Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wasze ciuchy

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Matz
Matz 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#21
U mnie przeważają t-shirt'y i koszule, firmy - róóżne np. Carry, House, Cropp, H&M. Buty, tego typu -> link ale nieco wyższe (nachodzące na kostkę) - Diverse. Spodnie, ponieważ mamy praktycznie lato to shorty z Cropp'a. Ogólnie jeśli chodzi o wzorki, czy napisy na rzeczach, to mój styl nazwałbym "hawajskim" (palmy, letnie, kontrastowe kolory itd...) ;)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#22
Nie napisałem o spodniach na wiosnę/jesień. Chodzę w jeansach lub sztruksach Levisa. Kiedyś nosiłem Big Stary, jednak szybciej się niszczyły od Levisa - szczególnie w prawej kieszeni, gdzie zawsze nosze komórkę :)
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#23
Generalnie co kogo to interesuje kto w czym chodzi, jak się ubiera. Ja nie mam zamiaru się tu wypowiadać jak lubię się ubierać ... i proponowałbym innym zrobić to samo. Jak dla mnie to temat zbędny !
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#24
Spokojnie :) Jeżeli nie masz zamiaru się wypowiadać to mogłeś tu w ogólne nie pisać :)
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#25
No, fucktycznie mogłem nie pisać tu posta. Działałem pod wpływem emocji trochę ...
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
R
Reev 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#26
We wtorek byłem w Cropp'ie. Kupiłem sobie fajniutkie jeansy. ;) Może cyknę fotke, to pokaże.
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#27
No jak będziesz miał czas to zrób. A ja dziś zamówiłem spodnie Mass'a.
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#28
60 - 80% moich ciuchów to marka Just Play :P. Reszta to nie wiem, ale 0% LUMPEXU!!
i.imgur.com/umJ6nM8.png
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#29

Cytat

0% LUMPEXU!!


To było co najmniej nie na miejscu, bo mogłeś urazić niektóre osoby z tej strony... Mnie na przykład uraziłeś.
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#30
Góruje u mnie odzież firmy DILL. Koszulki HEMP GRU oraz BLUZA, a moja ulubiona koszulka DILL'a to: KIEGO WHO YA?!
Co do spodni to zwykłe ze sklepu nic konkretnego.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
RaStachMan
RaStachMan 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#31
U mnie najwięcej Ubrań Diverse'a, C&A, Cubus, 2 pary Jeansów z H&M (z tym logiem &Wink. Praktycznie same podkoszulki (w tym jeden "Warszafski Deszcz Ciągle Pada..."Wink bluzy dresowe z kapturem, koszulki z krótkim rękawem, krótkie spodnie. Jeśli chodzi o kolory to raczej jasne typu żółty albo jasnozielony (z wyjątkiem spodni). Nienawidzę obcisłych rzeczy więc niemal same duże rozmiary podkoszulków itd. Aha jeszcze jedno: spodnie oczywiście szerokie, jak już napisałem, ale absolutnie nie z obniżonym krokiem.
img29.imageshack.us/img29/9537/sygnaturkaskoda2byrasta.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#32

Cytat

de_ace napisał(a):

Cytat

0% LUMPEXU!!


To było co najmniej nie na miejscu, bo mogłeś urazić niektóre osoby z tej strony... Mnie na przykład uraziłeś.


To bardzo przepraszam. Nie wiedziałem, że ktoś z was się tam ubiera. Jeszcze raz sory ;)

Cytat

Demi napisał(a):
Góruje u mnie odzież firmy DILL. Koszulki HEMP GRU oraz BLUZA, a moja ulubiona koszulka DILL'a to: KIEGO WHO YA?!
Co do spodni to zwykłe ze sklepu nic konkretnego.


