Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 28-12-2017 00:46 przez Slight
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Problem z padem do PS3 na PC 7 lata temu ( 28-12-2017 00:46 )
Re: Problem z padem do PS3 na PC
DualShock do PC xD?
Co prawda są jakieś solucje na necie ale oficjalnie raczej nie da rady.
N
NWargo Odpowiedział(a) w Problem z padem do PS3 na PC 7 lata temu ( 27-12-2017 23:50 )
Re: Problem z padem do PS3 na PC
Witam mam na imie Dawid. Dzisiaj zakupilem sobie NFS: Payback . Podlaczylem pada (Ps3) i nie wiem co zrobic zeby zadzialał! Pomoze ktos prosze ?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-12-2017 18:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Na lotnisku 73 Wink Szybka jazda, skoki i drift na asfalcie i bezdrożach. Mnożnik wpada szybciutko Smile
K
Karko231 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-12-2017 18:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak najłatwiej i wmiare szybko nabić mnożnik 2 na sfobodnej jeździe
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-12-2017 17:05 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czy mi się wydaje czy najpierw trzeba je znaleźć? xd
B
Bangly Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 26-12-2017 20:57 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak mozna zrobić ten biały pasek na oponach w chevrolet bel air?
R
RudyKN46 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 26-12-2017 02:20 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Radzio napisał(a):

Dostałem telefon od Szulera, że dodano 2 garaże - jeden w górach i jeden w kanionach. Nie mogę ich znaleźć xd
Podbijam , ja też dostałem telefon od szulera i nie widzę gdzie są xD
Ktokolwiek wie gdzie jest?
R
RudyKN46 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 25-12-2017 11:50 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Kupując auto do drifty pokazywało dodatkowo auta do wyścigów.
Nie wiem czy błąd/bug ale długo albo wcale wczytuję winyle na samochodzie
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 23-12-2017 14:12 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
YT'erzy mieli wcześniejszy dostęp do dodatku i dlatego Wink
Beast69Pl
Beast69Pl Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 23-12-2017 13:52 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
siema. co tam u was ? przeglądając Yt natrafiłem na filmik od panthy z nissanem skyline'm gtr 2000. możliwe że jest on już dostępny na konsolach ? kiedy pojawi się na pc ??
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-12-2017 23:27 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To już nie będziesz mieć widocznie jakiś totalny blad nie do rozwiazania
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-12-2017 18:32 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Ja miałem na stacji benzynowej. SlavicBoy - jaką masz edycję gry? Zwykła czy Deluxe?


Zwykłą z chipsów Lays, pisałem już kiedyś xD i grałem już od 3 listopada gdzie niby gra miała być blokowana do minimum 7.11
B
Bulgarinho1 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-12-2017 11:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dziękować
M
McFarenx Odpowiedział(a) w Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux 7 lata temu ( 22-12-2017 11:23 )
Re: Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux
Dzięki wielkie za informacje wczoraj wieczorem wszedłem na PB i z ciekawości sprawdziłem. Działa Grin
Ale szkoda ze takie krótkie. Sad 100% win.
Mam nadzieje że dla Jess i Ty'a zrobią dodatek. Wink.
Dzięki wielkie jeszcze raz za chęci do pomocy + dla was. Trzymajcie i powodzenia w MP.
Pozdrawiam McFAHTENx
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-12-2017 02:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Bulgarinho1 napisał(a):

Czy może mi ktoś powiedziec gdzie kupuje sie auta do wyscigow? Mam salon do driftow do terenowych do dragow i do ucieczek a gdzie kupic auto do wyscigu

Proszę link Smile
B
Bulgarinho1 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-12-2017 01:50 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czy może mi ktoś powiedziec gdzie kupuje sie auta do wyscigow? Mam salon do driftow do terenowych do dragow i do ucieczek a gdzie kupic auto do wyscigu
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-12-2017 01:06 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Gregi napisał(a):

Ciekawostką jest to że pościg z RX-7 jest częściowo dowolny, sposób w jaki można dojechać na miejsce jest taki jaki się zapragnie... Czyżby Ghost przygotowywało się po cichu do policji w jeździe dowolnej lub po prostu nieograniczonych barierkami pościgów? Fajnie by było Smile


Też to zauważyłem. Niestety prawie przed samą metą i choć policja za mną skręciła, to potem zwolniła do 50 km/h i nie chciała mnie ścigać. Widocznie już miała aktywowane odpuszczenie pościgu.

Połączony z 22-12-2017 00:08:
Prawie wymaksowałem 4 samochody. Wydałem na to 150 żetonów i ok. 500$ i jeszcze bardziej zacząłem przeklinać system tuningu osiągów.
D
damianpisiut Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 22:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
SlavicBoy wyślesz ss? Ciężarówek z Coli też nie ma
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 21:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ciekawostką jest to że pościg z RX-7 jest częściowo dowolny, sposób w jaki można dojechać na miejsce jest taki jaki się zapragnie... Czyżby Ghost przygotowywało się po cichu do policji w jeździe dowolnej lub po prostu nieograniczonych barierkami pościgów? Fajnie by było Smile
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 21:20 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Fajnie, że po ucieczce RX7 jest już naszą własnością Wink
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.