Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Most Wanted - Zapowiedzi

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#1
Jak można przeczytać na stronie głównej, nowy NFS nazywa się Most Wanted.


Nie będę się rozpisywał. Jak myślicie? Czy gra będzie jeszcze lepsza niż "pierwszy" Most Wanted z 2005 roku? Co byście chcieli tam ujrzeć?

Piszcie !
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#2
Ja jak zwykle liczę na dobry klimat. Gra po prostu musi mieć klimat.
Poza tym liczę na silnik Frostbite i nie powielenie błędów z Most Wanted z 2005. Jak ma być tuning, to niech będzie porządny, albo lepiej niech nie będzie go w ogóle. To co w tej kwestii zaprezentowało stare MW było żenujące, poza tym myślę, że dla MW tuning grał raczej marginalną rolę. Pościgi byłyby najlepsze, takie jak w MW. Broń Boże, żeby nie dali takiej kaszany, jak w HP. Mam też pewne obiekcje odnośnie lokacji - fajnie by było jakby pojawiło się nieco zmienione Rockport, może nieco powiększone. Jeśli chodzi o resztę, ufam Criterion Games. Oni nie powinni tego popsuć;)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#3
Klimat? 3/4 "klimatu" z MW polegało na blurze kolorystycznym maskującym niedoskonałości grafiki. Mam nadzieję, że Criterion trochę weźmie się za fabułę i nie będzie ona aż tak płaska i "dresiarska" jak w MW. Co do miasta - nigdy Rockport. Chcecie się cieszyć Rockport - macie Worlda. Tuning może być, ale niech nie gra głównej roli. No i niech wszystkie auta po maksymalnym mechanicznym nie będą równe!
i.imgur.com/xWDZwKE.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
Jeżeli nie będzie M3 GTR E46 to się normalnie pochlastam. ;/ Jedno z najbardziej rozpoznawalnych aut kojarzących się z marką NFS, a tu taki psikus.
Teraz pozostaje mi czym prędzej zainwestować w X360, bo jeżeli nową częścią zajmuje się CG, to znaczy, że nie może się nie udać. :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#5
A ja się bardzo boję czy CG nie zawiedzie fanów. W końcu nazwa '' Most Wanted '' zobowiązuję...czuje, że dużo ludzi się zawiedzie, że nie będzie tego bmw itd. ale moim zdaniem to dobrze...
Większość myśli, że to będzie MW z czarną listą itd...A według mnie to będzie zupełnie coś nowego. - a tylko troszkę będzie nawiązywało do starego mw

// a to mój taki '' fanart '' - jak to nazwał reev
Myślę, że tak będzie wyglądać logo..być może tylko inna kolorystyka :)

host.nfszone.pl/images/12919480368021895692.png
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#6
Wiesz, takie logo już jest przereklamowane, nie sądze, że zrobią je tak. Może być na takiej czcionce, ale zupełnie inne ułożenie.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#7
dobra...zobaczymy :P :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#8
Czcionka loga Need for Speed jest już chyba w takiej postaci stała. Pytanie tylko, czy z "Most Wanted" zaszaleją. Sądzę, że to mało prawdopodobne, skoro wszystko ma być schludne.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
P
PTR 
Amator
Dodano 12 lata temu
#9
Chwila chwila, BMW M3 GTR E46 nie będzie, a co było w TR? BMW, tylko modelu nie pamiętam, albo dadzą bemkę z TR albo wcale. Szansa istnieje ;)
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#10
Myślę że ze wszystkimi "Większymi" zapowiedziami gry powinni się wstrzymać aż do okresu premiery lub wcześniej.A na targach E3 powinni dać mały przedsmak...Pamiętam co było z The Run, tak zapowiadali tą grę że potem nie zaskakiwała nowością :/
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#11
Na E3 będzie na pewno jakiś gameplay. A Hot Pursuit zaskakiwał? ;p
i.imgur.com/xWDZwKE.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#12
Trzeba się również liczyć z tym, że wszystkie "informacje", jakie do tej pory dostaliśmy nie muszą być prawdziwe - w końcu EA nie skomentowała tychże wycieków. Bądźmy dobrej nadziei. :P
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#13
Ja od MW 2012 oczekiwałbym głównie... zmiany tytułu. Po kiego grzyba robić ten sam tytuł i to w dodatku nawet bez numerka. Ja bym się pomylił jakby mi ktoś zaczął nawijać o NFS "Most Wanted". Chwila on mówi o tym z 2005 czy z 2012. Chciałbym jakiejś nowości czego nie było jeszcze w żadnym NFS jak tryb dnia i nocy, ale takiego porządnego a nie jak w World'zie. Dalej, hmmm... detalicznego tuningu, nawet otwierania własnych warsztatów, dobrego modelu jazdy i co chyba najważniejsze: Driftu panowie driftu. W tym z 2005 tego tak mi brakowało, że nie wiem. Jeżeli dostalibyśmy jeżdżenie bokiem to a la drift king nie na punkty. To w zasadzie moje najważniejsze oczekiwanie względem "Nieuchwytnego". Mógłbym się jeszcze dużo rozpisać ale po prostu mi się nie chce.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#14

Cytat

Chciałbym jakiejś nowości czego nie było jeszcze w żadnym NFS jak tryb dnia i nocy

nie grałeś we wszystkie nfs...

Cytat

Ja bym się pomylił jakby mi ktoś zaczął nawijać o NFS "Most Wanted". Chwila on mówi o tym z 2005 czy z 2012


a z HOT PURSUIT też miałeś takie problemy ?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#15
Chłopaki z Criterion sa odważni - żeby nazwać TAK nowa grę... Albo sobie popili, albo są pewni swojej roboty. Żeby zdeklasować MW2005 Criterion musi się naprawdę przyłożyć i zrobić prawdziwe WOW. Pozostaje tylko czekać na dalsze informacje :)

Tryb dnia i nocy jest w zasięgu ręki, wszak i Burnout i HP je ma.

$Shigeto, z RUNem było tak, że BB chwaliło grafikę i trochę fabułę, obie rzeczy rzeczywiście były na wysokim poziomie, niestety gracze nie zwrócili uwagi dlaczego nie wspominano o wolnej jeździe, garażu. To o czym mówili powaliło, a to o czym nie było mowy, tego... nie było w grze. Prosty przykład: w jednym z wywiadów programista zachwalał, że to wyścig przez całe USA, ale za bardzo nie chciał wspominać, że w grze będą tylko niewielkie fragmenty USA. Mamy nauczkę, żeby sprawdzać dokładnie co mówią twórcy, na co zwracają uwagę i w którym momencie mogę mydlić oczy.
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#16
BB jest znane od mydlenia oczów graczy. Wystarczy popatrzeć co robią z Worldem czy z TR.
Ja jestem spokojny o CG, oni na pewno czymś miłym zaskoczą. Burnout im się udał, Hot Pursuit też to MW 2012 się uda ;]
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#17
W końcu to Criterion, oni się znają na rzeczy.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#18
Nie zapominajmy, że Most Wanted został stworzony przez Black Box. I to z ograniczonym budżetem.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#19
Cieszę się ,że Criterion robi kolejnego Need For Speed'a. Hot Pursuit 2010 moim zdaniem im się udał i myślę ,że teraz też nas nie zawiedzie.
Zastanawiam się tak jakby wyglądać miała fabuła. Myślę ,że nie będzie powtórki z Czarną Listą. Ciekawe czy do cut-scenek zatrudnią jakiś aktorów czy sami wymodelują postacie np. tak jak w The Run. Dobrze by było gdyby pojawił się model zniszczeń. Ten z HP 2010 mógłby być bo w TR jest słaby.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#20
Most Wanted to był wciąż underground - tuning zewnętrzny i wewnętrzny - tu najbardziej obawiam się Criteriona, który nie ma na tym polu doświadczenia. Czy pójdą pod prąd wbrew sobie i zrobią tuning, czy pójdą pod prąd graczom i będziemy mieli hotpursuitowy Most Wanted?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.