Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS - Co dalej?

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#1
Cześć. Zakładam ten temat, aby podyskutować z Wami nad przyszłością naszej ukochanej serii. Szczerze mówiąc, moim ostatnim NFS'em, w którego grałem był Shift 2, dalej nic mnie jakoś szczególnie nie zachęcało, przejadło mi się. Czy możemy jeszcze liczyć na coś nowego i innowacyjnego, jak myślicie?
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#2
Takim czymś jest właśnie nowy Most Wanted - niespotykana dotąd możliwość eksploracji ogromnego miasta (swoją drogą najbardziej urozmaiconego w grach wyścigowych, jakie widziałem), świetna i inteligentna policja, lista Most Wanted oraz zróżnicowana lista pojazdów to tylko nieliczne z innowacji w serii.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#3
Ja również skończyłem swoją przygodę z NFS'em na Shift 2 Unleashed. Dlaczego? Raz, brak wsparcia dla DX9 w The Run i Most Wanted 2012. 2. The Run i Most Wanted 2012 są słabe i szkoda na nie czasu, tak czytałem i stwierdzam po obejrzeniu wielu filmików. Może nowy Most Wanted jest dobry na neta bo na single'a na pewno nie, a to ogromny minus z mojej strony.

Wracając do tematu, myślę że na nic nowego liczyć nie możemy. Wszystko już zostało wymyślone. A wracać do klimatu poprzednich części to też głupota bo to już było przecież. Musieliby wymyśleć coś kompletnie nowego, coś nam może się nie śniło i zrobić z tego super produkt, dopracowany ale w dzisiejszych czasach i polityce wydawców = Mission Impossible. Nie ma co jarać że będzie kolejny NFS i tyle, ja od czasów zapowiedzi The Run'a olałem dalszą serie NFS bo stwierdziłem że będzie słabo i tak jest.
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#4
Ja mam nadzieje, że jeszcze nas zaskoczą.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#5
Wolałbym poczekać te dwa - trzy lata, na coś naprawdę porządnego. Tak jak w przypadku Rockstar, panowie nie idą na ilość i raz na jakiś czas wydają porządną grę, na widok której każdemu kopara opada.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#6
Moim zdaniem The RUN był dobrą produkcją. Jedyny minus to to, że gra była dosyć krótka. Ale jeśli weźmiemy się za "challange series" to gra staje się 2 razy dłuższa :) i Zależy na jakim poziomie się gra.

A co do Most Wanted - moim zdaniem jest to jedna z tych lepszych części NFS'a. Ten kto nie zagrał więcej niż 15 minut nie powinien się wypowiadać :)

Na NFS 2013* mam taką wizję:
-fabuła - główny bohater
-dużo samochodów -tuning
-niesamowita grafika
-ciekawa rozgrywka - brak nudy

// Ghost wraz z ludźmi z byłego BlackBox i pod kontrolą Criterionu - to musi wyjść świetnie. :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#7
Nie wyobrażam sobie kolejnego NFS'a bez tuningu, zawiodę się jeżeli nie go nie będzie. Sami widzicie ile showroom wnosi na stronę, ludzie nie ścigają się już w Pro Streecie, ale projekty nadal tworzą. Dzięki temu gra staje się dwa razy dłuższa, trzeba tylko dobrać odpowiednią car listę.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#8
Chyba że gry staną się lepsze kiedy wejdą nowe konsole, początek 2014 w przypadku PS4. BF4 ma być już na nową generacje konsol i ma być indentyczny jak na PC, a ponoć nowy BF ma nawiązywać bardzo mocno do BF2 z 2005, ale wątpie że będzie faktycznie lepiej. A ludzie, pożyjemy, zobaczymy.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#9
Ja obawiam się, że kolejne NFSy będą wyglądać tak jak MW. Taka jest teraz moda - przede wszystkim funkcje społecznościowe i uproszczenia formuły gry, by przyciągnąć miłośników strzelania ptakami do świń. Podejrzewam też, że prędzej lub później pojawi The RUN 2 (lub przynajmniej gra kontynuująca ten zamysł) i kontynuacja formuły legalnych wyścigów.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#10

