Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

ACTA, SOPA, PIPA.

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#1
Witam.

Wielu z Was może bawić ostatnia część tematu, lecz tu nie ma powodu do śmiechu.

Niektórzy z nas mają już pojęcie, co to oznacza.

26 stycznia (tak, za 6 dni), zostanie podpisana ugoda na temat ACTA, czyli ochrona praw autorskich w Internecie.
Nie będziemy mogli czuć się wolni, nie będziemy mieli wolnego słowa w Internecie. Wszystkie strony typu Wrzuta, Chomikuj, RapidShare, EXSite, Darkwarez pójdą w zapomnienie, z powodu szerzącego się tam piractwa. Jednak tu jest pytanie- po co to komu ? Piractwo istnieje od zawsze, i na pewno znajdzie się sposób, by to ominąć, choć ciekawym prezentem byłoby odwiedzenie nas przez cbś. Wielu z Was już wie, że niedawno zostało usunięte Megaupload, na co natychmiast zareagowało... Anonymous.

Wczoraj (20 stycznia) w okolicach 23:00 godziny czasu polskiego wyłączyli oni stronę internetową Departamentu Sprawiedliwości USA, organizacji RIAA walczącej z piratami, wytwórni muzycznej Universal Music Group oraz szereg innych stron. Atak objął nawet stronę FBI, a także witrynę polskiego Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Ów ataki były największym jak dotychczas atakiem ze strony Anonymous; 218 ataków w ciągu 24h robi wrażenie.

Pamiętajcie, jeśli w życie wejdą te ustawy, wasz dostawca internetowy będzie musiał "konfidentować" na Was na policję, służby prawa będą znały każdy Wasz krok w Internecie...

STRZEŻCIE SIĘ.
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 12 lata temu
#2
Anonimowi jak zwykle zdziałali dużo jak na swoje możliwości.
link
Podpisujcie się i przesyłajcie dalej bo mamy duże szanse by zablokować to w Polsce.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#3
P***ą, jeśli to przejdzie to będą musieli zamknąć 3/4 ludzkości na Ziemi i nie bd miał kto na tych **** pracować. ! Bo ponad 65% ludzi używa internetu i ściąga coś i nie wierze że to przejdzie, może przejdzie ale jak zobaczą że 9 osób na 10 będzie miała coś na karku w sensie (pobrała muze, czy coś) to nie będzie możliwe by każdego karać bo nie ogarną po prostu będzie haos na skalę ŚWIATA !
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
Właśnie też się zdziwiłem, bo KAŻDY coś pobiera z internetu.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#5
Pamiętam że rok albo dwa lata temu, też była innowacja o podobnej idei i nie przeszło, jak będzie teraz ? zobaczymy. Wiem tylko że przede wszystkim powinni zająć się tymi co wrzucają a nie tymi co pobierają bo kto nam zabrania pobierać przypuśćmy jeśli ktoś to wrzucił a administrator danego hostingu nie zablokował pliku. KARAĆ ADMINÓW HOSTINGÓW i TYCH CO WRZUCAJĄ A NIE TYCH CO POBIORĄ SOBIE MUZE ALBO ODCINEK SERIALA BO KTOŚ WRZUCIŁ !! PRECZ Z KOMUNĄ ! :D
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#6
Nie wiem jak wy ale ja do 26 stycznia mam zamiar ściągnąć WSZYSTKO ! :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#7
Skrajna głupota. Nie wiem jaki czubek to wymyslił, ale bardzo chętniie bym go ugotował. Przecież to nie ma sensu. Piraci to spryciaże, potrafią spiracić każdą grę, więc ominięcie tej cenzury nie bedzie stanowiło problemu. Natomiast ja nie będe mógł odsłuchać swojego ulubionego kawałka na youtube, bo jakiś przygłup mysli, że skoro słucham muzyki na internecie, to na pewno nie mam oryginalnej płyty i okradam twórcę. I nie bede mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego ulubionego muzyka, bo prawdopodobnie artykuł na Wikipedii również łamie jego prawa. I pewnie skończą się let's playe z Minecrafta na yt. Smierdzi mi to komuną.
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#8
Je**ne ACTA ! Piraciłem od zawsze bo kasy nie miałem a tu ACTA kur*a ! Jak się mylę to przepraszam ale to przesada...
i.imgur.com/dtN53qt.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#9
Moim zdaniem bardzo dobrze, że próbuja zwalczać piractwo. Tłumaczenie "piracę bo nie mam kasy" jest śmiechu warte. Ale to ACTA SOPA i PIPA to porażka. Bardziej dostanie się mi, co ja wszystko mam oryginalne.
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#10
Nie jest śmiechu warte. Ktoś jest mało bogaty a chciałby grać to co wtedy ? Musi piracić. Nie jestem jedyny na tej stronie, który piraci.
i.imgur.com/dtN53qt.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#11
Ktoś kogo stac na komputer i PS3 na pewno nie jest tak biedny by nie było go stać na oryginalną grę.
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 12 lata temu
#12
Wiecie czemu ACTA tak daleko zaszła ? Bo twórcy przy wprowadzaniu jej ukryli ten fakt i by nikt przed jej wprowadzeniem się nie dowiedział gdyby nie wikileaks bo nawet polska i przedstawiciel który ma to podpisać tak naprawdę nie wiedział czego to dotyczy. Całe ACTA nie jest dokładne opisane i może być formułowane nie jednoznacznie więc jest jeszcze bardziej nie bezpieczne niż SOPA. Tak naprawdę to odmieni internet i będzie jak za czasów gdy rozmowy telefoniczne były podsłuchiwane. Jakoś nie wierzę że chcieli byście żeby wasz usługodawca internetowy miał obowiązek czytania tego co piszesz z dziewczyną bo by za to odpowiadał. Cała ACTA spowoduje też powrócenie gier komputerowych "bazarowych" bo nikogo nie stać w Polsce na kupienie co tydzień 2 gier w które pogra przez dwa dnia a wyda na nie 2/10 wypłaty, szczególnie jak jest utrzymywany przez rodziców. Dlatego popieram Anonimowych za to że reagują na aktualne popisy Amerykanów którzy pokazują kto tu rządzi.
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#13
Gdyby nie WikiLeaks, to nic nie byłoby wiadomo o ACTA. Ja jestem tego przeciwikiem i to zdecydowanym. I ACTA, i SOPA i PIPA.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#14
Nie byłoby problemu, gdyby gry, programy, filmy i płyty z muzyką były tańsze. Wtedy nie byłoby piractwa i nie musieliby pisać tgo kretyńskiego ACTA. I tak nie wprowadzą go w Polsce bo to będzie strzał w stopę dla rządu.
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#15
Polecam trzy sposoby z tej okazji:
1.Wziąć w TYM udział i czekać na zbawienie.
2.Pobrać TOR.
3.Lub sposób Radzia :D
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
ethreex
ethreex 
Amator
Dodano 12 lata temu
#16

