Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Battlefield Hardline

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#2
Krótka piłka - do 8-ego lutego można grać w betę Battlefielda Hardline, jest ona otwarta dla wszystkich, i z tego co wiem można grac na wszystkich platformach, na których pojawi się pełna wersja. Czemu piszę o tym tak późno, kiedy większość zagrywa się w to już od kilku dni? Do gry byłem dość sceptycznie nastawiony i jakoś nie spiesdzyło mi się, żeby ją wypróbować. A powiem szczerze, że beta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Niektórzy może pamiętają jak po prezentacji na E3 nabijałem się z skali starć policjantów i bandytów, którzy bez skrupułów ładują sobie headshoty i masakrując całe miasta jakby zapominają o tym kto jest dobry a kto zły. Rzecz w tym, że to działa, i to zupełnie przyzwoicie. Gra zaskakuje już od samego początku - za pierwszym razem bezproblemowo połączyłem się z serwerem, z którym chciałem, gra uruchomiła się i pozwoliła grać bez przerwy przez 2 godziny, bez żadnego crasha, laga czy innego tym podobnego zjawiska. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek pełna wersja Battlefielda 3 lub 4 tak działała xd
Ale już dość złośliwości - przez te 2 godziny grałem w trybie "fucha", innych trybów nie sprawdziłem, ale opis tego jest wystarczający, żeby znaleźć się na stronie o NFS - kluczową rolę w tym trybie stanowią samochody i pościgi. Samochodów jest na tyle dużo, że starczy dla każdego i samotni oczekujący na headshota piechurzy nie są już problemem - cała akcja skupia się wokół kradzieży aut, pościgów i strzelanin pomiędzy samochodami. Całość jest absurdalnie wręcz dynamiczna, gra się zupełnie inaczej niż w pozostałe Battlefieldy, w trakcie gry zapomina się wręcz o militarnych korzeniach serii, nie zwraca się tez uwagi na w sumie absurdalny wygląd rozgrywki.


Ktoś jeszcze sprawdza betę? Jeśli tak, niech podzieli się wrażeniami, jeśli nie, polecam obczaić - nie zostało wiele czasu, a naprawdę warto.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#1
Wczoraj grałem. Graficznie ładnie się prezentuje. W BF jestem niedzielnym graczem wiec raczej trudno mi się wypowiadać odnośnie zmian i ulepszeń (mam darmowego BF3). Mam trochę mieszane uczucia co do grania jako bandyci. Ok, w GTA też zabija się policjantów, ale jest w tym jakiś cel fabularny. Natomiast tutaj w niektórych trybach, szczególnie multi, zabija się dla zabawy (tak wiem, w poprzednich BF-ach mi to nie przeszkadzało, ale żołnierz przeciwko żołnierzowi to co innego), co bardziej identyfikuje tę grupę jako zamachowcy lub w obecnej sytuacji politycznej - islamistów. Jako policjant grało mi się przyjemnie. Bardzo ciekawe lokacje, masa możliwości odnośnie destrukcji otoczenia. Ogólnie gra spoko. 2h nad grą bardzo szybko i przyjemnie zleciało. Choć to pewnie też zasługa kemota, z którym rozmawiałem na TeamSpeaku i czasami się wspieraliśmy na polu walki :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.