Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Forza Horizon

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#1
[movie=youtube]3Nava72HTq0[/movie]


Takie coś wyciekło do sieci, napisali o tym panowie z gram.pl. Mi osobiscie wydaje sie to troche dziwne. Co sądzicie?
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#2
Widać, że to robota jakiegoś fana Forzy. Chociaż... dość ładnie się to prezentuje.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#3
To nie koniecznie musi być gra :) a po prostu jakiś zwiastun imprezy a ktoś potraktował to i powiązał z następcą Forzy Motorsport
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#4
Na koniec masz reklame X360, na początku loga producentów. Jak popatrzeć w google, to nie tylko gram.pl uznało to za zapowiedź nowej Forzy.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#5
Jeśli tak by było to trochę dziwne że są wstawki z życia a dopiero końcówka z nowej gry...
No ale jeśli to ma być prawda to szykuje się fajna gra z trybem nocy czego brakowało w Forzie :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#6
Ciekawie się zapowiada. Szkoda ,że nie mam żadnej konsoli. Forza 4 z tego co widziałem jest super.
A tak poza tym to co to jest za auto w 0:36 które jest pomalowane w barwy Falken Tires?
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#7
Jeśli to nowa gra, to wydaje się, że tematyką może być trochę inna od pozostałych części - może coś a'la TDU 2? S13 - to auto to Solstice.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#8
Dla mnie fake, spójrzcie na ostatnie napisy, FORZA HORIZON, FALL 2012, coś słabo się prezentują, za słabo. Ktoś ładny filmik zrobił i tyle. A scenka z logiem twórców i xkloca została sobie doklejona.... Ale i tak dla mnie forza zawsze podróbą Gran Turismo była, żeby Microsoft mógł się również szczycić że zaje samochodówkę ma.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#9
Forza podróbą Gran Turismo? Słabo raczej. Gran Turismo jest zbyt zwyczajną wyścigówką, żeby można było stwierdzić, że Microsoft robiąc swoją zupełnie zwyczajną wyścigówkę podrabia Sony. Zwłaszcza, że mimo podobnego zamysłu GT i Forza bardzo się różnią.
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#10
Faktycznie Siekierka.Albo ten Solstice ma strasznie zmodyfikowane body i dlatego nie poznałem, albo to nie jest Solstice. Mi to trochę wygląda na Saturn'a Sky. ( fotka, fotka). A jakby co to ja się pytałem a nie S13 :).

Jeśli chodzi o tą nową Forzę to może być jednak fake. Nie ma loga Forzy z tytułem tylko zwykły "drukowany" napis i nie ma również żadnego klipu z gry.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#11
To nie jest fake. Dzisiaj francuski oddział Microsoftu potwierdził, że trwają prace nad Forzą Horizon.

MrKacper - to jest Solstice.
S13
S13 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#12

Cytat

Siekierka napisał(a):
S13 - to auto to Solstice.


S13?! Jak ja tu nawet nie brałem udziału?
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#13
www.gram.pl/upl/news/20120518082255.jpg

www.gram.pl/upl/news/20120518082313.jpg


Pierwszy ujawniony screen ma bardzo ciekawy klimat:) Mi się bardzo podoba, nie mogę się doczekać większej ilości informacji:)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#14
Może coś trochę w klimatach Pro Streeta? To byłoby miłe zaskoczenie. ;-)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#15
Mi kojarzy się z takim połączeniem HP z 2010 i ProStreeta. Podobno ma być otwarty świat, ciekaw jestem bardzo jak ogólnie to wyjdzie, bo zapowiada się coś bardzo ciekawego i być może dość innowacyjnego, lub chociaż pomysłowego w tym gatunku:)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#16
DUMMY - niemiłe, nie z przymiotnikami piszemy razem. Polecam zakup słownika ortograficznego. ;)

Radon - OTWARTY? Świetnie. Wreszcie coś nowego, jakiś powiew świeżości. Jak ludzie nie lubią zmian...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#17
Super się zapowiada nowa Forza. Także lubię pykać fotki np. w NFS HP ale tutaj będziemy również mieli dużo lepszy model jazdy. Coraz bardziej zaczynam się nastawiać do kupna XBOX'a ,bo kupiłbym sobie Forze Motorsport 4, niedługo GTA V i wspomniany wyżej Horizon, nie martwiąc się o wymagania tym bardziej ,że Forza jest exclusivem tylko na XBOX'a.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#18
Patrzcie. Most Wanted chyba łatwego życia nie będzie miało:)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#19
Szkoda, że nie na PC... Ciekawe, ile kilometrów dróg dadzą.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#20
Przez NFS Most Wanted 2012 Forza Horizon została przyćmiona na tym forum. Lecz ja oglądałem też prezentację Forzy na E3 i teraz jestem na 100% pewny ,że kupię sobie Xbox'a. Niżej macie Trailer oraz gameplay.

[movie=youtube]9oim9uatOHo[/movie]

[movie=youtube]MAMvrrDP6Mc[/movie]

Jak dla mnie to ta Forza mogłaby się nazywać również TDU 3. Super grafika, fajny klimacik, swoboda, system dnia i nocy, drogi off-road i model jazdy. Jak widać ta jesień będzie miała dużo ciekawych gier. Jest też prawdopodobieństwo ,że w jesień wyjdzie również GTA V, lecz są to tylko pogłoski.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.