Cytat

Mat3usz napisał(a):
I tak nie wprowadzą go w Polsce bo to będzie strzał w stopę dla rządu.

Kolego jak już wyżej pisałem gdyby nie wikileaks to by nikt nawet nie wiedział czego to dotyczy. "informacje dotyczące jego ratyfikacji Komisja Europejska publikowała na ostatniej stronie raportu Departamentu
Rybołówstwa mającego już w samej nazwie nikły związek z obrotem towarami"
host.nfszone.pl/images/98767396205315331847.jpg
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#17
A i już Mat3usz przemądry pan Donald Tusk podpisał 1 część tej inicjatywy, jednak dzięki właśnie WikiLeaks zostało to oddalone. Będzie mógł natomiast po raz drugi zrobić ten sam idiotyczny krok już 26 Stycznia...
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#18
3/4 . ethreex - to jest mój właśnie komentarz na całą twoją wypowiedź. ;]

Se3a - ten przemądry to jest do mnie czy do Donalda? Lepiej żeby tego nie zrobił, jak chce zostać dalej premierem. Tak jak napisałem powyżej - jak strzał w stopę podpisanie tego.
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#19
Radon - PS3 kupiłem za kasę z 1. Komunii Świętej, która była 3 lata temu, a komputer kupiłem za kasę ze sprzedanego komputera i za kasę z urodzin.
i.imgur.com/dtN53qt.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#20
Wierzę, że to nie przejdzie. Hakerzy nie darują tego i strony rządowe będą padały jak muchy, może jeszcze Wikileaks udostępni jakieś dane i głosujący skulą ogony. Trzymam kciuki za Anonymous i WikiLeaks.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: Inventer89, Radzio, Reev, ethreex, Skazo, Adamo, Leeav, Se3a, Dominik, Siekierka, Radon, Slight, Gwozdek, Demi, Maniek, PTR, Rumun, Voxerver, Viper, Mat3usz