Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Edge - ogólnie

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#1
i1.2pcdn.com/node14/image/article/201507/01/20150701235523a0e4y9vb5ue8mn1x.jpg


Zakładam temat, ponieważ widzę w SB, że cieszy się on zainteresowaniem ;)
Sam mam mieszane uczucia... Na początku myślałem, że to fake, ale coś może być na rzeczy.
NFS World przy małym koszcie produkcji przyniósł spore zyski. A znając EA... tematu nie odpuszczą. Zamknęli Worlda więc czymś muszą tę dziurę zapchać :P

free-to-play MMO
Frostbite 3
tylko na rynek koreeański

Pierwszy artykuł - pierwsza plotka

Poniższe foto upewnia mnie w przekonaniu, że to nie fake. Trzeba czekać na oficjalne informacje :)

mmorpg.org.pl/system/posts/posters/000/018/239/medium/nexon.jpg
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#2
Prawdopodobne, wydawanie gier mmo pod znanymi markami z wyłącznością dla rynków azjatyckich jest ostatnio dość powszchną praktyką. W ten sposób wydany zostanie także Titanfall, czyli również marka powiązana z ea.
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#3
Wątpię ze ea wypuściło by grę tylko na rynek koreański. Nie mogli by przewalić takiej okazji na zarobienie mamony xD
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#4
Mogliby. Być może wyliczyli sobie, że tam zarobią najwięcej nie obciążając zbytnio serwerów, których utrzymanie też kosztuje. Kto wie, może są też jakieś niuanse prawne, które faworyzowały by rynki azjatyckie przy wyborze rynku na wyłączność dla gry mmo. No i podejrzewam, że tam bardziej niż w europie przejdzie wypchnięcie na rynek niedorobionego gniota.
Jakby nie było, taka decyzja jest prawdopodobna, co wielokrotnie udowodnili już inni wydawcy.
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#5

Cytat

Radon napisał(a):
Mogliby. Być może wyliczyli sobie, że tam zarobią najwięcej nie obciążając zbytnio serwerów, których utrzymanie też kosztuje. Kto wie, może są też jakieś niuanse prawne, które faworyzowały by rynki azjatyckie przy wyborze rynku na wyłączność dla gry mmo. No i podejrzewam, że tam bardziej niż w europie przejdzie wypchnięcie na rynek niedorobionego gniota.
Jakby nie było, taka decyzja jest prawdopodobna, co wielokrotnie udowodnili już inni wydawcy.

W sumie sama prawda. Nexon to dość silna firma i mysle ze ea mogla by z nimi nawiązać współpracę. Tylko trzeba będzie szukac sposobów na granie w Europie -,-
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#6
Nawet nie wiesz, czy coś takiego na 100% wyjdzie na światło dzienne, a już chcesz w to grać :P Poczekaj chociaż na pierwsze screeny, nie wiadomo, czy to nie będzie kolejna tandeta wydana tylko po to, aby uciułać trochę kasy.
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#7
Nw czemu zawsze mam taka manie ze jak usłyszę ze ma wyjść nowa gra spod znaku wielkiej firmy to juz chce w nią grać xd
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#8
Przyznaję się bez bicia, że też uznawałem ten tytuł za fake. Ale widocznie coś jest na rzeczy, skoro pojawia się już w oficjalnych materiałach poważnych firm.

Co prawda jest luka po NFS World, którą zapewne EA chętnie by czymś zapełniła, ale mamy też informacje, że gra ma być dostępna tylko na rynek azjatycki, co trochę zbija z tropu. Jak wiemy NFS'15 ma się ukazać na PC, XO i PS4 - od czasów NFS The RUN żaden NFS nie gościł na konsoli Wii/Wii U. Ta platforma znacznie różni się od pozostałych co widać po grach, które są wydawane na konsole Nitendo. Dlatego np. wyszedł NFS Nitro - gra znacznie różniła się od tradycyjnych NFSów, ale pasowała do środowiska Nitendo, które pokazuje trochę inne podejście do gry. Trzeci tytuł mający zostać wydany w roku szkolnym/akademickim 2015/16 idealnie by do tego pasował, gdyby nie informacja, że gra ma być na PC.

Ciekawe w co gra EA tworząc grę wyłącznie na dany rynek w czasach wszechobecnej globalizacji.
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#9
Inv, ostatnim NFS'em, który się pojawił na konsole Nintendo jest MW '12, takie małe sprostowanie. :)
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#10
Wątpię w to że to będzie Frosbite 3, jak już to podstawowy... na pewno nie taki jak w NFS'15...
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#11
To będzie Frostbite 3, wszystkie gry od EA powstają na tym silniku.
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#12
ale to będzie gra online, w grach online zawsze jest gorsza grafika od zwykłych gier.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#13
To nie jest żadna reguła. Gra może być oparta na Frostbite bo to zwyczajnie się EA opłaca.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#14
Ciekawe jak to z tym będzie...
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#15
No nie wiem kto ma sb w to pograć, może kieruję się głupim stereotypem, ale kto w azji będzie w to grać oprócz bogatych dzieciaków... Bo z tego co wiem w Azji jest taki trochę spory rozłam między bogatymi i biednymi, nie?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#16
Mamy pierwszy teaser i wygląda to na Rivals z nowymi samochodami.
zbiku12
zbiku12 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#17
i tak to fail ;)
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#18
Fail czy fake? Bo to duża różnica w znaczeniu :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#19
Raczej fail, bo to, że nie jest to fake już wiemy ;P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#20
Jutro oficjalna prezentacja. Jestem bardzo ciekawy co zobaczymy :D Na początku myślałem, że to będzie jakaś 'kupa'. Teraz widzę, że się nawet starają. Na targi sprowadzili Lamborghini, pojawił się też FullCap z logo nfs edge - jest grubo xD Na FB dodałem 3 fotki.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.