Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Walka z bossem

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#1
Elo wam. Kto idzie na peta? ha. Mam przyjemność założyć ten temat, gdyż bardzo lubię Carbona. Spodobała mi się fabuła. Proste. Ale co było fajne? Ten smaczek rozwalić bossa. Było ich czterech: Kenji, Angie, Wolf i Darius. Najpierw miasto potem kanion.

No i do was mam pytanie. Czy były z nimi problemy. Który boss był na prawdę denerwujący, który sprawiał problemy? Każdy z przeciwników miał swój atut. Kenji zwinny na zakrętach, Angie walka na krótkich prostych dzięki dobremu przyśpieszeniu. Wolf... hmmm. w czym on był dobry? (haha) Bo on mi nie sprawiał problemów, żadnych. Był tak słaby, aż głowa mała. :D A Darius? Był po prostu dobry. :P

Wypowiedzcie się użytkownicy bo zaśmiecacie forum o NFS tematami które możecie na pudelku czy facebook'u wypisywać. Proszę o opanowanie.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#2
Czasy Carbona mi przypomniałeś :D Jak to się z kolegą grało i ścigało xd Ja w Carbona już z 2 lata nie grałem, więc mało pamiętam jacy byli, ale to w Carbonie dawało duży plus na pewno.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#3
Ja tam wszystkich bez problemów rozwaliłem, może Angie była dobra. Raz jak grałem, o Wolf wyleciał z kanionu :o
Dariusa pokonałem Subaru Imprezą z lekkim tunem.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#4
Ja nie przepadam za Carbonem. A każdego z bosów próbowałem wywalić w kanonie :D
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#5
Dawno nie grałem w Carbona, ale z tego co pamiętam, to chyba największe problemy miałem z Angie.
Maniek
Maniek 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#6
Ja ileś razy przeszedłem Carbona, a najgorzej było z Dariusem, reszta łatwa, rozwaliłem go Lancerem, mi się podobała ta część NFS'a, fabuła super i Most Wanted też miał zarąbistą fabułę :D
imageshack.us/scaled/landing/825/wirliebenautos.png
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#7
Ogólnie podobał mi się CARBON z powodu podziału na dzielnice/rejony/terytoria czy jak to tam nazwać no i że akcja toczyła się w nocy. Trochę wkurzała mnie ta sztuczność gry. Co do bossów to największy problem miałem z DARIUSEM, a reszta jakoś poszła, ale wtedy młody byłem i nie doświadczony, teraz pewnie bym nie miał z nimi trudności hehe.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#8
O ile się nie mylę, to większych problemów nie miałem. Tylko przy pierwszym kończeniu gry, kłopoty były z Dariusem. Reszta zawsze lądowała w kanionie :D.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#9
Ja przechodziłem Carbona kilka razy, głównie ze względu na krótką fabułę, do tego wciągającą. Mi Darius sprawiał trochę problemów, natomiast z Angie specjalnych nie miałem, ale skoro Wy je mieliście - oznacza to, że w Black Box pracuje dużo feministek. :-)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#10
Ja przeszedłem ze 3 razy Carbona. Zawsze w ten sam sposób- Naciskałem nitro i z całą prędkością za barierkę wypychałem bossy. Ach, dobre czasy ^^. Mi oni tam żadnej trudności nie sprawiali, no może trochę Darius. Jego R8 nieźle ciśnie.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#11
W kanionie nie ma nitro?
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 13 lata temu
#12
A no nie ma nitra w kanionie. U mnie też za pierwszym razem był problem z Dariusem, ale udało się go załatwić Corvettą C6 :P A za następnym razem już nie było problemu :)
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#13
Ja to wiem Cooler, tylko to bylo z taka ironia. :D
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#14
yy. lol... ja jakoś zawsze mam nitro. chyba że to jakiś crash. Ale wątpie.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#15
Huh, ja to nigdy nie przeszedłem kariery w Carbonie na 100%. Największy problem miałem z Angie (pokonałem Caymanem S), pewnie dlatego, że ostatni teren, który atakowałem, to była właśnie jej dzielnica. Z Dariusem nigdy nie miałem okazji się zmierzyć. Raz padł komputer, dwa - nie chciało mi się dobijać do niego. 3 raz nie przechodziłem. :)
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#16
Carbon nie wiem ale na ps lepiej mi sie gra niż na pc może przez to ze grałem padem :D druga rzecz to auta i tuning full opcja

Pisz bardziej zrozumiale.
P
PTR 
Amator
Dodano 13 lata temu
#17
Wiecie to zależy bardziej od auta nie trudności bossa, najłatwiej pokonać tych pierwszych tuningowanymi(Mazda RX - 7,8) a Dariusa Lancerem, lub ZO6, Cooler w Carbonie nie ma C6, jest ZO6. Chodź różnicy nie ma za bardzo, tylko osiągi.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#18

Cytat

PZero napisał(a):
Ja przechodziłem Carbona kilka razy, głównie ze względu na krótką fabułę, do tego wciągającą. Mi Darius sprawiał trochę problemów, natomiast z Angie specjalnych nie miałem, ale skoro Wy je mieliście - oznacza to, że w Black Box pracuje dużo feministek. :-)
Jej fura miała naprawdę dobre przyspieszenie i na krótkich odcinkach po zakrętach trudno było ją dogonić.
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#19
Ja pokonywałem ich tak:
Kenji - Mazdą RX-8
Wolf - Mazdą RX- 7 Kenjiego
Angie - Astonem Martinem Wolfa
Darius - Plymouth Hemi Cuda :)

Problem może był tylko z Angie, potem jak sobie skołowali nowe bryki, to najtrudniej było pokonać w kanionie Wolfa :P
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.