DIIL, dobra rzecz B) Tylko szkoda, że na razie mogę sobie kupić, bo znowu dojdzie mi ciuchów Just Play. :)
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#33
U mnie w szafie królują dresy :D. Głównie przez to, że są wygodne.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#34
Ja głównie nie patrze zbyt skąd ciuchy noszę, jak widzę w jakimś sklepie coś ładnego to po prostu kupuje jak mam potrzebę. Lubię jeansy, ale nie lubię szerokich. Chyba najczęściej ubieram się w H&M i Diverse, ale nie patrze na to z jakiego sklepu :d Ogólnie to lubię jakoś ładnie wyglądać :D
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Manjak
Manjak 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#35
Uwielbiam moje jeansy :D Najlepsze są moim zdaniem te z Big Stara, noszę już rok jedne i tylko się poprzecierały trochu ale pancerne są. Krótkie spodnie- jakieś wygodne i fajne żeby były, a podkoszulki to większość Adidas i Nike. :P
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#36
A u mnie niedługo dojdzie nowa koszulka JWP :) link

Niedługo kolejne zakupy się szykują więc liczę na dobre wyprzedaże w ARKADII haha.
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#37
Ja oczywiście Cropp, House i Reapper ewentualnie Reserwed lub Diverse. Jeżeli chodzi o Reapper'a to dżinsy wytrzymuję bardzo długo jedyna wada to tak jak Inventer przy kieszeniach przetarły się, ale mamcia krawcowa i dała radę :D Cropp jest super. Ciuchy wysokiej jakości chociaż czasami lubią się rozciągać np. T-shirty. House podobnie jak Cropp ;) A w czym chodzę? Ja jestem schludny chłopak i pokaże wam tak:

Jeżeli chodzi o górę to t-shirt ładny i dopasowany najlepiej biały lub siwy, pokażę przykładowo:

sklep.cropp.com/images/product/P9939-09X-01.JPG


Na to lubię ubrać koszulę z podwiniętymi rękawami rozpiętą najlepiej, żeby dobrze wyglądała z bluzką, pokażę koszulę, którą mam w której uwielbiam chodzić:

sklep.cropp.com/images/product/R0347-83X-01.JPG


Jeżeli chodzi o bluzy to tylko i wyłącznie rozpinane najlepiej z Kapturem jak ta, którą również mam:

sklep.cropp.com/images/product/R6745-00X-01.JPG


Spodnie oczywiście muszę być jeansy. Innej opcji nie ma. Teraz też wam pokażę te, które aktualnie mam:

sklep.cropp.com/images/product/P1399-55J-01.JPG


Buty.. Co do butów to w grę wchodzi tylko Nike i Puma. Aktualnie mam Pumy RepliCat III, chodzę w niech cały czas pół roku i nie mają nawet zadrapania:

sklep.sizeer.com/files/picture/31/47/65-1-csmall.jpg


Na początku chodziłem w białych butach ale często musiałem je czyścić więc wole czarne.
No to to jest mój look ;)
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#38
Teraz doszły mi 2 koszulki Cakko i jedna MMA Life. 2 dresy MMA Life i jakieś 3 jeansy. Do tego, na razie, 1. bluza z kapturem.

Niedługo mogę zrobić foty. xD

EDIT: No, i fotki są. Tylko jeansom nie zrobiłem. Robię je dlatego, bo nie chce mi się ich szukać po necie.

Link -> http://imageshack.us/g/233/snc00107.jpg/
i.imgur.com/umJ6nM8.png
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#39
Moja dwa ostatnie zakupy ;)

iv.pl/images/03490821058216460352.jpg


iv.pl/images/62826117175046505388.jpg


;))
Manjak
Manjak 
Uczeń
Dodano 13 lata temu
#40
Ja ostatnio zakupiłem sobie bluzę Cottonfielda, zapłaciłem dużo ale mam pewność że się nie rozwali.. w jednej chodzę 2 lata i ani draski na iej nie ma.. Oprócz tego zmieniłem moje nieśmiertelne Nike Renzo Mid na jakieś Adidas Classics. Póki co się dobrze sprawują, ale najacze ubieram żeby na motorku pojeździć :D
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: Inventer89, Radzio, Reev, de_ace, Matz, Adamo, Viktor, Leeav, Se3a, sebastianek, benek, Dominik, Black Ice, Siekierka, Radon, Slight, Demi, S13, Maniek, Marci, Manjak, Rumun, RaStachMan, Hymphh, Cris7, lysy90