Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 11-12-2017 08:25 przez Bigsnoke05
B
Bigsnoke05 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-12-2017 08:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]qSjStTU8R78[/movie] kolejne auto tym razem udało suę odzyskać plymouth hemi cude jest też film z customizacją plymoutha jednak tylko na pc da się go obejrzeć na tel nie [movie=youtube]yhJvwstRwMo[/movie] i video z plymouth hemi cuda
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 10-12-2017 16:54 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Wiem, że to nie podchodzi pod bugi, ale przydałby się jakiś przycisk do rozpoczęcia nowej kariery i możliwość zablokowania gry na 30 FPS.
M
MaJQu5 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 10-12-2017 16:15 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Mam ten sam błąd co Tebich
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 07-12-2017 14:29 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Zbugowany tylny błotnik w superkonstrukcji Bel Air
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 06-12-2017 21:24 )
Re: Tuning osiągów
ma najważniejsze premie prędkość i nitro oraz najlepiej aby trafiły ci się bonusy na kartach nitro aby było 10/10 i przyspieszenie takie jest najlepsze połączenie
T
Tebich Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 06-12-2017 21:23 )
Re: Tuning osiągów
Czemu outlaw ?
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 06-12-2017 21:17 )
Re: Tuning osiągów
tak i polecam Outlaw do każdego typu
T
Tebich Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 06-12-2017 21:16 )
Re: Tuning osiągów
Czyli najlepiej miec wszystko od jednej firmy ?
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 06-12-2017 21:01 )
Re: Tuning osiągów
Bonusy 1 firmy i mają lepsze Bonusy
T
Tebich Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 06-12-2017 20:41 )
Re: Tuning osiągów
jak to jest mozliwe ze ludzie z samochodami gorszej klasy i tak wyprzedzaja mnie gdy gram z mini online czesci 18 poziom z bonusami a oni i tak pedza jak rakieta ?
maja jakies lepsze czesci czy o co chodzi ??
T
Tebich Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 06-12-2017 20:22 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Wlasnie kupilem regere i jak losuje nowe karty czesci to slychac tylko dzwiek a karty sie nie pojawiaja, wszystkie punky losowania stracilem a zadnej karty niemam Sad
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 23:17 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Niech się lepiej skupią na usprawnianiu paybacka i nie mysla nawet o kolejnej części, do 2019 to powinien być wspierany payback a nowa odslona dopiero na konsole nowej generacji 2021-2022, dorobiona, przemyslana, dopieta na ostatni guzik i to wyszloby wszystkim na dobre.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 22:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Niestety nie wiem ja wygląda sprzedaż poszczególnych gier EA. NFS jest na pewno powyżej Dragon Age i Mass Effect, powinna być powyżej Battlefronta i TitanFalla i na pewno poniżej FIFY, NFL, NBA i NHL. Ale czy jest wyżej od BFa?

Połączony z 05-12-2017 21:43:

Cytat

Radzio napisał(a):

Nie, Need for Speed to jedna z najważniejszych marek dla EA i nawet jeśli sprzedaż będzie beznadziejna to nie zrezygnują z niej. Co najwyżej mogą zmienić studio albo zrobić przerwę 3 lat. Ale moim zdaniem nie ma się czego obawiać i następny NFS wyjdzie w 2019 od Ghost Games Smile


Wyrobią się w dwa - najwyżej dostaniemy skopiowaną carlistę Grin

Ale tak poważnie - z 50-60 samochodów, które się nie "przeterminują" wraz z tuningiem już mają gotowych i mają moją zgodę na przekopiowanie ich do NFS 2019.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 21:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie, Need for Speed to jedna z najważniejszych marek dla EA i nawet jeśli sprzedaż będzie beznadziejna to nie zrezygnują z niej. Co najwyżej mogą zmienić studio albo zrobić przerwę 3 lat. Ale moim zdaniem nie ma się czego obawiać i następny NFS wyjdzie w 2019 od Ghost Games Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 20:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dziękuje bardzo. Czy miejsce takie jakie jest faktycznie jest tragiczne, nie wiem. Najważniejsze aby gra zwróciła koszty produkcji, mam nadzieję że nie będziemy musieli się pożegnać z serią jeżeli EA stwierdzi że NFS jest nagle nierentowny, ale wydaje mi się że na razie nie ma się czego obawiać.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 19:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To jeden z największych rynków gamingowych link

Połączony z 05-12-2017 18:16:
Jak ma grę która nie ma nawet miesiąca to tragiczny wynik sprzedażowy.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 18:54 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To jak, dostanę te moje upragnione statystyki dotyczące sprzedaży?
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 18:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To kiepsko bo brakuje tych aut policyjnych przeskok na ciężkie swatowe suvy jest za szybki ja nie wiem ale oni mają dar do wycinania dobrej zawartości z gry a zostawiają dyskusyjne rozwiązania za to :/
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 18:16 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Podejrzewam, że to było w planach, ale zrezygnowali i ich nie zobaczymy.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 17:21 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Rozumiem że w aktualizacji dodadza Fordy Explorery policyjne czy to są jakieś odblokowane ukryte pliki?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.