Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Błędy/bugi NFS Payback

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
E
Eljott88 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#41

Cytat

Kuchsee napisał(a):

będą dodane w aktualizacjach, poczytaj wcześniejsze wypowiedzi w temacie...

A no chyba ze tak.
Jestem nowy wiec ciezko wszystko przejrzec, dzięki bardzo
T
Tebich 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#42
Wlasnie kupilem regere i jak losuje nowe karty czesci to slychac tylko dzwiek a karty sie nie pojawiaja, wszystkie punky losowania stracilem a zadnej karty niemam :(
Yosimoro
Yosimoro 
Amator
Dodano 6 lata temu
#43
Zbugowany tylny błotnik w superkonstrukcji Bel Air
You do not have access to view attachments
M
MaJQu5 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#44
Mam ten sam błąd co Tebich
Yosimoro
Yosimoro 
Amator
Dodano 6 lata temu
#45
Wiem, że to nie podchodzi pod bugi, ale przydałby się jakiś przycisk do rozpoczęcia nowej kariery i możliwość zablokowania gry na 30 FPS.
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#46
Za każdym razem w tym miejscu koła "wtapiają" się w asfalt
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
You do not have access to view attachments
R
RudyKN46 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#47
Kupując auto do drifty pokazywało dodatkowo auta do wyścigów.
Nie wiem czy błąd/bug ale długo albo wcale wczytuję winyle na samochodzie
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#48
W Raptorze po zmianie felg seryjnych nie zmienia się felga w kole zapasowym na pace

Połączony z 29-12-2017 16:28:
W Mercedesie AMG G63 po wybraniu chłodnicy Mansory z 3 żeberkami nie palą się w ogóle LED-y pod prawą lampą
V
VeeiNs996 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#49
Witam, mam dosyć dokuczliwy błąd, a mianowicie chodzi o wolno wczytujące się tekstury, winyli po uruchomieniu gry nie ma wgl tak samo gdy wejdę do online, podczas każdej gry w online mam gołe auto, a w trybie fabuły pomaga powrót do garażu, tam co prawda winyle się wczytają (bardzo powoli) i po wyjściu z garażu winyl jest. Dotyczy to również wczytywania detali na świecie. Gram na Xboxie i dodam, że w innych grach takiego problemu nie ma. Liczę, że w końcu coś z tym zrobią bo podczas grania online to bardzo denerwuje.

Edit///
Dodam jeszcze, że pierwszy raz zrobiło mi się to gdy podjechałem do wyścigu nie tym autem co trzeba (inną konstrukcją) i gdy kliknąłem "zmień samochód", auto spadając z nieba pojawiło się bez winylu i od tamtej pory mam właśnie ten problem. Reinstall gry nie pomógł.
snickowaty
snickowaty 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#50
paląc laczka w lancerze evo obracają się 4 koła a nie tylko dwa tylne XD dziwnie to wyglada. nie wiem czy to bug czy tak ma być ale dobrze jakby to naprawili :V
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#51

Cytat

VeeiNs996 napisał(a):

Witam, mam dosyć dokuczliwy błąd, a mianowicie chodzi o wolno wczytujące się tekstury, winyli po uruchomieniu gry nie ma wgl tak samo gdy wejdę do online, podczas każdej gry w online mam gołe auto, a w trybie fabuły pomaga powrót do garażu, tam co prawda winyle się wczytają (bardzo powoli) i po wyjściu z garażu winyl jest. Dotyczy to również wczytywania detali na świecie. Gram na Xboxie i dodam, że w innych grach takiego problemu nie ma. Liczę, że w końcu coś z tym zrobią bo podczas grania online to bardzo denerwuje.

Edit///
Dodam jeszcze, że pierwszy raz zrobiło mi się to gdy podjechałem do wyścigu nie tym autem co trzeba (inną konstrukcją) i gdy kliknąłem "zmień samochód", auto spadając z nieba pojawiło się bez winylu i od tamtej pory mam właśnie ten problem. Reinstall gry nie pomógł.


Niestety Payback tak już ma, że po włączeniu się gry do świata, przez kilka sekund wczytują się tekstury w wyższej rozdzielczości (w tym winyle).
V
VeeiNs996 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#52
Czyli nie mam co liczyć, że pogram w online mając winyle na aucie?
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#53
Kolejne błędy w subaru brz i mazdzie rx7 ze zderzakami pakietu rocket bunny nie świecą się diody w zderzakach a są one automatyczne przypominam
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#54
Jakiś czas temu natrafiłem na ciekawego buga. Zrobiłem kilka misji driftowych, a potem misję w której należy uciec policji. Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy usłyszałem głos Tylera zamiast Maca. Po zakończeniu pościgu przyjrzałem się kto siedzi za kółkiem i faktycznie był to Tyler :D Nie pamiętam niestety czy wejście do garażu i wyjście naprawiało problem, czy potrzebny był restart gry
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
You do not have access to view attachments
N
Nfskamillo 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#55
Po wystartowaniu wyścigu "Pętla wokół kasyna silver", w pokazanym na mapie miejscu, część kibiców zaczęła ignorować grawitację i lewitować :) . Dodatkowo jeszcze niektórzy zaczęli mrygać kolorami jakby byli po LSD.
[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=blq2l9hiuY4[/movie]
K
Kubi7 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#56
Gdy odpalam grę vinyle na samochodzie się nie wczytują, Kiedyś taki błąd nie występował, wszystko działało bez zarzutu.
Gram na Xbox ONE
L
Lemur 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#57
Mam problem z wczytywaniem się malowań do samochodów innych użytkowników w garażu. Jak chcę ściągnąć sobie nowe malowanie na samochód to niby malowania się wczytują, ale kompletnie ich nie widzę. Kiedy nawet takie pobiorę to i tak jest to jednolity kolor. Ktoś się z tym spotkał ?
You do not have access to view attachments
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#58
Ja mam problem ze jak zmienie auto na wyscig to nie mam malowaniabw ogole. Gram na ps4
L
Lemur 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#59
Ktoś jest w stanie pomóc z brakiem wyświetlanych wraps w garażu. Dlaczego są szare kafelki ? Usunąłem save i grałem od początku, robiłem synchronizacje plików i nic nie pomogło. Ktoś coś ?
Ziutek68
Ziutek68 
Amator
Dodano 6 lata temu
#60
Mam problem. Od wczoraj niemogę włączyć menu z skrzynkami, zdjęciami i wyzwaniami. Ładuje się 30 sekund a potem wyskakuje że jest niedostępne.
Tak samo z online ładuje się chwilę i wyskakuje że niemożna utworzyć poczekalni i kod błędu FTCL 5001.
Dodam jeszcze że miałem w tym momencie problemy z internetem (robili coś) Ale dzisiaj jest to samo a internet działa normalnie. Dobra w opisie nowego patcha pisze że to naprawią nieważne. :P
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.