Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS - Co dalej?

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#1
Inventer - i bardzo dobrze. Niech Criterion zajmie się Burnoutami, a Ghosty nowym NFS. Gdzieś czytałem, że producenci NFS myślą nad jakąś innowacją i nowym tytułem. Nie chcą powrotu UC czy C. Bazyl ma takie same pragnienia jak ja. Też chcę tuning, nielegalne wyścigi i otwarte miasto. Z niecierpliwością czekam na nowego NFS, zwłaszcza po informacji, że ma to być nowy tytuł.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#2
Ja myślę, że chcą w spokoju popracować nad nowym Burnoutem. Bo jak się zaczną plotki to się od nich nie odpędzą. Na NFS od Criterionu w tym roku nie ma raczej co liczyć.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#3
Mnie bardzo ciekawi stanowisko Criterionu. Nagle spada nam niebo na ziemię, gdy czytamy, że Criterion kończy z wyścigówkami. Parę dni później Alex Ward pisze, że wypowiedź dotyczyła tylko jego odczuć.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#4
Po tej plotce myślałem trochę o kontynuacji. I... szczerze nie mam pomysłu. Szanse na coś nowego są bardzo małe. Chyba muszą postawić na fabułę, bo inaczej będziemy mili odgrzewany kotlet a'la HP 2010 lub MW 2012. Po RUN już wiedzą, że nie tędy droga. To musi być fabuła z otwartym światem. Czy będzie tuning? Chciałbym, ale raczej nie ma szans. To nie czasy Undergroundu. Pozostaje więc gra z fabułą pełną akcji, coś jak Undercover lub RUN, ale z otwartym światem jak w UC. Chyba, że mają jakiegoś asa w rękawie, na co też liczę :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#5
Undercover świetny? To ja chyba w jakiegoś innego Undercovera grałem...
K
KreciX 
Niedzielny kierowca
Dodano 11 lata temu
#6
Dzisiaj powróciłem do grania w Undercouver i ta gra jest świetna. Mogliby zrobić podobną wersję, albo jak to powiedział użytkownik S13, tylko ja bym chciał w soundtrackach techno, dubstep i reggae, ale jak tam ktoś woli :)
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#7
Jednak przyznaj, że Frostbite "może całować CryEngine w pięty". Miłym zaskoczeniem byłoby zastosowanie CE, gdyż w Crisis robił oszałamiające wrażenie.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#8
Nie ma mowy o CryEngine z tego względu, że jest to jeden z najdroższych programów na świecie - nie ma sensu wydawać tylu pieniędzy w sytuacji gdy EA ma Frostbite'a 2, który też jest bardzo zaawansowanym silnikiem.
S13
S13 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#9
Mam nowy pomysł - otóż chcę NFS'a w stylu serii Midnight Club.
- Mapa jak w The Run (tzn. USA).
- Dużo aut, ale ze zróżnicowaniem, a nie 70% to egzotyczne, 15% muscle, 10% import'y i 5% to SUV'y.
- Zróżnicowany gatunkowo soundtrack. Rap (odczuwam w ostatnich NFS jego niedobór, a nawet brak), rock, muzyka elektroniczna, reggae i dancehall, a nawet... R&B (nowsze kawałki by pasowały nawet).
- Jakby dało radę to na najnowszym CryEngine. :)
- Nazwa pomysłu: NFS East'n'West.

@KreciX : po przesłuchaniu soundtracku NFS MW (2012) muzyka elektroniczna (wliczam to electro, dubstep, trance itp.) mi się przejadła i to za bardzo.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#10
Nie ma a to szans. Formuła Carbon/Most Wanted jest już zwyczajnie niemodna. EA chce przyciągnąć do gry nowych odbiorców, i nie zrobi tego na pewno przywołując kropka w kropkę stare produkcje. Następny NFS moim zdaniem niemal w stu procentach kontynuacją idei NFS The RUN, czyli próby implementacji elementów gry akcji do ścigałki, lub skrajnie każualowym kolejnym tytułem podobnym do tegorocznego MW.
Ewentualnie w grę wchodzi symulacja, bo to jest gatunek nieśmiertelny.
K
KreciX 
Niedzielny kierowca
Dodano 11 lata temu
#11
Ja bym chciał Carbona 2, tylko żeby wyszło lepiej niż Most Wanted 2012, ponieważ Most Wanted 2012 baaardzo się różni od Most Wanted 2005 a najbardziej pod względem fabuły. Chciałbym ,żeby Carbon 2 miał podobną fabułe do Carbona 1 i multi taki jak w NFS MW 2012 albo lepsze.
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#12
TU-154M też musi być! Nie no, nie oczekujmy czegoś dobrego. Duchy może się postarają, ale również sądze, że to bedzie coś w stylu Undercovera, bez tuningu. Z importem grafiki to trochę mierny pomysł...
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#13
Bazyl a co myślisz o własnym uploadzie grafiki do gry
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#14
I takie małe kaczuszki na chodniku? ... I małe żabki przeskakujące przez drogę i nosorożce? Ja teraz liczę jak zawsze na innowację w vinylach. Chcę tuning, chcę naklejki i to w ch*j tych naklejek. Milion 500 sto 900. I miasto gdzie mogę się potem wozić tą furą.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#15
Ta, i jeszcze motorowery, proszę Cię...
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#16
Radzio a może podobne do nfs carbon ??

Jeśli było by tak to mogli by dodać samochody każdego rodzaju od sedana po kombi
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#17
Zapewne. Ghost będzie chciało się wypromować, więc można się po nich spodziewać jakiejś wybuchowej mieszanki. Oby tylko nie była ona zbyt wybuchowa, w końcu to nadal NFS.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#18
Zobaczycie, że ten nfs wyjdzie w stylu Undercover :) Jeszcze wspomnicie moje słowa :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#19
Wątpię, przecież to było 2 lata temu.
K
KreciX 
Niedzielny kierowca
Dodano 11 lata temu
#20

Cytat

Danio napisał(a):
W sensie, że grasz tylko i wyłącznie policją? W życiu tego nie zrobią.
Chodzi mi bardziej coś w rodzaju Hot Pursuit.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.