Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
Aktualności
18. listopad 2022 Radzio

Lakeshore Online - multiplayer NFS Unbound

Lakeshore Online - multiplayer NFS UnboundLakeshore Online to specjalny tryb multiplayer w Need for Speed Unbound. Czy to najbardziej rozbudowana gra wieloosobowa w historii serii?

3, 2, 1... START
Aby przejść do trybu multiplayer, wybierz Lakeshore Online w menu głównym. To rozgrywka niezwiązana z trybem kampanii, w której postępy odnoszą się do gry wieloosobowej. Na starcie nie zostajemy z niczym - osiągnięcia w kampanii fabularnej odblokują nagrody w Lakeshore Online.

W garażu online musisz stworzyć swoją postać do rozgrywki multi i wybrać auto startowe. Przed dołączeniem do serwera możesz ulepszyć furę i zebrać swoją grupę. Jeśli połączycie się z serwerem, kiedy wszyscy potwierdzą gotowość, będziecie mieć gwarancję, że znajdziecie się na tym samym serwerze.

Lider ekipy kontroluje matchmaking dla całej grupy. Kliknięcie „GRAJ” pozwoli ci wybrać opcję „Znajdź grę”, która rozpoczyna matchmaking i nawiązuje połączenie z serwerem. Gdy już będziesz na serwerze, zobaczysz mapę Lakeshore City i wybierzesz miejsce, w którym wyjedziesz na ulicę.

Zakładka „FURY” to miejsce, w którym możesz kupować, modyfikować i ulepszać swoje samochody, zaś zakładka „POSTAĆ” służy personalizacji kierowcy. BANERY pojawiają się tylko w Lakeshore Online i stanowią kolejny aspekt wyrażania siebie, o czym przeczytacie poniżej.

BANERY
Możesz spersonalizować swój baner dzięki szerokiemu wyborowi grafik, naklejek i dźwięków. Za pomocą grafiki zmodyfikujesz ramkę, naklejki dodadzą banerowi stylu, a jeśli chodzi o dźwięki – cóż, one są naprawdę ekstra. Wygraj listę z przytupem, dodając dźwięk do swojego baneru!

Teraz pora cyknąć fotkę ze swoją furą. Korzystając z wybranej pozy, możesz wykadrować zdjęcie tak, jak chcesz, dostosować efekty jazdy i zrobić zdjęcie w momencie, w którym będą prezentować się najlepiej. Nie bój się eksperymentować – to twoja wizytówka. Niech się wyróżnia. Kiedy wjedziesz do garażu, żeby zaktualizować furę lub kierowcę, zajrzyj do menu personalizacji baneru i też go zaktualizuj, aby odświeżyć swój styl.

NFS - Need for Speed Unbound


JAZDA DOWOLNA
Lakeshore City to twój plac zabaw. Swobodna jazda jest dokładnie tym, na co wskazuje nazwa – luźną przejażdżką po Lakeshore. Zwiedzaj świat NFS Unbound w towarzystwie do 15 kierowców na serwerze. W trybie swobodnej jazdy możesz wykonywać misje (strefy driftu, próby prędkości, fotoradary i skoki), zgarniać przedmioty do zebrania lub jeździć na Zloty, aby brać udział w listach wyścigów. Możesz naprawić furę na stacjach benzynowych lub zawinąć do kryjówki, aby ulepszyć lub dostosować swój samochód lub kierowcę albo kupić / sprzedać jakieś auta. Pamiętaj - wszystko kosztuje.

ZLOTY ONLINE
Zloty w Lakeshore Online to miejsce, w którym możesz dowieść swoich umiejętności i popisać się swoją maszyną. Biorąc udział w Zlocie online, masz do wyboru wiele list wyścigów (4-6), w których możesz wziąć udział, z różnymi klasami wymaganych samochodów. Niektóre listy oferują wyścigi jednoklasowe a inne dotyczą wyścigów wieloklasowych. Te drugie mogą wymagać w jednym wyścigu samochódu klasy A, a w innym – klasy S+. Będziesz potrzebować solidnej stajni fur o różnych stopniach podrasowania i klasach, aby zapewnić sobie możliwość rywalizacji w każdej liście sieciowej. Zawsze możesz użyć wypożyczonego samochodu, ale to jak chodzenie w cudzych butach. Wybór należy do ciebie – możesz też kolekcjonować zacne maszyny wyścigowe.

