Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

[PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#1
Jak w temacie. Może wytłumaczę o co chodzi:

Zapewne znacie Top Gear, jak Stig wykręcał najlepsze czasy na torze w najszybszych autach świata. Możemy zrobić takie coś. Co tydzień pojawia się głosowanie, tj. Jaki tor, i jakie auto. Jeśli zostanie wybrane, nasz kierowca testowy przejedzie sobie najpierw 3 pierwsze okrążenia, aby ujarzmić bestię, a potem przejedzie 1 okrążenie. Ten czas, który zostanie wykręcony będziecie mogli własnoręcznie pobić. Jak ? Tym samym autem, i na tym samym torze robicie filmik, albo wysyłacie zdjęcie z czasem. Wtedy czas pojawia się na tablicy przy czasie naszego kierowcy, oznajmiając że został pobity. Oczywiście ten filmik z okrążenia ma być nagrany wtedy, kiedy jedziemy kółko, a nie powtórka !

Teraz parę informacji dot. przejazdu:
Robimy 3 okrążenia testowe, nieobowiązkowe, ale przyda się, by zapoznać się z torem.
W samochodzie może być zmodyfikowane: zawieszenie, hamulce, opony, redukcja wagi, i dodane naklejki, oraz felgi. Inne modyfikacje zabronione.
Najlepiej, jeśli kamera będzie ustawiona Zza kasku, aby był widoczny cały kokpit. Również można włączyć własny tryb HUD (Jeśli robicie filmik z pobitym czasem)
Czas pobity będzie, jeśli będzie szybszy o co najmniej pół sekundy, wtedy czas kierowcy zostaje na tablicy.

Na czym możemy jeździć ?
To chyba proste. Każdy kontroler jest dozwolony.
A jakie ustawienia ?
Wyłączamy asystę hamowania (opcjonalnie też skręcania, lub odwrotnie, jak kto woli.)
Kontrola trakcji (Opcjonalnie, jak ktoś lubi)
Zniszczenia: Pełne

_________________________________________________________________________________________________________
Pierwszymi samochodami będą:
1.VW Scirocco
2.Scion tC
3.Nissan Silvia S15 Spec. R Aero
4.Renault Megane R.S
Trasy:
Brands Hatch Indy
Brands Hatch GP
Circuit de Catalunya Club


Możecie dawać własne propozycje.

Pozdrawiam.

Edit: Tory do głosowania będą wybierane losowo, to nie tak, że do poziomu samochodu będzie wybierana trasa.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#2
Moim zdaniem super.
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#3
Mógłbym nawet wziąć udział, gdyby nie to, że teraz nie chce mi się zasysać z Origin. Ale pomysł świetny.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
Film można zrobić i bez oryginalnego Shifta, tylko taka nowinka. Jeśli byście robili film, to prosiłbym o parametry sprzętu, i na czym graliście. Pierwszy film będzie jak będzie głosowanie skończone. Nie wiem, czy uda mi się go w HD dać, bo mam słabego neta i długo mi to zejdzie z zapisywaniem
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#5
To czekamy na czasy z tras i info jakim samochodem trzeba je pobić :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#6
No to można zrobić tak:
Wykręcam czas każdym samochodem. Podsyłam wam czas, a potem jadę i nakręcam filmik z Top Lap. Właśnie odpaliłem Shifta 2, więc stay tuned ;)


Trasa: Circuit de Catalunya Club

Okej, pojechałem każdym autem 3 okrążenia testowe. To jedno sobie darowałem, bo już na tych trzech zostało wyłonione.

Auto:Renault Megane R.S
Tor:Circuit de Catalunya Club
Czas:00:59:217
Obrazek:
iv.pl/images/97537459251183290567_thumb.jpg


Jutro dam Top Lap, czyli filmik. Jeśli czas Top Lap będzie mniejszy niż kwalifikacyjny, zostanie umieszczony na tablicy. Jeśli nie, to czas kwalifikacyjny będzie czasem Top Lap.

//edit: Top Lap już jest. Filmik prawdopodobnie będzie jutro.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#7
Okej :) Czekamy.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#8
W drugiego Shifta zagram po ukończeniu pierwszego, za tydzień dodam film. Nagrywać będę za pomocą Xfire.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#9
Heh z chęcią wziąłbym w tym udział lecz nie posiadam SH2 :(
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#10
Dzisiaj wstawię filmik, gdzieś w granicach 12:30-13:00. Trochę mi się pogmatwało z tym, więc opowiem jeszcze raz.
Czas kwalifikacyjny, czyli zdjęcie jest czasem, który daje dostęp do Top Lap. Jeśli czas Top Lap wyjdzie wyższy, niż kwalifikacyjny, to Top Lap nie jest zaliczany, a czas kwalifikacyjny pojawia się na tablicy. Może znajdę jakiś obrazek z Top Gear z tą tablicą okrążeń, i tam się będzie czas wstawiało, chyba że ktoś się podejmie takie coś zrobić.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#11
Reev, ale lepiej by było żeby nie było na trasie tego optymalnego toru jazdy, no tych strzałek na torze, bo tak c*oty jeżdzą...
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#12
Ja zazwyczaj się ich nie trzymam, bo i tak tor jazdy mam wyćwiczony.
//Top Lap #1 już jest. Zapraszam do tematu link
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#13
Nie mniej jednak zawsze na nie spojrzysz i nie mów że nie, wyłącz to i wtedy jeździj. Bo tak to sensu nie ma...
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#14
W trudnej sytuacji owszem. A gdzie się je wyłącza ? Bo w PS się wyłączało czwórką...
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#15
OPCJE -> GRA -> Najlepszy tor jazdy na NIE zrób.
Kurde sam bym nagrał filmik ale wszystkie ustawienia graficzne na najsłabsze pewnie bym musiał mieć przy nagrywaniu...
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#16
Okej. W tamtym dziale za chwilę pojawi się głosowanie jakie auta mają być w kolejnym Top Lap.
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#17
Pomysł ogólnie ciekawy, jednak nie pasuje mi jeden element - wybór trasy. Jak niby chcecie porównywać auta skoro jeżdżą one na różnych trasach? Proszę, zróbcie coś w tej sprawie.
.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#18
Wybór trasy jest co tydzień, i będzie on zależał od poziomu samochodu.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#19
Moim zdaniem, pomysł świetny! Chyba będe musiał niedługo zainwestować w S2U. Btw, Silvia wchodzi w skład LE i nie każdy ją ma.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#20
Dlatego Top Lap pojechałem Megane.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja,