Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1993 posty

Ostatnia aktywność, 16-03-2017 19:05 przez Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z jazdą w NFS '15 7 lata temu ( 16-03-2017 19:05 )
Re: Problem z jazdą w NFS '15
Robiłeś to co na tym filmie? Jak to nie pomoże to szczerze mówiąc nie wiem co to może być za problem.

[movie=youtube]mr1Htceg3LI[/movie]
M
MTA271 Odpowiedział(a) w Problem z jazdą w NFS '15 7 lata temu ( 16-03-2017 18:44 )
Re: Problem z jazdą w NFS '15
Niestety nie ma czytałem już 2 razy szukam od godziny i nic znaleźć nie mogę.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z jazdą w NFS '15 7 lata temu ( 16-03-2017 18:38 )
Re: Problem z jazdą w NFS '15
Sprawdź czy w tym temacie nie ma rozwiązania dla Twojego problemu Wink link
M
MTA271 Odpowiedział(a) w Problem z jazdą w NFS '15 7 lata temu ( 16-03-2017 18:26 )
Re: Problem z jazdą w NFS '15
Cześć zakupiłem dzisiaj nfs 2015 i mam problem po pierwsze jak skręcam na klawiaturze koła obracają się strasznie wolno idzie coś z tym zrobić? a po drugie nie mogę edytować ustawień pada jest to pad nie oryginalny podobny do ps 3.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC 7 lata temu ( 09-03-2017 19:41 )
Re: Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC
Podaj model karty graficznej, chociaż po tym co tu widzę wydaje mi się, że sprzęt jest raczej za słaby.
V
viktor789 Odpowiedział(a) w Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC 7 lata temu ( 09-03-2017 12:47 )
Re: Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC
http://www.fotosi...339950aa97
V
viktor789 Odpowiedział(a) w Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC 7 lata temu ( 09-03-2017 12:45 )
Re: Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC
na tym zdj co ci wysłałem wygląda na to że direx 11 jest
V
viktor789 Odpowiedział(a) w Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC 7 lata temu ( 09-03-2017 12:44 )
Re: Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC
poszło zdj odp na twój komentarz
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC 7 lata temu ( 09-03-2017 12:40 )
Re: Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC
Komunikat jest bardzo konkretny, podaj konfigurację komputera, żeby było wiadomo czy w ogóle instalacja dx11 pomoże.
V
viktor789 Odpowiedział(a) w Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC 7 lata temu ( 09-03-2017 12:22 )
Re: Problem z włączeniem gry Prosze o szybką pomoc PC
Prosze o szybką pomoc
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z ustawieniami sterowania 7 lata temu ( 26-02-2017 20:27 )
Re: Problem z ustawieniami sterowania
Na tym samym kanale masz rozwiązanie:

[movie=youtube]WvBzNWrOr4Y[/movie]

Tutaj jeszcze drugi filmik:

[movie=youtube]mr1Htceg3LI[/movie]
szifti
szifti Odpowiedział(a) w Problem z ustawieniami sterowania 7 lata temu ( 26-02-2017 20:11 )
Re: Problem z ustawieniami sterowania
Tak, zmieniałem nic nie pomogło.

Chodzi o taki problem:
[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DOsVSHbKHrM[/movie]
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z ustawieniami sterowania 7 lata temu ( 26-02-2017 17:11 )
Re: Problem z ustawieniami sterowania
Dodajesz gazu a samochód stoi w miejscu i pali gumę? xd Tak jakbyś trzymał gaz i hamulec jednocześnie. Zmieniałeś ustawienia sterowania?
szifti
szifti Odpowiedział(a) w Problem z ustawieniami sterowania 7 lata temu ( 26-02-2017 13:01 )
Re: Problem z ustawieniami sterowania
Czy ktoś rozwiązał problem z wolno jadącym samochodem lub palącym gumę w miejscu po dodaniu gazu? Dodam ,że nie mam podłączonych żadnych padów i kierownic. Majstrowałem przy akceleracji kierownicy niby jest lepiej ale to chyba jeszcze nie to... Ktoś zna rozwiązanie?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Pamiątka z Need for Speed 7 lata temu ( 20-02-2017 23:01 )
Re: Pamiątka z Need for Speed
Trudno się nie zgodzić z panami powyżej Wink #mojakreatywność
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Pamiątka z Need for Speed 7 lata temu ( 20-02-2017 20:40 )
Re: Pamiątka z Need for Speed
CASH - to nie jest trailer. Za dużo opowiada, za mało napięcia, niestety budowania emocji tutaj też nie ma. :/ Da się to zrobić fajnie, tylko z zamysłem od początku do końca. Ujęcia dopasowuje się pod muzykę, nie na odwrót - jeśli dajesz piosenkę pod podkład Smile
C
CASH Odpowiedział(a) w Pamiątka z Need for Speed 7 lata temu ( 20-02-2017 20:21 )
Re: Pamiątka z Need for Speed
ten filmik to taki "trailer" Grin ktory zrobilem z mysla o tym, ze moze w przyszlosci rozwine ta serie do pelnometrazowego filmu z serii "let's PLAY" Grin
POZDRAWIAM Grin Grin
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Pamiątka z Need for Speed 7 lata temu ( 20-02-2017 14:14 )
Re: Pamiątka z Need for Speed
Filmik jak filmik, trochę długawy i przeładowany kiczowatymi efektami. Nie wiem co było jego istotą, czy tuningowane auta, czy jazda czy coś, nad tym musisz się zastanowić i podjąć decyzję przy następnych pracach Wink
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Daylight mod 7 lata temu ( 20-02-2017 00:09 )
Re: Daylight mod
[movie=youtube]UNDHpOCEy_A[/movie]

tutek do moda jakby kto chciał Smile
C
CASH Odpowiedział(a) w Pamiątka z Need for Speed 7 lata temu ( 19-02-2017 22:41 )
Re: Pamiątka z Need for Speed
Witam!
Coś ode mnie :d
Mały upominek :d
Film który dopiero wszedł na ekrany "YouTube" :d
Specjalnie dla forum :d
Need for Speed :d

[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mgxsWOwo6SA[/movie]

Pozdrawiam!!!!!


CASH
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.