Na każdej liście wyścigów znajdziesz wiele zawodów (zazwyczaj 3), takich jak wyścigi uliczne, próby prędkości i wyścigi typu „Król zakrętów”. Są to dokładnie te same rodzaje wyścigów, które są dostępne na Zlotach w kampanii. Po przybyciu na Zlot i rozpoczęciu listy wyścigów możesz zaprosić wszystkich na serwerze (kto pierwszy, ten lepszy – kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi) lub zaprosić tylko członków swojej grupy. Do listy wyścigów może dołączyć do siedmiu innych kierowców.

Kiedy ruszy pierwszy wyścig, zacznie się walka o zwycięstwo. Nie odpuszczaj. Wygraj listę wyścigów, aby dostać jak najwięcej gotówki – a im więcej kierowców dołączyło do listy wyścigów, tym więcej gotówki można przytulić. W trybie swobodnej jazdy możesz w dowolnym możesz otrzymać zaproszenie do listy wyścigów. Jeśli jesteś w swoim garażu, zobaczysz zaproszenie i możesz dołączyć bezpośrednio stamtąd.

NFS - Need for Speed Unbound


GRUPA
Zgarnij trzech znajomych i pozamiatajcie na ulicach Lakeshore City dzięki systemowi grup. Możesz stworzyć grupę, zanim pojawisz się w Lakeshore City, zapraszając do trzech znajomych, lub wysłać znajomym zaproszenia z menu grupy w grze wieloosobowej. (Uwaga: Jeśli serwer jest pełny, nie będą mogli dołączyć do twojej grupy, jeśli nie są na tym samym serwerze. Najlepszą opcją byłby powrót do menu Lakeshore Online i stworzenie grupy, aby mieć pewność, że wszyscy dołączycie do tego samego serwera).

- Chcecie wozić się razem? Członkowie grupy mogą grać razem na tym samym serwerze.
- Komunikacja to podstawa. Rozmawiaj z innymi członkami grupy, korzystając z VOIP w grze.
- Chcesz, żeby wszystko zostało w gronie znajomych? Możesz zaprosić tylko swoją grupę do listy wyścigów, jeśli macie ochotę na trochę przyjacielskiej rywalizacji, której nie będą zakłócać przypadkowe osoby.

SZCZEGÓŁY LAKESHORE ONLINE
- Lakeshore Online obsługuje do 16 graczy na danym serwerze.
- W listach wyścigów może brać udział maksymalnie 8 graczy.
- Grupa może się składać maksymalnie z 4 graczy.
- W Lakeshore Online nie ma pauzy. Możesz otworzyć menu, ale gra będzie kontynuowana.
- Do rozpoczęcia listy wyścigów wymaganych jest co najmniej 2 graczy.
- Po pierwszym uruchomieniu zobaczysz komunikat o włączeniu funkcji Cross-Play. Jeśli chcesz się ścigać tylko na swojej platformie, możesz później wyłączyć funkcję Cross-Play w ustawieniach gry w menu głównym przed przejściem do Lakeshore Online.
- Im więcej się ścigasz i im więcej wygrywasz, tym więcej zdobywasz PD (to ikona w prawym górnym rogu ekranu, między klasą samochodu a gotówką). Sprawdź wyzwania rangi – na nich można zarobić najwięcej.
- W dniu premiery pora dnia w trybie swobodnej jazdy w Lakeshore Online jest ustawiona na dzień i się nie zmienia. Jednak wyścigi na listach wyścigów dostępnych na Zlotach będą miały zmienną pogodę i porę dnia.
- W dniu premiery w Lakeshore Online nie będą dostępne zakłady o furę ani zakłady poboczne.
- W dniu premiery w Lakeshore Online nie będzie gliniarzy.
- W dniu premiery w Lakeshore Online nie będą dostępne Rozróby.

NFS - Need for Speed Unbound


POSTĘPNY I NAGRODY
Chociaż postępy są osobne dla kampanii i Lakeshore Online, twoje osiągnięcia w wykonywaniu misji i zbieraniu przedmiotów dotyczą obu trybów. Dzięki temu nie musisz zbierać wszystkiego dwa razy, ale zastanów się – czy chcesz zachować więcej gotówki w kampanii, czy skupić się na misjach i przedmiotach w trybie swobodnej jazdy w grze wieloosobowej i tam mieć więcej gotówki do dyspozycji? Gotówkę otrzymasz tylko raz, więc dobrze to przemyśl. Gwiazdki, które otrzymasz za wykonanie misji, pojawią się zarówno w kampanii, jak i w Lakeshore Online.

