Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#21
Komputer ma dopiero 2 miesiące ;)

Mój brat chodził do faceta, u którego był kupowany komputer, i on mówił, że coś może być z dyskiem nie tak. Dysk 1TB, a trochę na nim dużo tego jest, a jak teraz padnie, bo będzie katastrofa, choć nie chcę mi się w jego słowo wierzyć.
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 12 lata temu
#22
Bardzo możliwe,że tutaj chodzi o problem z dyskiem, uszkodzona jest głowica odczytująco-zapisująca - to z takich poważniejszych, ale bardziej możliwe,jest, że padł kabel SATA łączący dysk z płytą główną. Twój komputer jest na gwarancji czy to tzw składak ??

P.S

Ill udało Ci się rozwiązać problem z tym gubieniem pakietów ??
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#23
Jakiś tam program brat odpalał, ale wszystko jest poprawne.
@Cooler
Możliwe, że coś jest na kablu.
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#24

Cytat

Ill udało Ci się rozwiązać problem z tym gubieniem pakietów ??

Tak, trzeba było zmienić ustawienia routera :)
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#25
Z grami jest coraz gorzej. Klatkują, i tnie się dźwięk.
F
funfel 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#26
jak gram w minecrafta beta 1.8.1. to po godzinie śmierdzi prosze o pomoc
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#27
Ja mam taki problem...W programie Windows Movie Maker przy włączaniu wyskakuje błąd "Brak Efektów i Przejść wideo"...Nie wie ktoś jak przywrócić te efekty i przejścia?
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 12 lata temu
#28
3nd jeśli masz gwarancje na komputer to oddaj go do serwisu, a jak nie to pożycz od kogoś kabelek Sata albo kup taki (koszt koło 7 - 10 zł) i spróbuj wymienić. Jak nie pomoże to niestety najprawdopodobniej coś nie tak z dyskiem jakieś uszkodzenie fizyczne. Nie gwarantuje na 100%, że to dysk, ale najprawdopodobniej to on jest sprawcą.

Funfel spróbuj przeczyścić komputer. Jak nie to zobacz czy kabel zasilający się nie topi zaraz przy wtyczce do zasilacza. Niedawno miałem ten sam problem, kabel był za luźny i robiło się zwarcie na stykach i się topił. Wpiąłem stary kabel od monitora CRT i nic się nie dzieje.

DICK Windows Movie Maker jest instalowany zaraz z systemem, więc najlepszym wyjściem będzie zrobienie tzw nakładki systemu.
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
F
funfel 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#29
jak go rozręcałam to był prawie czysty mała warstawa kurzu i nic więcej i było gorzej bo kiedys zacinał sie co 2-3 minuty. nie widzę aby był stopiony i głośniej chodzi.
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#30
Mam takie pytanie.
Dziś zamontowałem do komputera płytkę, która umożliwia mi podłączenie do komputera kamery(nie wiem jak to się fachowo nazywa). W systemie nazywa się to "Kontroler IEEE 1394". Chciałem zainstalować sterowniki do tego urządzenia, ale przy próbie instalacji wyskakuje mi takie coś:

s4.ifotos.pl/mini/1jpg_rhawarh.jpg


Można w tym wypadku kontynuować instalację sterowników? Co robić jeśli coś nie wyjdzie i mi komputer padnie? Czekam na odpowiedzi.
W razie czego:
System: Windows 7 Home Premium
Płyta główna: ASUS M4N68T
.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#31
A ty z neta pobierałeś te sterowniki czy skąd je masz? Bo mogą być nie właściwe...
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#32
Zaryzykowałem i... wyskoczył mi Kod 10 podczas próby instalacji.
.
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#33
Sprawa jest dość poważna. Od trzech dni dzieje się coś złego z moim komputerem. Mam 2 konta użytkowników i na obu jest to samo. Otóż jak się zaloguję niby wszystko jest w porządku ale po chwili na pasku wyświetl mi się ,żebym sprawdził czy komputer jest bezpieczny. Patrzę ,że zapora jest wyłączona ( sam nie wyłączałem ). Natychmiast ją włączyłem i żadnych problemów nie było. Później zorientowałem się ,że nie widzę ukrytych plików i folderów a zawsze miałem zaznaczone w Opcjach folderu "pokaż ukryte pliki i foldery". Przestawiłem na tak jak było wcześniej. Do końca dnia było już wszystko w porządku.

