Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Xbox One czy PS4 czyli nowogeneracyjny dylemat.

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Shockwave
Shockwave 
Uczeń
Dodano 9 lata temu
#1
Witam wszystkich motomaniaków oraz graczy,chciałbym poznać wasze zdanie na temat Xboxa Ona oraz PS4 gdyż jestem na kupnie konsoli a poznanie plusów i minusów każdej z nich to klucz do udanych zakupów a za tym idzie i samej rozgrywki :D Konsolę kupuję ze względu na nową część Need For Speed na którą czekam jak małe dziecko na rozpakowanie prezentów na Boże narodzenie. :)
i29.photobucket.com/albums/c251/ThaRealCLos/SIGA.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#2
Ja mam PS4 więc polecam Ci PS4 :D
Na plus to, że PS4 ma wydajniejszy układ graficzny :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Shockwave
Shockwave 
Uczeń
Dodano 9 lata temu
#3
A dało by radę jakieś szczegółowe dane na ten temat ? Będę bardzo wdzięczny :D
i29.photobucket.com/albums/c251/ThaRealCLos/SIGA.jpg
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#4

Cytat

Xbox One ma 768 jednostek cieniujących, 46 teksturujących i 16 renderujących. PlayStation 4 bazuje na bardziej zaawansowanym Radeonie , który ma prawie dwukrotnie więcej jednostek cieniujących (1152), renderujących (32) i teksturujących (72). PS4 oferuje też wyższą wydajność w operacjach zmiennoprzecinkowych (1,84 TFLOPS, Xbox One 1,31 TFLOPS).


- pcworld
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Shockwave
Shockwave 
Uczeń
Dodano 9 lata temu
#5
Oooo to to to ! Właśnie o coś takiego mi chodziło ! :D Przekonałeś mnie :D Spotkamy się na PSN ^^
i29.photobucket.com/albums/c251/ThaRealCLos/SIGA.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#6
Jeśli zależy Ci na samym NFSie bierz PS4, ma ono jakiś ułamek szans na full HD, Xbox na pewno zostaje przy 900p. Jeśli interesuje Cię ogólnie gra na konsoli, sprawdź sobie ex'y, remastery itp. w tej kwestii mogę przybliżyć trochę ekskluzywne tytuły XONE, dla równowagi Radzio orientuje się w ex'ach PS4. Warto wziąć pod uwagę wsteczną kompatybilność konsoli Microsoftu oraz bardzo opłacalne subskrypcje XBL Gold oraz EA Access (pozwoli na grę w NFS na kilka dni przed premierą, też ciekawa opcja).
Tak jak Radzio napisał PS4 na ten moment jest wydajniejsze, po wprowadzeniu DX12 Xbox może trochę nadgonić, dobrze rokuje również zastosowanie potężnej chmury Microsoftu, ale to na razie gdybanie.
Shockwave
Shockwave 
Uczeń
Dodano 9 lata temu
#7
Czyli jak na teraz,lepsze jest PS4 ale Forza 6 strrrraaasznie mnie korci :D Po drugiej stronie barykady stoi również Driveclub :D Wiadomo,nie przejdę NFS'a i nie wyp******le konsoli przez okno xD
i29.photobucket.com/albums/c251/ThaRealCLos/SIGA.jpg
zbiku12
zbiku12 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#8
Need for speed będzie hulał w 1080p i 30 kl/s na obu konsolach "chyba" ja nie rozumiem tej walki między 1080 a 900p przecież to nie ma żadnej różnicy
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#9
zbiku12 jeżeli obraz 900p będzie na monitorze/telewizorze 1080p, to będzie trochę spikselowany
Shockwave
Shockwave 
Uczeń
Dodano 9 lata temu
#10
Właśnie o ten problem mi chodziło Gregory
i29.photobucket.com/albums/c251/ThaRealCLos/SIGA.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#11
Wiem, ja do zbika pisałem :) skoro twierdzi, że nie ma różnicy...
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#12
Kurczę, a ja mam już dylemat. Jasne jak słońce że lepsze bebechy ma PS4, ale znowu, mam XBOX360 i parę gier i fajnie byłoby w nie pograć na One, jednak z drugiej strony widzę wszystkie zestawienia PS4 vs XO i niestety w większości przypadków widać różnicę na niekorzyść XO. Z trzeciej strony od niedawna mam TV UHD, jak to będzie się miało do wyświetlania obrazu z XO, który nie ma nawet FHD? I jeszcze mam pytanie, na początku występował problem z wycierającymi a nawet pękającymi gumkami w PADzie PS4, czy zostało już to wyeliminowane?
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#13
Ja mam 3 miesiace i gram codziennie i pad jak nowy
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#14
Xbox One nie jest wcale jednoznacznie słabszy od PS4, mówi się, że dużo może mu pomóc premiera DX12. Wiadomo, że cudów się nie zdziała gdy PS4 fizycznie ma mocniejszą grafikę, ale być może Full HD będzie osiągalne w większej ilości gier.
B
BRZ 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#15
Ok, to zdecydowałem się na PS4. Mam jeszcze tylko pytanie czy zestaw DriveClub+The Last of Us+Little Big Planet 3 (Zestaw Gracza) będzie cały czas w ofercie czy jest ograniczony jakoś czasowo? I pytanie dwa czy będzie może łączony z wersją CUH-1206?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#16
A po co Ci CUH-1206? Bez błyszczącej obudowy i dotykowych przycisków xD
Raczej stare zestawy nie są łączone z nowymi konsolami ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#17
Na chłopaków z MotoGamesTV zawsze można liczyć - porównanie NFS na nowych konsolach:

[movie=youtube]_RGGzeVBNj8[/movie]
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#18
Wersja na PS4 wygląda po prostu lepiej :) Zawsze 1080p będzie lepiej wyglądać niż 900p xD
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#19
Widzisz tą różnicę?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#20

Cytat

Radon napisał(a):
Widzisz tą różnicę?


Tak ;) Aż sam się zdziwiłem, bo zazwyczaj nie widzę xd Szczególnie w dynamicznych momentach, bo w statycznych nie widzę :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.