Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
Aktualności

Dostosuj samochód i przyspiesz swoje postępy w NFS Heat

Inventer89 30. listopad 2019 0 komentarze Drukuj
Dostosuj samochód i przyspiesz swoje postępy w NFS HeatGracze z całego świata są zajęci zdobywaniem reputacji w świecie skąpanych w neonowym świetle wyścigów po ulicach Palm City. Masz już za sobą parę emocjonujących wyścigów i pościgów — pewnie zastanawiasz się jednak, jak podbić swoje osiągi i wejść na wyższy poziom. Chcemy ci w tym pomóc, przedstawiając użyteczne porady i sztuczki.

NFS - Need for Speed Heat - porady i tricki


Jak wymienić silnik w NFS Heat?
Silnik to serce samochodu. Tak samo, jak ćwiczenie fizyczne w prawdziwym życiu poprawia twoją sprawność, tak wymiana silnika na potężniejszy może zmienić nawet podstawowy samochód w prawdziwą bestię. Do ulepszania bryki potrzebujesz jednak środków. Najlepsze zestawy odblokujesz dopiero, kiedy zdobędziesz odpowiednią reputację. Jak najlepiej się do tego zabrać? Pracuj za dnia w legalnych wydarzeniach i zdobywaj gotówkę, a reputację buduj nocą, podczas nielegalnych wyścigów ulicznych!

Potem zabierz to, co udało ci się zarobić, do garażu i wybierz swój samochód. Wybierz „Wydajność”. Wyświetl nowe silniki dostępne w sprzedaży, naciskając „Wymień silnik” (trójkąt na PlayStation®4, Y na Xbox One lub klawisz C na PC). Zauważysz symbol silnika z dwiema towarzyszącymi mu wartościami oddzielonymi ukośnikiem, np.: 640/875. 640 reprezentuje tutaj obecną liczbę koni mechanicznych silnika, a 875 potencjalną ich wartość.

NFS - Need for Speed Heat - porady i tricki


Aby wymienić silnik, naciśnij trójkąt na PlayStation®4, Y na Xbox One lub klawisz C na PC.
Kiedy zaczniesz oglądać dostępne silniki, zauważysz, że im są droższe – i bardziej wydajne od samego początku – tym większa jest przestrzeń do ulepszeń. Możesz kupować i montować części różnych klas, aby zwiększyć potencjał silnika.
Jak pewnie się domyślasz, podkręcenie osiągów twojej bryki może zdecydować o wygranej lub porażce w gorącej rywalizacji ulicznych wyścigów w Palm City.

Jak sprzedać samochód?
Mimo że zachęcamy do ulepszania tego, co już masz, nie będziemy ci mieli za złe, jeśli zamarzy ci się coś całkiem nowego. Czeka przecież mnóstwo niesamowitych aut. Jednym ze sposobów na sfinansowanie twoich potrzeb i zachcianek (i szybkie zdobycie środków) jest wybranie jednego z aut w twojej kolekcji i sprzedanie go.
Przejdź do zakładki „GARAŻ”. Upewnij się, że oglądasz swój własny garaż, a nie dzielony z ekipą, naciskając kwadrat na PlayStation 4, X na Xbox One lub klawisz X na PC. Wybierz auto, które chcesz sprzedać, a następnie „Sprzedaj samochód”.
Do twojej kieszeni trafią środki, a części wrócą do ekwipunku, gotowe do wykorzystania w kolejnej bryce. Jest jednak kilka zastrzeżeń: nie możesz sprzedać swojego samochodu początkowego i nie otrzymasz żadnych środków, jeśli sprzedasz auta będące częścią Edycji Deluxe lub zamówienia w przedsprzedaży.

Jak tuningowć auto do różnego rodzaju wyścigów?
Różne wyścigi wymagają różnych ustawień. Kiedy będziesz wymieniać części samochodu w garażu, zobaczysz wizualną reprezentację zmian na wykresie uwzględniającym wyścigi, jazdę po drodze, jazdę terenową i drift.

NFS - Need for Speed Heat - porady i tricki


Przeglądając dostępne silniki, zauważysz symbol wskazujący obecną i potencjalną moc, wyrażoną w koniach mechanicznych. Wykres wskazuje właściwości jezdne obecnie wybranego tuningu.
Opony, zawieszenia i układy różnicowe zmieniają właściwości jezdne auta i pozwalają dopasować je do warunków konkretnego wyścigu. Kiedy dokonujesz wyboru, zastanów się, do czego potrzebujesz samochodu. Postaraj się stworzyć przynajmniej jeden samochód dokładnie dopasowany do danych warunków. Na pewnym etapie będą ci potrzebne.

Poziom osiągów w NFS Heat
Ulepszanie samochodu podniesie jego poziom osiągów. Jest to dobry wskaźnik tego, czy twoje auto jest gotowe na konkretny wyścig, czy nie. Otwórz mapę Palm City i wybierz wydarzenie, aby zobaczyć porównanie osiągów twojego samochodu z zalecanymi.
Dodatkowo, na późniejszym etapie gry, niektóre wyścigi oznaczone będą wykrzyknikiem. Oznacza to, że możesz wziąć w nich udział ponownie z wyższym poziomem osiągów, aby zdobyć lepszą nagrodę. Aby wybrać poziom osiągów, wybierz wyścig i przełącz w lewo lub prawo na D-Padzie na Xbox One lub Playstation 4 albo 4 lub 6 na klawiaturze numerycznej na PC.
Podczas szukania wyścigów na mapie zauważysz także ten sam wykres, który wyświetlał się podczas tuningowania auta. Wskazuje on, jakiego rodzaju samochód jest wymagany w danym wyścigu. Zwiększ swoje szanse, wybierając taki, który najlepiej spełnia wymagania! Robienia bączków autem przygotowanym do jazdy terenowej raczej nie byłoby idealnym rozwiązaniem, co nie?

Przeczytaj także:
NFS Heat w klimatach starszych części
Czy starsze części NFS doczekają się remasterów?
Nowy, lepszy Tuning Fight!

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Brak komentarzy. Może chcesz dodać swój?

Ostatnio poruszane tematy
Ostatnie komentarze
Ostatnio dostępni
A
AdrianWerner
Wyślij wiadomość
Z
zdzichu09
Wyślij wiadomość
Allure
Allure
Wyślij wiadomość
Lee Rover Fural
Lee Rover Fural
Wyślij wiadomość
Reev
Reev
Wyślij wiadomość
Pirr
Pirr
Wyślij wiadomość
Radzio
Radzio
Wyślij wiadomość
Samolocik12
Samolocik12
Wyślij wiadomość
Radon
Radon
Wyślij wiadomość
P
Paczu112
Wyślij wiadomość
Zivkovic818
Zivkovic818
Wyślij wiadomość
Kakarotto18
Kakarotto18
Wyślij wiadomość
Danio
Danio
Wyślij wiadomość
M
marcelk027
Wyślij wiadomość
S
sakos
Wyślij wiadomość
MadaFaster
MadaFaster
Wyślij wiadomość
Inventer89
Inventer89
Wyślij wiadomość
S
Siekierka
Wyślij wiadomość
michciu1907
michciu1907
Wyślij wiadomość
Shier
Shier
Wyślij wiadomość
B
BruceCygun
Wyślij wiadomość
P
pawel404
Wyślij wiadomość
G
Gwozdek
Wyślij wiadomość
K
Kubeq3214
Wyślij wiadomość
W
WazyliszeK
Wyślij wiadomość
Ankiety
Jak oceniasz popremierowe wsparcie NFS Heat?