Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 13-03-2016 18:25 przez Morvic
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 13-03-2016 18:25 )
Re: Lista samochodów
Może też nie dogadali się z markami aut Pfft Tj. nie zdobyli praw do tego żeby je w grze umieścić.
nasti888
nasti888 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 13-03-2016 18:20 )
Re: Lista samochodów
Radoslawie ale cosik niby troszkę wiesz??
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 13-03-2016 18:06 )
Re: Lista samochodów
"zamierzamy dodać nowe auta" - nie chodziło im o Hot Rody? xd Ale mniejsza o to, nowe samochody prędzej czy później się pojawią Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 13-03-2016 18:02 )
Re: Lista samochodów
"Nowość: garaż

Zapewne słyszałeś, że zamierzamy dodać nowe auta. Zanim jednak ruszysz na Facebook, czy Twitter, by ogłosić, że potrzeba Ci więcej miejsca w garażu, pragniemy poinformować, że o tym też pomyśleliśmy.

Od tego tygodnia garaże zostaną powiększone i będzie mieściły 5 dodatkowych samochodów - w sam raz dla tych, którzy mają na oku nową furę. Teraz nikt nie będzie miał wymówki, by nie wypróbować nowych hot rodów na ulicach Ventura Bay."

Oto co było napisane w opisie aktualizacji. To co podkreśliłem może być małą wskazówką Wink
S
SpeedHunter Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 13-03-2016 17:51 )
Re: Lista samochodów
Szokuje mnie lista aut. Brak kilku marek i modeli. Gdzie Audi(a4,a3,a5)?gdzie Lexus (Lexus IS F)? gdzie Alfa Romeo(159 czy GT)? gdzie Mercedes(coś z AMG)? gdzie Seat(Leon Cupra)? gdzie coś francuskiego? gdzie VW( Scirocco czy nowsze golfy GTI) ?Gdzie Mazda rx8 czy 3 MPS? Mimo że zamawiam preoredera to list aut zadowala mnie tylko w połowie. Czy będzie więcej aut?
nasti888
nasti888 Odpowiedział(a) w Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed? 9 lata temu ( 13-03-2016 10:53 )
Re: Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed?
Morvic już nabijam kasęSmile
DUSZOL
DUSZOL Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 9 lata temu ( 13-03-2016 10:34 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
Lekko pogrzebałem w ustawieniach prosesora i karty graficznej i wydusiłem maximum i finalną wydajność oraz jakość mojego laptopa Smile


- Lenovo Y700-17 Gaming Laptop
- i7 6700HQ 2,6 ghz ( <3,5ghz turbo )
- GTX 960M 4gb
- 16GB Ram
- WIN 10
- 1920x1080


[movie=youtube]TOF5E8PktOk[/movie]
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed? 9 lata temu ( 13-03-2016 10:31 )
Re: Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed?
Tylko że autor tematu przedstawia sposób na kasę, a nie się o niego pyta.
Kubaa
Kubaa Odpowiedział(a) w Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed? 9 lata temu ( 12-03-2016 21:56 )
Re: Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed?
To naprawdę działa! Developerzy z EA go nienawidzą!
Dzięki temu prostemu trikowi prawie spalił mi się komputer przy odpalaniu gry!
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed? 9 lata temu ( 12-03-2016 21:05 )
Re: Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed?
www.quickmeme.com/img/7b/7b1b36600a9788f48098c5051ec882937cac3d928654b086b1f614f4f0fc9d67.jpg
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed? 9 lata temu ( 12-03-2016 20:59 )
Re: Jak zarabiać szybko pieniądze w Need for Speed?
Witajcie!

Ostatnio jestem spłukany, pełno projektów, a zarazem dużo do kupowania.
Znalazłem* sposób na bardzo szybkie zarabianie $$. Być może go znacie, może nie. Nie potrzeba ogromnych umiejętności żeby to ukończyć, ani wykokszonego auta (chyba że jeździcie Volvo/Trabantem/Golfem/Maluchem/Wodą z parówek/etc), ani bardzo dużo czasu.
Otóż wystarczy przejechać tę próbę czasową ("Co się tak kręcisz?" w San Pedro Transfer) kilka razy. Czas docelowy to 1.41, a można to wygrać z zapasem nawet 40 sekund. Wyścig jest rzecz jasna na poziomie trudnym, czyli tak pi razy oko przez 10 minut gry dostaniemy jakieś 80 tysięcy. Warto Smile
Mam nadzieję że pomogłem! Miłego zarabiania $$ ;D

Pozdro
Morvic.