Lakeshore Online ma wiele wyjątkowych wyzwań dotyczących konkretnych umiejętności, list i rang, które nie mają związku z kampanią, a wykonanie ich pozwala odblokować możliwość zakupu wielu nowych samochodów. Masz ulubioną furę, której nie możesz jeszcze kupić? Przypnij wyzwanie, aby skupić się na osiągnięciu celu, dzięki czemu możesz łatwo śledzić postępy w dowolnym momencie w menu gry. Są też wyzwania fabularne, które można ukończyć tylko w kampanii, ale wypasione nowe fury, które za nie otrzymasz, trafią prosto do twojego garażu w Lakeshore Online.

- Za ukończenie wszystkich kwalifikacji i Granda otrzymasz wyjątkowy tag efektu jazdy i odblokujesz nową pozę. Ponad to otrzymasz podrasowaną wcześniej legendarną, niestandardową konstrukcję do wszystkich fur, którymi wozisz się w grze wieloosobowej

- Ukończenie każdego zlecenia dostawy w kampanii dla jednego gracza odblokowuje niestandardową konstrukcję, którą można będzie kupić w salonie online, specjalizującym się w niestandardowych konstrukcjach (13 unikatowych konstrukcji).

- Za wygranie określonych zawodów w trakcie kampanii otrzymasz niestandardową konstrukcję do wszystkich fur, którymi wozisz się w grze wieloosobowej (10 unikatowych konstrukcji).

- Za ukończenie zawodów specjalnych otrzymasz: wyjątkowy samochód o niestandardowej konstrukcji, tag efektu jazdy, pozę i klakson.

- Różne wyzwania w grze, które można ukończyć w trakcie kampanii, odblokują cztery nowe tagi efektu jazdy, które możesz wyposażyć w kampanii lub w Lakeshore Online.

- Ponadto wszystkie przedmioty do zebrania i misje w świecie gry dają w miarę postępów różne nagrody, które są dostępne zarówno w kampanii, jak i w Lakeshore Online: 14 tagów efektu jazdy, 7 sampli efektu jazdy, 14 póz, 7 neonów, 7 pojazdów i 1 legendarną niestandardową konstrukcję.

NFS - Need for Speed Unbound


Przeczytaj także:
Nowe informacje o NFS Unbound w formie Q&A
Wyścigi i aktywności w NFS Unbound (aktualizacja)
Wymagania sprzętowe, edycje i ceny NFS Unbound

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • kam945
  kam945  ·  8 dni temu
  Polecieli niezle z tymi brakami 🤡 Oh wait, czy jakas czesc z nas nie obawiala sie juz dosc dawno temu, ze ta gra bedzie nieukonczonym produktem? Teraz mamy tego zapowiedzSmile
  • KLIPEK
   KLIPEK  ·  8 dni temu
   :d
  • Radzio
   Radzio  ·  8 dni temu
   Need for Speed od zawsze było nastawione na singleplayer (no może z wyjątkiem HP, MW12 i Rivals). Multi w ostatnich odsłonach było nijakie. Tym razem wydaje mi się, że mają na to jakiś pomysł - sam fakt, że multi jest oddzielone od single. Mamy playlisty, jazdę dowolną, zloty, grupy, banery, crossplay - kurde na co tu marudzić? Czego więcej oczekiwać od NFS?

