Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Fabuła w NFS'ach

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#1
Oprócz UG1 wszystkie NFSy jakąś sensowną fabułę miały
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#2
UG1 mialo sensowna fabule, nasz bohater po policyjnej zasadzce ucieka z palmont do olympic i poznaje tam eastsidersow, i ma zamiar ich pokonac. W tym Eddiego (ja tak ta fabule odbieram).
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#3
Kuchsee, na początku ziomek uciekł z Palmont do Rockport, a potem wrócił xD
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#4
MadaFaster dobrze gada xD
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#5
Jak to do Rockport, to to nie było tak ze po zasadzce ociekł do Olympic, po zderzeniu i rehabilitacji do Bayview a potem dopiero do Rockport i później z powrotem do Palmont?
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#6
Kuchsee - Undergroundy nie są powiązane z MW i Carbonem To jest osobna fabuła xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#7
Ja jestem za kuchsee'm. Jedna trasa w Carbonie jest identyczna jak góra w u2, + Przed wyścigiem z Razrem dostajemy telefon że ludzie nawet z Bayview obstawiają ten wyścig. :P
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#8
odpisalem ci juz, a o tym ze nie sa powiazane to nie wiedzialem xd
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#9
Speedy - ale to są nawiązania specjalnie dodane przez Black Box ;) Fabularnie nie ma powiązania.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#10
Ale jakoś łączą to wszystko w jedno.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#11
W MW na początku gry też jest mowa o Bayview
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#12
Dokładnie? Kto i kiedy mówi? a no tak... Rog.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#13
Wg mnie bohater (Ryan Cooper) po zasadzce i po tym jak Darius kazał mu ociekać ociekł do Olympic później po rehabilitacji do Bayview a po pokonaniu Caleba kopił bmw i pojechał do Rockport a po zostaniu Most Wanted powrócił do Palmont po tym zaczął ścigać się na legalu w ProStreet a na samym końcu został tajniakiem w Undercoverze, taka jest moja teoria na temat fabuły tych NFSow.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#14
Podobnie przy próbach - jest wzmianka o policji z Bayview, ale to tylko takie niewielkie smaczki bez związku z fabułą.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#15
Kuchsee - przeczytaj książkę The Most Wanted Powrót do Rockport a wszystkiego się dowiesz. Bo to napisałeś to bzdury :P Tylko MW i Carbon są powiązane. Koniec tematu :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#16
A wlasnie od jakiegos czasu mam zamiar przeczytac, ale jak sobie o niej przypominam to mi sie nie chce xd
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#17
Radzio, ale to tylko książka i podobne jak słowa Kuchsee'go to też teorie i wymyślone historie.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#18
Nie ma co się doszukiwać połączenia między fabułami U2 i MW bo Malora sama w jednym z nagrań o pytaniach do autora książki odpowiedziała, że autor nie łączy z żadną częścią fabuł z MW i Carbona. Są jakieś niewielkie nawiązania, nawet w Undercoverze, ale to tylko smaczki i nic większego.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#19
Speedy - książkę napisał scenarzysta MW i Carbona. To jego powieść więc wie chyba najlepiej ;) Widzę, że w ogóle nie ogarniasz czym jest ta książka.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#20
Jak widać.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.