*Znalazłem u youtubera BlackPanthaa.
M
Mathixer Odpowiedział(a) w Need For Speed PC - znikające tekstury 9 lata temu ( 12-03-2016 20:31 )
Re: Need For Speed PC - znikające tekstury
Ale te spadki nie są w miejscach gdzie jest dużo widocznego terenu. W tym niby porcie na dole mam spadki w tym miejscu gdzie jest ten drift w tych ciasnych uliczkach. A w tunelach na autostradzie też się spadki zdarzają. Jak dla mnie to dziwny przypadek, bo te góry to chyba najbardziej wymagający teren. Dużo roślinności, daleko sięgający widok i oświetlenie.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need For Speed PC - znikające tekstury 9 lata temu ( 12-03-2016 16:11 )
Re: Need For Speed PC - znikające tekstury

Cytat

Mathixer napisał(a):
Ja osobiście mam nfs'a na dysku SSD i nie mam takich problemów. Jedyny problem jaki zauważam to taki, że w niektórych miejscach na mapie spadają fps'y. Np. w górach zawsze mam ponad 60 fps, a na tej dolnej części mapy mam spadki do 50 fps.

bo w górach jest mniej rzeczy do renderowania niż w mieście. Tak samo będziesz miał różnicę gdy będziesz jechał w tunelu.
M
Mathixer Odpowiedział(a) w Need For Speed PC - znikające tekstury 9 lata temu ( 12-03-2016 14:55 )
Re: Need For Speed PC - znikające tekstury
Ja osobiście mam nfs'a na dysku SSD i nie mam takich problemów. Jedyny problem jaki zauważam to taki, że w niektórych miejscach na mapie spadają fps'y. Np. w górach zawsze mam ponad 60 fps, a na tej dolnej części mapy mam spadki do 50 fps.
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 9 lata temu ( 11-03-2016 20:04 )
Re: Nasze fotografie
Równocześnie prezentuję wam moje zdjęcie, i zapowiadam projekt ;D Będzie dziwnie ale fajnie ;D
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Drag Racing Tournament 9 lata temu ( 11-03-2016 17:45 )
Re: Drag Racing Tournament
Witajcie.

W związku z nadchodzącą premierą NFS chciałbym zebrać w jednym miejscu jak najwięcej aktywnych osób, które byłyby chętnie pograć w godzinach nocnych, tj. 00:00 i później, max do godziny 03:00.

Dostępny jestem w Origin jako: Scored_RL

Wysłałem już kilka zaproszeń do osób z tematu #PolishRiskyDevil. Im więcej osób poda swój kontakt do siebie, tym łatwiej będzie się zgrać, nie tylko mi, ale wszystkich graczom dostępnym na NFS Zone Wink

*******************

Całkowicie pomijając temat. Najprawdopodobniej za jakiś czas chciałbym zorganizować turniej Drag Racing, jak tylko będziemy posiadać dostęp do tej formy rywalizacji, z poziomu PC. Zamieszczam ankietę w tej kwestii. Jeżeli zbierze się odpowiednio duża liczba osób, myślę ze nie będzie problemu ze ściganiem się na "trochę" bardziej poważnie, nie tylko na prostej. Wink

Trzymajcie się. Czekam na wszelkie sugestie z waszej strony.

Scored!
Morv
Morv Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 9 lata temu ( 11-03-2016 12:13 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
- Pentium G3420
-Radeon HD 7850 OC 2GB
-4GB RAM DDR3 1600MHz A-Data
-Samsung Spinpoint F3
-Windows 10

1280x720 - Srednie detale = 35-60fps ze średnią około 45

Reszta na filmiku. Problem jest taki, że na tym procesorze ciężko grę uruchomić i udało mi się tylko raz. Za każdym innym zawiesza się na ładowaniu i wywala komunikat o rozłączeniu z serwerami i powrotem do menu.

[movie=youtube]wNeXsnLlcz4[/movie]

Poprawiłem wideo
/Inventer89
K
kemot5647 Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 9 lata temu ( 11-03-2016 01:22 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
Specyfikacja PC:
MB: ASUS M4A77TD PRO/U3S6
CPU: AMD Phenom II X4 965 BE (3,4 GHz)
RAM: Kingston HyperX 16GB RAM DDR3 (4×4, 1600 Mhz)
GPU: Palit GeForce GTX 460SE 1GB 256bit
HDD: 500GB (7200 obr/min)
OS: Windows 10 x64

Ustwienia: 720p, wszystko na low.

Maksymalna ilość FPS: 30,
Średnia ilość FPS: 15.
M
matmatrix121 Odpowiedział(a) w Need For Speed PC - znikające tekstury 9 lata temu ( 11-03-2016 00:06 )
Re: Need For Speed PC - znikające tekstury
364.51
Kondzio
Kondzio Odpowiedział(a) w Need For Speed PC - znikające tekstury 9 lata temu ( 10-03-2016 23:59 )
Re: Need For Speed PC - znikające tekstury
Jaką masz wersję sterowników?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.