Cytat

Slight napisał(a):
Wszystko już zostało wymyślone. A wracać do klimatu poprzednich części to też głupota bo to już było przecież. Musieliby wymyśleć coś kompletnie nowego, coś nam może się nie śniło i zrobić z tego super produkt, dopracowany ale w dzisiejszych czasach i polityce wydawców = Mission Impossible.
Myślałem podobnie, dopóki nie zobaczyłem Hot Pursuit Criterion Games. Nie było fabuły, nie było tuningu, nie było tez policji w jeździe dowolnej, ale bronie i gra policją pokazały, że można się świetnie bawić mimo tych braków. Nowy Most Wanted nie jest aż taki innowacyjny, aczkolwiek na plus można zaliczyć duży i świetnie przygotowany teren (żaden wcześniejszy NFS nie oferował takiej wolności poza drogą). Cieszą mnie też "znajdźki" jak billboardy czy radary. Może nie ma tuningu zewnętrznego :/ ale ten wewnętrzny jest dobrze zrobiony, możemy dostosować samochód do każdego wyścigu. Trudno jest powiedzieć jaki będzie następny NFS. Raczej nie ma co liczyć na fabułę, bo jak widać CG jest w tej kwestii nieugięty, ale liczę że za rok się nie zawiedziemy:)

EDIT:

Cytat

Radon napisał(a):
Podejrzewam też, że prędzej lub później pojawi The RUN 2 (lub przynajmniej gra kontynuująca ten zamysł) i kontynuacja formuły legalnych wyścigów.
Nie pojawi się, bo RUN był klęską, co widać po anulowaniu prac nad wersją mobilną.
S13
S13 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#11
Mam nadzieję, że tuning powróci w wielkim stylu do następnego NFS. Szczególnie gdyby to miał być Underground 3, gdzie tuning grał bardzo ważną rolę. Jak dla mnie to powinien być on minimum taki: Carbon + Underground 2.

Ważne dla mnie jednak jest dla mnie to, żeby to nie była klapa. Powinien bić możliwościami wszystkie poprzednie NFS'y oraz wprowadzać nowe innowacje, przykładem takiej innowacji (może nie do końca, bo Motor City Online miało coś takiego) mogą być radiostacje, a nie jak w obecnych NFS'ach kilkadziesiąt (ok. 20-30) utworów granych losowo.

Skoro wspomniałem o serii "Underground" to ciekawym pomysłem by była policja. TAK! Policja w U3. Czemu nie? W końcu tam ścigamy się NIELEGALNIE.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#12
A ja wątpię, że będzie U3 czy sequel innej części. Będzie marudzenie, że nie mają już pomysłów i sięgają po sprawdzone pomysły itp.
Haski
Haski 
Niedzielny kierowca
Dodano 11 lata temu
#13
Mi bardzo odpowiada idea UG3, bo w nowszych nfs bardzo, bardzo brakuje tuningu. Dobrze by było gdyby była policja, dobry tryb driftu itp. itd....
Ale tak chyba niestety nie będzie....
I <3 Drifting


"Speed isn't everything; you gotta look cool on the touge too." - Keiichi Tsuchiya
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#14
Nawet nie liczcie na to ze UG się jeszcze kiedyś pojawi w dawnej formie, nielegale w takiej formie już minęły, a po za tym takich genialnych gier już się nie robi. Niech legendy nie ruszają lepiej bo zepsują. Owszem chętnie znowu był zagrał ale nie dostaniemy tego samego, w sensie że to wszystko będzie gorsze itp.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#15
Może będziecie dziwnie nastawieni do tego co powiem, ale ja chciałbym aby producenci dalej tworzyli Shift'a ale bardziej w stronę klas dostępnych w grze oraz licencji samochodów, i żeby w NFS był w końcu LeMans, NASCAR itd. W końcu co jak co ale produkt Shift, był bardzo przyjemny i w końcu mięliśmy nadzieje że twórcy powalczą trochę na rynku z takimi produktami jak Gran Turismo czy Forza, jednak na razie cicho na ten temat, ale kto wie może Shift powróci w 3 wersji. oby!
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#16
Shifta 3 dopatrywałbym się raczej w Project C.A.R.S. Serie wyścigowe, przepiękna grafika, która wyprzedza obecną generację konsol i mnóstwo tras - to będzie hit.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
K
KreciX 
Niedzielny kierowca
Dodano 11 lata temu
#17
Ja bym chciał, żeby była kontynuacja carbona. Proponowałbym też EA zrobienie np. NEED FOR SPEED POLICE albo kontynuacja hot pursuit.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#18
W sensie, że grasz tylko i wyłącznie policją? W życiu tego nie zrobią.
K
KreciX 
Niedzielny kierowca
Dodano 11 lata temu
#19

Cytat

Danio napisał(a):
W sensie, że grasz tylko i wyłącznie policją? W życiu tego nie zrobią.
Chodzi mi bardziej coś w rodzaju Hot Pursuit.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#20
Wątpię, przecież to było 2 lata temu.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.