Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1431 posty

Ostatnia aktywność, 21-03-2018 20:17 przez kam945
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 20:17 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Kasa lezy wszędzie i można na byle czym zarobić, wiem o tym bdb. Jednak tak jak mowiles, można ogarnąć tez później po latach przez studia czy cos. Niestety jeśli nie każdy ma tak super, ze rodzina mu daje to musi te 20zl na jedzenie dac albo na paliwo jeśli jest lepsza sytuacja z kasa. Auto w grze za takie pieniądze to kpina i chyba musiałbym się wyzbyc cebulactwa i oszczednosci żeby kupic. Lub zarabiać 10k, a nawet bolałoby mi dac tym stulejarzom z GG zarobc.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 19:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Teraz mnie utrzymują, fakt, ale prędzej czy później jak będę pracował to i tak wylecę z kraju by czegoś większego się dorobić :v
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 17:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Lol, Ciebie rodzice utrzymują i będziesz gadać o realnych zarobkach w kraju. Pewnie wnioski snujesz od jakiejś socjalbandy krajowej szastającej tylko żądaniami.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 17:10 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No gdybyśmy w PL zarabiali 2k euro na miecha, a nie 2k zł to też bym luzem wydał 4 euro na autka w grze :v
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 17:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No ale w sumie - rodzice dają na paliwo w tym wieku to się ma problem wydać 20 zł.
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 16:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
I tak kupicie. xdd Popierdolicie za przeproszeniem ale i tak kupicie.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 16:12 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Kam, jak się człowiek uczył/uczy i umie odpowiednio ustawić - bo kasa w Polsce potrafi leżeć na ulicy, tylko trza dupę ruszyć a nie skomleć. A Tobie Gustaw nie szkoda nerwów na nawalanie na EA i tracenie przy tym czasu na zarobek? Czy tylko ja tak mam? :>
M
MrSamcio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 15:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Już jest Smile
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 14:23 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dzisiaj powinna być około 15 pewnie.
M
MrSamcio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 13:55 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
co z porzuconą furą?
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 11:50 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
W USA za 1h w McD wezmiesz 10$ za pakiet 5$, w UK 7£ a pakit 4£, Niemceczh 8-10€ a pakiet 4€. Moze pomylilem sie o jedna jednostke bo widzialem tylko UK i USA w sklepie. Jednak porownujac do tego, my musimy jeszcze doplacic z godzinnych zarobkow. Nie mowie nic, bo sam mam to gdzies tak naprawde, ale kazd grisz sie liczy i wole pizze niz auto w grze.. Jednak porownujac do innych to dla nas wychodzi to drogo. Pewnie Ukraina,Rosja itp nie maja lepiej..
M
MrSamcio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 11:30 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tylko w Polsce jest takie cebulowanie, jezus 20 zł za samochody no nie no to przesada! Tylko, że nie biorą pod uwage tego, że przykładowo w Anglii takie coś kosztuje 4 funty i tam nikomu to nie przeszkadza, tylko Polaki mają wieczne problemy Wink
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 11:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Siekier drogi cieplaczku, ja wiem że lubisz być dymany, ale weź się szanuj, bo trochę za dużo pozwalasz EA.
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 10:50 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Pisało PAKIET więc można było się domyślić że dostaniesz tylko 1 i kupić normalną edycję albo poczekać na promocję.
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 10:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
no w sumie sprawdziło się, ale czy jest to w porządku dla graczy? jak dla mnie nie xd
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 10:34 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czy powinno czy nie, w opisie deluxa było napisane co będzie i chyba się jednak sprawdziło.
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 10:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
ale to jest płatne nawet dla deluxe, a niestety nie powinno dlatego jest się z czego naśmiewać
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 03:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
należy" Smile A wszyscy to by chcieli zarabiać 10k+ "bo się należy". Ogarnij się chłopcze zanim zaczniesz dalej pieprzyć od rzeczy.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 03:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Kchujsee jak masz 13 lat to w sumie mnie ta gadka śmieszy zamiast wkurzać. To co mówisz to dla normalnego człowieka nie jest majątek bo dzienny koszt życia jest wyższy. Tak, oczywiście, w ogóle dajmy kuźwa ludziom wszystko za darmo "bo się nale
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 6 lata temu ( 21-03-2018 00:55 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
w rozsądnej cenie? to powinno w ogóle byc w jakiejś cenie? co za czasy nastały ze kupno kilku autek do gierki to normalna sprawa xd
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.