Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Szybcy i wściekli 6 (2013)

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#1
Wytwórnia Universal ustaliła datę premiery szóstej częsci popularnej serii z Vinem Dieselm i Paulem Walkerem w rolach głównych.

"Szybcy i wściekli 6" zadebiutuje w kinach w USA 24 maja 2013 roku. Szósta część nie jest zaskoczoniem, ponieważ "Szybcy i wściekli 5" dotychczas zarobili na całym świecie prawie 600 milionów dolarów.

Szczegóły szóstej odsłony są na razie nieznane, ale spekuluje się, że Vin Diesel, Paul Walker i Dwayne Johnson powrócą do obsady.
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
No i git :f Po zobaczeniu krótkiej scenki po napisach końcowych Fast Five można było się dowiedzieć, że Letty żyje i upozorowała swoją śmierć. Więc jak sie domyślam w 6 części Dominic dowie się o tym i będzie chciał ją odszukać. Agent Hoobs pewnie ruszy w pościg za nim. W Fast Five powrócił Vince, a co się dzieje z Leonem ? Może jego postać powróci w 6 części ?
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#3
Własnie ciekawe co sie z nim dzieje po tym jak w pierwszej czesci odjechał civem z letty i dominikim hmm mozliwe ze tez uciekł z kraju .

Cytat

Letty została zastrzelona przez tego fenixa chyba
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
A ja jeszcze 5 częsci nawet nie obejrzałem, trzeba to nadrobić ..
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#5
Ktoś na starej stronie świetnie określił serię F&F

Cytat

Piła - wersja dla zmotoryzowanych


Dziękuję, 6-tą część sobie daruję.
.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#6
Oby jakość była wysoka, oby nie przełożyli jakości w ilość i nie zrobili z tego serialu :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#7
Ja tam Was nie rozumiem - od czwórki każda część, która wychodzi, jest najlepszą z serii. Czwórka była świetna, piątka - jeszcze lepsza. Świetny klimat, idealna fabuła... Wszystko to znaleźliśmy w ostatnich częściach Szybkich i Wściekłych. W szóstce nie będzie wyścigów, więc doczekamy się pełnego kina akcji. Zresztą, w piątce był tylko jeden, z tymi Chargerami.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Adamo
Adamo 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
zgadzam się z przedmówcą akurat fast five to było bardziej kino akcji niż film wyścigowy ale bardzo przypadło mi do gustu więc 6 na pewno znów nas zaskoczy;]
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#9
hmm.niby tak..no ale ja lubiłem F&F za te wyścigi.a teraz to po prostu zwykły film akcji będzie..wolałbym jednak troche wyścigów.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#10
No co ty - pierwsze trzy części zalatywały taniochą i tandetą. Od czwórki jest inaczej - wreszcie porządna akcja, nie jest to już very cheap.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#11
Ja nie wiem, jak oni zamierzają zrobić Szybkich i Wściekłych 6. Przecież na końcu piątki Vince i reszta gangu kupili sobie po wyścigowym aucie, a potem chcieli wrócić do ''normalnego życia''. No, ale zobaczymy co tam wymyślą ;)
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#12
Deew jak mozesz pisac, że Vince kupił sobie wyścigowe auto skoro zginął w strzelaninie w Faveli !!
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#13
Eee... to chyba mi się pomyliło. Dawno nie oglądałem F&F. CHodzi mi o tego łysego gościa.
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#14
Jak dla mnie to odchodzą od tematyki, robią na siłe, niby nie są złe, ale dobre też nie .
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#15
Odchodzą od tematyki? Oni dopiero budują porządną tematykę. Pierwsze części to była niskobudżetowa tandeta.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#16
W tych nowszych częściach samochody to już odgrywały rolę drugoplanową, ale mnie to i tak nie przeszkadza. ;) Ale z drugiej stron, to ile można wałkować to samo? Chcecie wyścigów co chwila, to do NFS marsz. :P
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#17
Sorry Batory, ale jak dla mnie to seria "Szybkich i Wściekłych" skończyła się na części trzeciej, czyli na "Tokyo Drift". Każda kolejna część po "Tokyo Drift" nie miała tego, za co polubiłem serię "Szybkich i Wściekłych", czyli dużo wyścigów i tuningu. Część czwarta i piąta tego nie miała, a tu już szósta w drodze, a z tego co się dowiedziałem na temat tego filmu, to będzie jeszcze gorzej (jak dla mnie oczywiście).
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#18
Dokładnie. Kolega wyżej ma rację. Dla mnie trójka była ostatnią taką częścią z czego słynęła SERIA F&F. Część czwarta i piąta skupia się nieźle na fabule i stała się filmem już nie o wyścigach i o nocnym życiu za kierownicą z wciśniętym gazem do dechy.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#19
Jak dla mnie piątka była dobra i była zaraz po 1

O czym była 4 część bo nie pamiętam ??: d
G
grzesiuu 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#20
Ja myślę podobnie jak Radzio, bo f&f oglądałem jeszcze jak.. no jak byłem mały :D I jak ktoś mówi f&f to od razu przypominają się te wszystkie wyścigi, odpicowane fury itd. A już np. w bodajże w 4 albo w 5 części, film jednak odbiega od tej tematyki poprzednich części...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.