Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Jakiego operatora internetu wybrać?

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#1
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że nie dostanę bury za ten temat. Mam do was pytanie dotyczące wyboru internetu. Jakoś w majówkę udało mi się przyhaczyć laptopa i chciałbym do niego zakupić internet polegający na modemie na kartę - mam nadzieję, że dobrze to nazywam : ) o takie coś po prostu: Modem w orange

I generalnie jestem już zdecydowany - wiem, że na pewno chcę na kartę, ale nie wiem w jakiej usłudze dokonać wyboru. Internet w laptopie i generalnie sam laptop będzie używany w przypadkach typu: wyjazd za miasto czy inne podobne sytuacje. I tu pojawia się moja wątpliwość co do zasięgu - jeżeli wyjadę na Kemping i będzie to miejsce położone daleko od miasta to jak z zasięgiem? Kusi mnie usługa PLAY gdzie jest 4G - czy naprawdę ma ona aż taki dobry zasięg? Wybieram właśnie pomiędzy ORANGE, a PLAY. Pomożecie dokonać wyboru?

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam, że tak chaotycznie napisane, ale na szybko.

Pozdrawiam.

// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#2
Dlaczego miałbyś dostać burę? Jedyne co jest źle to dział, bo powinieneś dać do Hardware, a nie Offtopic, bo tematyka nie byle jaka.

Na stronie Play (w FAQ) masz napisane, że 4G jest na 60% terytorium Polski, gdzie mieszka 82% ludzi. Czyli jak pojedziesz nad jezioro, czy pójdziesz do lasu, to masz małe szanse na 4G, chyba że las jest w środku miasta :D. Wtedy pozostanie Ci 3G do dyspozycji. tyle w teorii, w praktyce nie mam doświadczenia, bo nie mam nic z 4G.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#3
Hmmm czyli raczej nie sugerować się nowością w postaci 4G i iść w kierunku ORANGE? Hmm jeżeli ktoś jeszcze miał styczność i mógłby pomóc proszę o wypowiadanie się i dziękuję Inventer za pomoc.

PS: Jak jakiś Admin mógłby przenieść temat w odpowiedni dział to byłbym wdzięczny.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
Temat przeniesiony. Następnym razem uważajcie gdzie umieszczacie temat, bo nie chce mi się patyczkować i będę po prostu do kosza wywalał.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#5

Cytat

Demi napisał(a):
Hmmm czyli raczej nie sugerować się nowością w postaci 4G i iść w kierunku ORANGE?
Na tę chwilę chyba tak. Zapewne będziesz miał umowę na 2 lata, wiec po tych dwóch latach bym się sugerował 4G, natomiast w tej chwili, jest to jeszcze gadżet (przynajmniej jeśli chodzi o korzystanie poza miastami). Trudno mi powiedzieć jak będzie wyglądał rozwój tej sieci, chociaż wg mnie nie będzie się rozwijał dynamicznie, bo w przypadku Play zostało im do "ogarnięcia" zasięgiem 20% ludności na ternie 40% kraju, którzy nie należą do bogatych i którzy nie będą widzieli potencjału w 4G czy nawet 3G. I patrząc z tej perspektywy jest to nieopłacalne i być może nawet za 5 lat będą białe plamy na mapie zasięgu 4G. Ja bym nie tyle nastawiał się na 4G, aa reszta obojętna, co 3G + duży transfer.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#6
No dobrze... Bardzo dziękuję za pomoc Inv : ) Jutro na 99procent jadę po internet i na pewno będzie to ORANGE, a co do zasięgu to zastanawiam się czy po prostu w przyczepie campingowej ojca nie zamontować na dachu anteny, czy to by nie rozwiązało problemów z zasięgiem. Hmm.

Dziękuję jeszcze raz za pomoc. Temat można zamknąć.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.