 26. maj 2019 17:12