Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

ACTA, SOPA, PIPA.

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#21
Padają i będą padać dopóki nie zrozumieją naszego przekazu !
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#22
Pomógłbym sam, ale nie umiem ddosować.
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#23
Panowie do roboty ! 25 stycznia o godzinie 18:00 są organizowane protesty w całej Polsce. Poszukajcie gdzie odbywają się w waszych miastach i wychodzimy na ulicę ! Znów przyszły czasy gdzie o wolność trzeba walczyć, i przyszedł i ten czas gdzie to MY musimy walczyć ! Proponuję, żeby artykuł na ten temat znalazł się na głównej!

Co to ACTA ??

link

Wezwanie Anonymous

link
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#24
Jesteśmy Anonimowi(Wolimy formę Anonymous, lepszy wydźwięk). Zdecentralizowanym, ruchem oporu, który pragnie przywrócić porządek w prawie i walczyć ze zorganizowanymi grupami przestępczymi. Jak My wiemy, prawidziwi terroryści znani pod nazwą "Rząd" kontynuują przejmowanie kontroli i wg. ich mniemania w końcu Zdominowania Internetu. Wierzą w to, że dla naszego "dobra" damy się zniewolić. Lecz jak dowiodła Ameryka, nie dojdzie do tego. Amerykanie zatrzymali wasze próby ocenzurowania i zniewolenia Internetu a my pójdziemy ich śladem. 19 Stycznia, podczas spotkania z NGOs, Polski rząd ogłosił,że podpisze bulwersującą "anty piracką" ustawę - "ACTA" 26 Stycznia. Kiedy rząd nazywa to wielkim sukcesem Polskiej prezydentury, MY, OBYWATELE sądzimy, iż jest to niedopuszczalne. ACTA wprowadzi nowe prawne sankcje zmuszające dostawców internetu do minitorowania i cenzurowania Internetowej komunikacji. Tworząc swoiste "spięcie" pomiędzy urzytkowinikami a dostawcami internetu, ACTA stała by się podstawowym wrogiem wolności wyrażania własnych opinii w internecie i kolejnym atakiem na wolność dzielenia się wszytkim w Internecie. Polski rząd wierzy, że może bezproblemowo i pomyślnie ukryć fakt podpisania tego zobowiązania, JEDNAK! Nic takiego nie będzie miało miejsca.

Witamy w Operacji ANTI-ACTA. Namawiamy każdego, dla własnej wolności dla wolności Braci i Sióstr w Polsce, by dołączył do Naszej Operacji. Prosimy byście rozesłali wiadomość o ANTI-ACTA najdalej jak możecie, rozmawiali o niej, Prosili innych by robili to samo. Najważniejszym celem jest możliwe zdoycie i umieszczenie w "Sieci", tworząc tzw. przeciek informacji, zastrzeżonych rządowych informacji, wliczając w to e-maile i dokumenty (Oczywiście dotyczące ACTA). Głównymi celami ataków jednak, są strony rządowe i strony powiązanych z nim organizacji. Jeśli sprubóją ocenzurować nasz postęp, My będziemy wymazywać cenzurę potęgą ludzi. Od tego momentu do 26 Stycznia, będziemy atakować i zakłucać pracę stron Polskiego rządu, tworzyć przecieki dokumentów i e-maili. Pokarzemy Polskiemu rządowi,że NIE MOGĄ ocenzurować człowieka. Do Polskiego rządu: "To jest wasza ostatnia szansa...Odrzućcie ACTA lub stawcie czoła konsekwencjom. OPERACJA ANTI-ACTA

Translated By: NewYears aka. 51

Jesteśmy Anonymous
Jesteśmy Legionem
Nie Przebaczamy
Nie Zapominamy
Spodziewajcie Się Nas.


Źródło: link
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#25
Popieram Anonymous. Jeżeli ten syf A.C.T.A wejdzie w życie to będzie komuna na maksa. Niech moc będzie z Anonymous.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#26
hmmm... nie do końca rozumiem te całe ACTA. Zablokowali już parę stron, które niby naginały prawa, ale po co... niektóre takie jak imageshack nie powinny być blokowane bo nic z jakimś piractwem nie mają związku(?)

Mam nadzieję, że nie wpłynie to też jakoś na nasze nfszone?
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#27
iv.pl/images/30288379838421912005.jpg


Wysyłajcie to gdzie się tylko da !
Maniek
Maniek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#28
Dzisiaj ściągam całą muzykę jaką znam o.O
imageshack.us/scaled/landing/825/wirliebenautos.png
Maniek
Maniek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#29
A skąd będą wiedzieć, że ją mam? -,-
imageshack.us/scaled/landing/825/wirliebenautos.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#30
Każdy twój ruch będzie obserwowany, wszystko co piszesz, pobierasz...
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#31
Jeny ludzie, mówię wam że nie podpiszą tego i już od początku to wiedziałem. Sami teraz przyznawają sobie racje że to głupi pomysł ta ACTA. A co do wypowiedzi For3vera. Gówno bd wiedzieć bo będą monitorować od dnia przyjęcia ustawy a to co działo się przed tym będzie nieważne. ALE I TAK TO NIE PRZEJDZIE ! NIE SRAJCIE ;) !
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#32
Chciałem tylko powiedzieć jakby to było xD Ja tam się nie obawiam, są malutkie szanse na takie coś moim zdaniem... By koniec internetu był -,-
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#33

Cytat

For3ver napisał(a):
Chciałem tylko powiedzieć jakby to było xD Ja tam się nie obawiam, są malutkie szanse na takie coś moim zdaniem... By koniec internetu był -,-


No ale mu chodziło o to że pobierze przed (niby) wejściem tej ustawy "you know" ;)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#34
Ale dummy napisał:

Cytat

I tak nie będziesz mógł jej trzymać jak to podpiszą.


A manulx skąd będą to wiedzieć, to napisałem jakby to było jakby podpisali.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#35
Wątpię przy przeglądali by to co było pobierane przed ustawą, bo musieli by wszystkich pozamykać. Jeśli już to dopiero po a nie skontrolowali by jego komputera dopóty dopóki nie pobrałby czegoś po 26 stycznia, gdy ustawa była by aktywna, ot taki przykład.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#36
Ja pisałem co by było jakby to podpisali... No cóż i tak tego nie będzie :P
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Maniek
Maniek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#37
Martwi mnie to, ze anonymous zatrzymali działalność, czyżby rząd wygrał? ;(
imageshack.us/scaled/landing/825/wirliebenautos.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#38
Nie wygrał..w tej chwili jest narada.a anonymous mają pliki z kompa jakiegoś kolesia..i mają teczki z każdym posłem ! i będą szantażować ich ! jak podpiszą ujawnią te teczki w internecie !
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#39
No to rząd potrzebuj profesjonalnych informatyków żeby odzyskać te teczki. Oby im się nie udało... Oby nie podpisali ACTA !
i.imgur.com/dtN53qt.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#40
Jednak podpisują. Pa pa, rządzie... :-)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: Inventer89, Radzio, Reev, ethreex, Skazo, Adamo, Leeav, Se3a, Dominik, Siekierka, Radon, Slight, Gwozdek, Demi, Maniek, PTR, Rumun, Voxerver, Viper, Mat3usz