   Ok, ten Takeover trochę rozczarowuje - robić taki hype i się nie wyrobić... Z drugiej strony wolę taki brak w multi niż w single.
   Ostatnie komentarze
   Siekierka > Nowe gameplaye i kilka nowych zdjęć z NFS...
   Czy ten pościg nie wydaje się jakiś za prosty jak na 3 lvl? xD
   Radon > i'm friends with the monster
   Świetne to jest, też gadaliśmy o tym irl. Przyznam, że zaskoczyłeś mnie tą pracą, bardzo pozytywnie,...
   Radon > explosion to be free
   Chyba mój faworyt tego nowego garażu, który przygotowałeś
   Radon > patostreamer
   Mi się ta praca bardzo podoba, już chyba dwa razy irl ją oceniałem, także więcej do dodania nie...
   Allure > you're just like my favorite sound
   Jest naprawdę bardzo fajny, choć czegoś mi w nim brakuje. Może to nie mój favorite sound ale prezentuje...
   Allure > hello kitty
   Super konar ciutkę wadzi, poza tym klasa. Jedna z fajniejszych twoich prac.
   Allure > welcome to the jungle
   Ma klimacik, choć klapę z tyłu wolałbym założoną.
   Morvic > you're just like my favorite sound
   Ciekawe auto, podoba mi się wymieszanie dość nowoczesnego motywu ze starym autem. Podoba mi się też...
   Morvic > hello kitty
   Ale super :D Autko ma całkiem oldschoolowy vibe, wygląda jak topowa praca w NFS'15 na TF'a za czasów...
   Morvic > welcome to the jungle
   Tutaj już Radek nie czyta mi w myślach bo uważam, że jest perfekcyjny, nic tutaj do zmiany. Naprawdę...
   Morvic > keep it burnin' (unbound)
   Coś ten Radek czyta moje myśli, bo tutaj też dokładnie to samo myślę co on
   Morvic > cannibal
   Tu również zgadzam się z Radkiem, jakimś cudem wyciągnąłeś to za jaja
   Morvic > achilles' heel (feat. john player special)
   To co Radek, śliczniutka Huayra.
   KLIPEK > hello kitty
   ale słodki kotek:D
   Siekierka > 🔥Nowy gameplay NFS Unbound!🔥
   O, dzięki - i Danio zaorany xD
   dev1ance > 🔥Nowy gameplay NFS Unbound!🔥
   Z tego co na necie piszą to dynamic resolution od 720p do 1080p na PS4 i X1, jedyna różnica to że...
   Radon > Podsumowanie informacji o NFS Unbound
   jak jesteś taki dobry to jaką różnicę robi, że słabi twoim zdaniem gracze zaczynają grę wcześniej?...
   Radon > Podsumowanie informacji o NFS Unbound
   dotychczas sądziłem, że w tym nie ma nic skomplikowanego, ale teraz widzę, że dla wielu skomplikowany...
   kam945 > Podsumowanie informacji o NFS Unbound
   Duzo rzeczy nie jestesmy w stanie zrozumiec, a jesli takiego fikolka myslowego nie widziales to prawdopodobnie...
   kam945 > Podsumowanie informacji o NFS Unbound
   Nwm co takiego skomplilowanego jest w tekscie 'yes you can turn the effects off' a pozniej 'in fact u...
   Siekierka > you're just like my favorite sound
   W sumie szkoda że nie wrzucasz, fajne rejskary z Heat na instinct motorsport widziałem :P ale sam wiem,...
   Chad_MC > you're just like my favorite sound
   No a jak i nadal robię. No i dobry butleg.
   Siekierka > cannibal
   Spoko, tylko prostuję, że z mojej perspektywy to tam powtarzałem motyw.
   Siekierka > 🔥Nowy gameplay NFS Unbound!🔥
   Jesteś pewien, że to nie było oszukane 1080p jak na xone?
   Danio > 🔥Nowy gameplay NFS Unbound!🔥
   Na PS4 Heat chodził w 1080p.
   MadaFaster > cannibal
   Piszę co widzę w kolejności dropu, nie z perspektywy Twojej pracy co wykonałeś i kiedy :p
   MadaFaster > Podsumowanie informacji o NFS Unbound
   No takiego fikołka myślowego to jeszcze nie widziałem. To teraz pytanie jak zareagujesz na legendę...
   MadaFaster > you're just like my favorite sound
   Może i tak, ale wiemy jak było :D
   Radzio > Podsumowanie informacji o NFS Unbound
   Dokładnie. Przykładowo dym można ustawić na biały, ale i tak będzie w stylu cel-shading.
   Ostatnio dostępni
   Siekierka
   Siekierka
   Inventer89
   Inventer89
   Radzio
   Radzio
   Chad_MC
   Chad_MC
   B
   Barsch
   laster
   laster
   Danio
   Danio
   Shier
   Shier
   M
   michuking
   michciu1907
   michciu1907
   S
   skibo05
   Radon
   Radon
   R
   Reev
   czablu012
   czablu012
   R
   Rafcio2104
   kam945
   kam945
   Bazyl
   Bazyl
   Z
   Ziebuleq
   KLIPEK
   KLIPEK
   dev1ance
   dev1ance
   K
   KubSoonTM
   M
   MZ Company
   D
   DragonFistXD
   Allure
   Allure
   R
   RudyKN46
   Ankiety
   Czy zamierzasz kupić NFS Unbound?