Kolejnego dnia włączam kompa po szkole i patrzę ,że znowu zapora jest wyłączona i nie widzę ukrytych plików. Przestraszyłem się ,że może ktoś się do mnie włamał (słyszałem ,że da się przez Hamachi ,a ja akurat je miałem). Od razu je usunąłem. Posiedziałem na forum i trochę popykałem w Split/Second do czasu kiedy mi się zawiesiło. I tu jest kolejna poważna rzecz. Otóż jak wcisnąłem CTRL+ALT+DELETE pojawia mi się ekran z opcjami dodatkowymi ( Mam Viste ). I brakowało tam najważniejszej rzeczy: MENADŻERA ZADAŃ. Pomyślałem ,że to bug w systemie i spróbowałem ponownie. Dalej to samo. Został mi reset kompa po którym również tak było i zapora też była wyłączona.

Dziś wróciłem ze szkoły. Problemy nie zniknęły. Postanowiłem przeskanować kompa. Antywirus nic nie wykrył ( mam Avasta ).
Co jest grane? Dodam ,że przez ostatnie 3 dni nic nie ściągałem.
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
P
PTR 
Amator
Dodano 12 lata temu
#34
Avast jest raczej słaby do wykrywania wirusów, pobierz jakiegoś triala antywira albo IObit Malware Fighter(darmowy, osobiście znalazł 3) Awasta też posiadam ale jak co wspomagam się tym. A co samego problemu, nie znam się na tym więc strzelam, że to wina dysku albo systemu.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 12 lata temu
#35
Mi akurat Avast się podoba pod względem jego działalności. Propo Twojego problemu MrKacper, może przeinstaluj system albo coś. :P
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 12 lata temu
#36
PTR - jak masz dwa antywirusy zainstalowane, to życzę powodzenia. Nigdy nie instaluje sie dwóch antywirusów.

Avast to dobry antywirus, myslę wiec, MrKacper, że nie masz żadnego wirusa. Podejrzewam, że po prostu zrobił Ci się jakis bałagan w rejestrze lub cos w tym stylu. Proponuje pobrać darmowy programik, który zwie się Advanced System Care, i nim przeskanowac komputer i naprawic błędy. Myslę, że to pomoże.
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#37
O dziwo problem zniknął. Dziś jak włączyłem kompa avast usunął mi FRAPSA , Gadvin print screen i adobe readera bo widziałem jak wyświetlił mi się komunikat ,że są "zainfekowane" czy coś w tym stylu. Teraz wszystkie problemy podane wyżej zniknęły. Zobaczymy na jak długo.................
Mam nadzieję ,że na zawsze :)

EDIT: Żal, avast pisze ,że zostało wykryte zagrożenie jak włączyłem NFS TR i usunął mi plik.exe. Muszę przeinstalować grę..
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
P
PTR 
Amator
Dodano 12 lata temu
#38
Już nie mam dwóch, bo za każdym razem pytał się czy akte ściągnąć, skasowałem. A Advanced System Care posiadam w wersji Pro ale jakieś różnicy nie widzę.
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#39
Szukam pomocy !
A o to mój problem z laptopem. Od czasu reinstalu systemu, nie mam polecenia "Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi" w Panelu Sterowania>Sieć i internet. Sterowniki karty sieciowej mam zainstalowane, także nie wiem czemu tego akurat polecenia nie widzi. Z internetem łączę się przez kabel LAN, a chciałbym czasami skorzystać z sieci Wi-Fi kiedy jestem na uczelni.

Ma ktoś pomysł w czym tkwi problem?
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#40
Siemka. Mam mały problem z komputerem, a raczej z Windowsem. Otóż posiadam oryginalną kopię Win7. Ściągnąłem sobie grę Rappelz, no i do niej potrzebne są sterowniki dodające rozdzielczość i takie tam pierdoły. Sterowniki są niepodpisane i nie da się ich odinstalować, a przez nie wyskoczył mi komunikat, że kopia Windowsa nie jest oryginalna. Co zrobić?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.