Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Masz problem z komputerem? Pisz tutaj!

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 13 lata temu
#1
Kontynuacja tematu z poprzedniej odsłony strony. Macie problemy z komputerem opisujecie go tutaj a ja lub ktoś inny postara się wam pomóc. Zapraszam do pisania :)

Przyklejam. ill.

// Milex1977
Poprawiona nazwa tematu
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#2
Mam problem. Mój laptop wariuje!
1. Jak wejdę w Mozillę to potem nie da się ani zamknąć, ani zminimalizować, ani zmniejszyć. Tylko trzeba nacisnąć "Start". To samo się tyczy innych okienek przeglądarki.
2. W GTA: San Andreas chodzi się CJ'em odwrotnie, czyli do przodu - "S", do tyłu "W", w lewo "D", w prawo "A". Ustawienia były inne! Wchodzę w ustawienia sterowania i powinno być tak jest, a jest inaczej. Kamera jest z przodu, nie z tyłu.
3. Wszystko, poza myszką, na chwilę się zawiesza. Trzeba robić Ctrl + Alt + Delete.
4. Jak zminimalizuję NFS: World, a potem przywrócę to nie mam HUD'u. Mogę tylko jeździć.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
andy2
andy2 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#3
wygląda na to że masz problem ze sterownikiem od klawiatury usuń sterownik kompletnie
jak to zrobić otóż musisz wejść w mój komputer prawym dać zażądaj potem menadżer urządzeń i klawiatura
[img]
img97.imageshack.us/img97/282/1953319.jpg

My Camera:
Canon 5D
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 28-105 mm f/3.5-4.5 II USM
Sigma 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Macro HF
Paragon 500mm f/8 Telephoto Lens with 2x Teleconverter 1000mm[/img]
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
To nie koniec andy, bo teraz jak otworzę notatnik to potem trzeba go zamykać menadżerem zadań. Tak samo jak i odpalić coś.

EDIT: Mam Win7.

YouTube też źle funkcjonuje. Nie da się nic kliknąć na filmiku (stop, start, pauza, przesuwanie...)! Mi to wygląda na wirusa, nie na walnięty sterownik.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#5
To format zrób, najprościej,
To co opisujesz to masakra jakaś :O
andy2
andy2 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#6
może być ja zgaduje przyczynę, no ale format c: i wszystko z głowy :D
[img]
img97.imageshack.us/img97/282/1953319.jpg

My Camera:
Canon 5D
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 28-105 mm f/3.5-4.5 II USM
Sigma 28-80mm f/3.5-5.6 Aspherical Macro HF
Paragon 500mm f/8 Telephoto Lens with 2x Teleconverter 1000mm[/img]
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 13 lata temu
#7
Jak dla mnie oprócz sterownika klawiatury, coś nie tak jest z dyskiem. Spróbuj defragmentacji dysku. Bo nie ma co odrazu formatować :P
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#8
Problem naprawiony. Wystarczyło zrobić reinstall systemu i zainstalować Service Pack'a (tego lapka mam od tego stycznia, chyba, a Service Pack był od marca dostępny).
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#9
Mam problem z internetem. Miałem wymianę routera i zwiększenie przesyłu. Wcześniej w grze Call Of Duty pokazywało mi dużo serwerów. Po zmianie pokazuje mi od 2 do 5. W internecie wyczytałem, że jest to spowodowane tzw. Packet Loss. Wszedłem na pingtest.net i rzeczywiście - 90% straconych. Chciałbym się dowiedzieć czy samemu mogę coś zrobić, czy pozostaje dzwonić do nich. Windows na to wpływu nie ma. Internet od UPC, 50 mb/s, wcześniej miałem 25 mb/s.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 12 lata temu
#10
Bardzo możliwe, że przyczyną może być router, coś zakłóca sygnał albo on sam jest uszkodzony. Spróbuj przestawić go w jakieś inne miejsce czy coś w tym stylu. Jak nie pomoże to będziemy kombinować dalej :)
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#11
Aha, zapomniałem, że kabel zwykły mam podzielony na 2. Jeden na router, a do mnie, do kompa po kablu. Wcześniej miałem sam router, a było ok. Poprzestawiać itp., próbowaliśmy. Nic nie dało.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#12
Możliwe, że Ci się przegrzewa.
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#13
Posłuchaj, skąd dochodzi to buczenie. Jeśli z wentylatora, to po prostu ci się przegrzewa. Zdejmij pokrywę. Jeśli masz małą budę, to właśnie dlatego Ci się grzeje.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#14
3 Karty graficzne i się one przegrzewają??? Zaktualizuj sterowniki do Tri-SLI, może te stery co teraz masz źle wpływają na działanie kart, wiesz o co biega. Nvidia wydaję czasem takie stery że głowa boli...
K
kovalcio 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#15
Witam ! Mam następujące pytanie... Mój kumpel zamówił procek Athlon AMD AM2 starszy model oraz ramy 4GB. Wszystko "ładnie" śmiga ,aż do momentu próby odpalenia gry gdzie po prostu PC się resetuje.. O co może chodzić ? Przypuszczam , że może być to problem z systemem (WIN XP 32bit)
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#16
Raczej dobrze Ci się wydaje ;)

A teraz przyszedł czas na mnie.

Otóż od pewnego czasu źle się z moim komputerem dzieje. W ogóle nie chodzi o gry, a o jego funkcjonowanie. Komputer włącza się z 2-3 minuty, + jeszcze na starcie zawiecha explorera. Potem zanim cokolwiek się włączy, to też trzeba z 5 minut poczekać, zanim zatrybi. Tylko nie mówcie, żeby czyścić kompa, czy coś w tym rodzaju, bo format robiłem tydzień temu.
K
kovalcio 
Niedzielny kierowca
Dodano 12 lata temu
#17
A dzieje Ci się tak od pierwszego rozruchu czy np. pochodzi godzinę wiecej i dopiero się tak dzieje ?
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#18
Od razu, jak włącze. Czasem normalnie działa, ale to chwilowe.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#19
3nd komp chyba ci się grzeje, sprawdź temp. procka i karty graficznej przy spoczynku. Może wina sterowników od karty graficznej??? Przeinstaluj lub zainstaluj nowsze bądź starsze. Ewentualnie może komp w pętle wpadł??? Spróbuj zrobić przywracanie systemu do wtedy kiedy komputer dobrze działał.
Cooler
Cooler 
Amator
Dodano 12 lata temu
#20
Co do problemu kovalcia, wcale nie musi to być problem z systemem (zależy o jaką grę chodzi). Któraś z kości pamięci może być uszkodzona lub robi konflikt sprzętowy.

Co do 3nd spróbuj przeskanować też komputer antywirusem, to, że robiłeś format tydzień temu nie oznacza, że przez ten tydzień komputer nie złapał jakiegoś syfola. W środku też, możesz przeczyścić. Ile twój komputer ma lat ?? Problem może leżeć również w sprzęcie.
bfp4f.alchemical.ch/signatures/5fd60b6232ddc293b48f4a1ffb9d0da9132b744b.png
bfp4f.alchemical.ch/signatures/ffae60fc93d773d52a4e278daad37b73187463af.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.